Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
22. feb 2010

jamaat ale v europe nemaju tuto farbu, volali sme tam, mame ich odlozene na partizanskej, zajtra po ne pojdeme, dnes sme bez auta, je na servisnej prehliadke a este nieco museli objednavat takze bude hotove az zajtra

nikanika28
22. feb 2010

Ahojteee... Tak sme sa vratili z D. Kubina a mame o jedno dieta menej na tyzden 🙂 . Ale tusim som vam to ani nespominala...ci??? 😕 😀 Lukasko zostal na prazdninach...sice ked sme odchadzali, tak bol taky skoro uplakany...ale ked som mu povedala, nech ide teda s nami domov, tak nechcel, ale ze mu bude smutno za klarkou 😨 🙂 .

emode
22. feb 2010

jamaat zuri pri jedeni lebo musi sediet alebo nechce jest? alebo asi ani nevies??

emode
22. feb 2010

sofii som dnes robila morcacie s ryzou a ruzickovym kelom, nejak extra tomu neublizila, ale dala som jej dva vacsie cele uvarene kusky mrkvy tak tie pekne zdusila sama 😀

teraz som zjedla horalku popijam kavicku a ideme do toho tesca

mimi21
22. feb 2010

emode Nina mi morcacie v poslednej dobe nechce, mne zacal vadit ten pach... 😝

mystery7
22. feb 2010

ahojky
Dnes sme boli na cviceni s vacsimi detickami, bolo super. Maly okukoval ine deti, jednmu chlapcovi vzal korytnacku a lozil- asi tak pol metra 😀 bolo to prenho ovela zaujimavejsie ako s mensimi detmi.
Ja som robila segedin, skusala som novy recept na knedlik, vraj rychly. No nevysiel mi :-/ tak bude len s chlebom

iinuska
22. feb 2010

tak pokus o treti spanok 😔 . Zatial je tichucko v posielke, ani neprotestoval, ked som ho tam dala.O pol 2 mal 39,6, dala som mu Panadol, teraz sa mi nezda az taky horuci. Uvidime, co bude vecer

mimi21
22. feb 2010

iinuska, tak to je fakt dost vyskoa teplota...chudatko Adamko
a ine nic mu nie je? sopliky alebo tak...ci myslis ze to ma zo zubkov?

monkap
autor
22. feb 2010

inus, to je riadna teplota 😨 chuda adamko .... snad bude coskoro zdravy ...

iinuska
22. feb 2010

mimi, minuly tyzden bol petko 3 dni doma zo skoly, co bol nachladnuty, ja mam asi to iste a teraz neviem, ci to ma Adamko odomna, alebo su to zubky. Zatial ma len tu horucku a obcas zakasle. Davam mu ten Panadol a na noc mu dam Fenistil. Zajtra asi vybehneme k doktorke. ☹

monka, dik

baby, uz ste davali niekedy zabaly? Nemam s tym skusenosti.Cely trup zabalit do uteraka, ktory namocim do vlaznej vody?

dm1
22. feb 2010

inuska a uz davas aj zabaly? to je fakt dost vysoke 😲

my sme sa boli vonku vyluftovat aj tu cervenu cocku som kupila v DM-ke

rybca
22. feb 2010

ahojte, uvazovali ste nad dvomi chodmi co by sa mali od ukonceneho 9. mesiaca davat? mne sa to zda vela este. co vy na to?

emode
22. feb 2010

sme naspat z tesca sofia vydrzala super som tam bola skoro dve hodiny ... teraz spi v sedacke tak akurat do vecerneho kupania si zdriemne trosku 😅

dm1
22. feb 2010

rybca mne sa to zda este vela teraz 2 chody davat. staci mi to saskovanie pri jednom chode 😝

rybca
22. feb 2010

dm - ja som na tom podobne..🙂

iinuska
22. feb 2010

dm, nedavam este zabaly, teraz sa zobudil, ma 37,7, tak uz je to lepsie

ja davam na obed iba jeden chod

dm1
22. feb 2010

inuska tak super ze mu to kleslo 😉

ladywitch26
22. feb 2010

no ja uz davam viac chodov, nakolko do stanky dostanem mlieko jedine lyzickou. ani ma to nebavi, tak uz ma mlieko len 3x do dna a inak obed zelenina, potom jogurt, ovocie, kasa a pomedzi to pojeda chleba. ten jej straaasne chuti, keby som jej ho davala, tak je schopna ho aj nonstop pojedat. 😀

dm1
22. feb 2010

lady ono to bolo myslene s tymi chodmi tak ze na obed polievka aj druhe 😉

jamaat
22. feb 2010

Jooooj, nohe mám zodratie! Vybrali sme sa peškom na obecný úrad a na poštu, potom sme sa v obchode zastavili, tak sme 3 hodiny von boli. A to hore kopcom, dole kopcom. Samozrejme Emke už bolo dlho, aj sa stmievalo, tak všetci v dedine vedeli, že sa vraciame domov, tak vrešťala. Ale teraz je doma spokojnáááá! Sama sa hrá, vyberá si hračky zo škatule, celá šťastná, že nemusí pripútaná sedieť. 🙂

emode, podľa mňa zúri preto, lebo nechce jesť. Robí to len pri zelenine.

A keď ste ju už tu spomínali a bola som v COOP, tak som kúpila tú červenú šošovicu. Doteraz som ani nevedela, že taká existuje 😀 .......Takže teraz mi ešte povedzte, čo mám s ňou robiť 🙂 ........A kúpila som aj fazuľu mungo, len tiež ešte neviem, čo z nej budem robiť. 🙂 A aj pomleté tekvicové jadrá, to by hádam aj Emka mohla, nie?

ladywitch26
22. feb 2010

dm, no tak my namiesto polievky mame chleba. lebo stanka spapa zeleninu s maskom, ale este aj chlebom musi zajedat. 😀

jamaat, ako emka a video s hrochom? nam uz dnes pol hodinu tancovala stanka na to

rybca
22. feb 2010

po dlhom case, lebo setrime bryndzou, som spravila smirkas a ked som jedla chleba, Matko tak na mna kukal, ze som mudala ochutnat, reku, slane, cibula a tak, strasie ho a uz nebude chciet, prd, skoro cely mi ho lyzal z chleba, dufam, ze mu nic z toho nebude

jammat - ja som cervenu sosoicu objavila este v tehotenstve a vtedy som si ju pridavala do zemiakovej kase, 2 minuty pred dovarenim zemiakov som ju tam pridala a potom rozmagala aj so zemiakmi, tak som aj kusala v kasiň
do niecoho a teraz som malemu normalne privarok s UM spravila

kosska3003
22. feb 2010

ahojte tak Marika mi uz spinka boli sme na plavani a spala len v aute pol hodinku tak rychlo zaspala mi davame na obed len jeden chod sice dneska mala dva lebo zeleniny si dala len 3 lyzicky tak potom som jej dala presnidavku strach s jej jedenim

mimi21
22. feb 2010

baby kto je na FB ta petra jankovicova???

mimi21
22. feb 2010

no a kam ste vsetky zmizli 😕 😕 😕

ludmilabb
22. feb 2010

neviem 😕

mimi21
22. feb 2010

no ved ale ani ty si tu ludka nebola 😀

mimi21
22. feb 2010

no, a zase nikoha
ani na tej olympiade sa nic dnes take zaujimave nedeje

iinuska
22. feb 2010

ja som tuuuuuu

ludmilabb
22. feb 2010

mimi 😀 ja studujem autosedacky ani na FB nie som 😝