Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
6. mar 2010

ahojky,
Ja som v piatok nabehla do tesca v ke, nic tam nemali. Ziadne supravicky, tirk, nic letne. Tak neviem, ci to uz bolo vypredane, ci este len bude???
My sme dnes boli na navsteve u prababky, maly si zdriemol 2 hodky a ja s nim 😝 super mi to padlo.

mystery7
6. mar 2010

nikde nikto?? Asi idem docitat, co ste pisali, vcera som tu vobec nebola a dnes az teraz 🙂

emode
6. mar 2010

ja som tu hlasim sa z Donovalov s cervenym vinkom v ruke ... aj mm je tu so mnou 😀

ladywitch26
6. mar 2010

emode, tak nazdravie 😀

iinuska
6. mar 2010

ahojteeee, tak som sa dockala 😵 . My popijame ruzove vinko 😀

ladywitch26
6. mar 2010

hm, uz len biele tu teda chyba. kto otvori flasku ? 😀 😀

iinuska
6. mar 2010

mimi si tiez obcas da 😀

dm1
6. mar 2010

ja mam trochu piva naliateho to sa nerata? 😀

ladywitch26
6. mar 2010

no aha ho, ako si vsetky uzivate 😀 😀 ja len cistu mineralku a aj z tej ma natahuje.

iinuska
7. mar 2010

dobre ranko 😎

prva???

Adamka som ulozila spinkat, nejaky je umrncany, aj teplejsi sa mi zdal byt, tak som mu dala Panadol. Dufam, ze tie zubky sa mu uz konecne prerezu. Noc hroza 😒

co dobre varite? My mame slepaciu polievku a rezniky so zemiakmi. Adamovi varim masko, pridam zemiak a brokolicu

zuzkad
7. mar 2010

dobre ranko prajem...

tak tuto noc sme mali asi najhorsiu za celu dobu, co mame Nicolaska...o stvrtej sa zobudil na hlad...tak som mu dala mliecko, po ktorom bezne zaspinka a tahame cca do siedmej-osmej...ale tuto sa prebral nejak...a nie a nie zaspat...spekuloval v postielke, od vcera rana sa prvy krat postavil aj v postielke, tak uz aj zacal spekulovat v noci, postavil sa a krical po nas, potom si kopal do kolotoca a kricaaal....aj sto krat som ho ukladala spinkat, ale nie...no horor...zaspal az okolo 5,30 ale dlho som si nepospala, lebo uz o dve hodky sme oficialne vstali, takze sme hore ...no parada...asi som ho prechvalila moc 😝 😝 😝

ludmilabb
7. mar 2010

ahojte, zase ste boli vsetky vcera v alkoholickom opojeni!!!!! 😀 😀 😀 teda okrem lady of kooors
ja som dnes prvykrat ulozila malu do postielky teda prelozila zo satky do postielky tak som zvedava ake bude prebudenie...len strasne zle sa mi ju tam dava aj odchadza od nej, lebo akurat v tom mieste nam parkety najviac vrzgaju a kym som vysla z izby (asi 7x) mi aj srdce bilo ako som sa bala ze ju zobudim, lebo sa zamrvila ako som zacula ten vrzgot. poobede ma vzdy lahsi spanok tak to sa mi isto preberie 😖

iinuska
7. mar 2010

ludka, ja vo vsetkej pocestnosti, iba jeden poharik 😀 . Ved sme si to museli s manzelikom vynahradit.....

ludmilabb
7. mar 2010

iinuska tebe kvitujem 😀 😀 😀

zuzkad teda to ste mali v noci veselo, no hadam to bola vynimka obcas sa aj take stava...

ladywitch26
7. mar 2010

caute zeny, tak ja som akurat malu ulozila, buntosila od pol siedmej. ale to s nou vstaval muz, lebo ja som musela do pol deviatej dospat. ceeelu noc sa mrvila, prehadzovala a mrncala, tak som ju musela v postielke napravat. a medzi tretou a stvrtou som nespala vobec, lebo to mrncala kazdych 10minut. metala sa ako ryba na suchu a nie a nie si najst spravnu polohu. tak som sa teda bohovsky vyspala. ale nastastie mi teraz na lopte zaspala, aj ked jej to teda trvalo, lebo sa stale rehotala a tahala mi vlasy, potvora mala. dufam, ze pospi aspon hodinu a pol, lebo ma porazi. muz siel na futbal, dojde o pol tretej, a mne je zasa blbo... 😝

zuzkad
7. mar 2010

ludka...stava sa take, ale nie u nas 😝 😝 ...ja som uz rozmaznana a naucila som sa, ze k malemu nemusim vela vstavat....tak pre mna je to hrozne 😀 😀 😀 ...som zvedava ci to bolo len raz., ale ma cakaju uz taketo "vesele" noci 😝 😝

inak uz teraz mi zaspal, lebo ledva ppozeral...ozvala sa nedospana noc 😎 😎 tak zaspal do 3 minut co som ho polozila do postielky 😅 😅

idem dnes robit zapekane kuracie prisia so syrom a smotanou...a pyre mnaaam ja som zatazena na zemiakove pyre a aj maly ho zboznuje 🙂 🙂

inak vonku je zaze hnusne ...zima, fuka dost studeny vietor,..takze vikend na prd zase 😠 😠 😠 a to sa cely tt tesime, kedy bude mat moj drahy volno a spolocne niekamm pojdeme, ale ked je takto nemame ani chut niekam ist..

ladywitch26
7. mar 2010

zuzka, mne sa nestavia v postielke, iba rano, ked sa uz uplne zobudi, ale v noci teda riadne cestuje dookola. a keby sa aspon sama vedela prevratit, ale ona radsej zamrnci, nech ju ja prevratim.

zuzkad
7. mar 2010

lady mame pohodlne deticky 😅 😅 ...maly aj ked uz zacal spekulovat v postielke, nikdy nerobil toto co nam vcera predvadzal v noci...asi mal naladicku a nechcelo sa mi spinkat...on sa proste postavil a pozeral na nas do tmy a hulakal po nas...chcel ist k nam...ale kedze nie je nauceny spavat s nami tak som to nechcela pokazit, lebo coskoro by chcel spat len pri nas...a od malicka spinka vo svojej postielke...tak by som ho nerada naucila teraz na to 😖 😖

ladywitch26
7. mar 2010

zuzka, nam by mala pri nas nezaspala. ona by zacala lozit po nas, tahat nas za nos, vlasy a vycinat. a tiez uz ked je vyspata, tak sa postavi, najskor si zapne hudbu na kolotoci a potom mi zacne tahat perinu a krici po nas. ale ma tam aj par plysakov v postielke, takze sa vydrzi zahrat aj pol hodinku sama. vacsinou ju vyberieme odtial kvoli smradu, lebo si nalozi do plienky a to teda riadne citit 😀

mimi21
7. mar 2010

nazdarte kočeny 😀 😀 😀

včera sme si boli trochen zazurovat, tak som sa tesila na mojito a to hotova kjatastrofa, kocky ladu, cista voda, limety nepopucene, mata nepotrhana, no fuj....
tak som potom pila kolu 😝
mala sa o jednej zobudila a ked zistila ze nie je doma a uz vobec nie so mnou, tak plakala, tak mi mama volala, ale ja som uz aj tak bola na odchode

ako tak citam tak ste ma tu vcera spominali 😀

ludmilabb
7. mar 2010

hej spominali 😉 ked ti Ninka cez den vynecha poobednajsi spanok tak vecer zaspava rychlejsie, v noci sa ti menej budi?

Sofia spala doobeda dost kratko, ked zistila ze je v postielke tak plaaaac nasla som ju uz zvrtnutu na bruchu prispatu uplakanu

mimi21
7. mar 2010

no ludka, mala zaspinka skor, vecer je to uz boj, lebo je unavena velmi a ja sa snazim natiahnut cas, aby zase nesla do postele o 6
ale niekedy ked je velmi unavena, tak zaspi uz aj o pol7 - zase az tak velmi ju trapit nechcem
no ale neda sa povedat, ze by lepsie spala v noci, budi sa minimalne tak ako ked cez den dobre spi, niekedy aj viac 😝

ladywitch26
7. mar 2010

tak moja potvorka dnes spala doobeda vyse dvoch hodin! 😲 vstala o dvanastej a o tretej ju uz zasa klatilo na spanie, tak ju muz uspal, ale ako ju polozil do postielky, otvorila oci a naladicka, zacala si kecat. tak ju zobral dolu a ona vyspata, ako keby spala dve hodiny. tak sa sli aspon prejst. ale pozeram z okna a uz su aj nazad. no ozaj dlho neboli...

jamaat
7. mar 2010

Čafte, aj ja som už doma. A Emka ma už stihla aj rozčúliť, lebo som ju ukladala spať, ale fajné nerváčenie zase predviedla. Skúšala aj Monika, ale rýchlo to vzdala. Nakoniec ju uspal tato.

Na chate bolo dobre, tohto roku to bolo až výnimočne slušne a menej alkoholovo, ale narehotali sme sa. 🙂

mimi21
7. mar 2010

jamaat a aj emku si mala so sebou?

jamaat
7. mar 2010

Emka bola doma. Musela som si odstriekavať mlieko, lebo to hrozilo zápalom. Dúfam, že to bude OK, lebo som odstriekavala len po troche. Z jedného prsa mi už vyťahala, druhé ešte potrebujem vyprázdniť.

V Tescu majú momentálne oveľa krajšie chlapčenské veci ako dievčenské. A od 10.10. bude zase akcia na detské oblečko, krásne chlapčenské tričká aj tepláčky. U nás tie súpravky nemali, ale kúpili sme opičkové tričko, čo bolo teraz v akcii.

zuzkad
7. mar 2010

tak moj maly za cely den spal asi 45 minut 😖 😎 😎 hmmm a vobec nie je unaveny...hra sa, lozi stavia sa kade tade...noo dufam, ze v noci spinkat bude 🙂 🙂

baby potrebujem radu...mam klasicku obycajnu detsku postielku, ale nema ani vyberatelne tycky a momentalne je uplne znizena a pritom je nejaka vysoka stale, maly ked sa v nej postavi tak ju ma po pas 😝 😝 a keby sme nedavali pozor uz je na zemi...nadavam na tu postielku kazdy den 😠 😠
mozeme navrtat este diery a znizit ju, ale celkovo je uz dost opotrebovana...zdedila som ju po sestre...teda jej detickach...no a zvazujeme kupit novu poriadnu, pevnu a hlavne bezpecnejsiu...ako to riesite ??
Ja som pozerala postielky, ale mam v tom uz chaos...niektore nemaju ani tie tycky na odsrobovanie, niektore maju, niektore sa daju prerobit na normalnu potom postielku...do kedy sa vlastne pouziva postielka a ako to je dalej ? Aku odporucate kupit a kde ?? Ja by som chcela taku, ktora sa da prerobit na normalnu potom, ale moc nie je na vyber co som pozerala 😖 😖

ladywitch26
7. mar 2010

zuzka, vacsina postielok je tak do dvoch rokov.potom su take, co sa daju prerobit a tie uz su do 5 az 7 rokov. ja neviem, ja planujem nechat tuto drevenu postielku pre male a stanke dokupim kvalitny matrac a bude spat v cestovnej par mesiacov. potom ju dam rovno na valendu v detskej a len dokupim taku tu zabranu proti spadnutiu.

mimi21
7. mar 2010

zuzka a kolko poloh si mala v tejto postielke? 3?
lebo ja mam tiez taku uplne obycajnu klasiku, nedaju sa mi vyberat tycky a tiez som si myslela ze uz nizsie to nejde, ale teraz je uple dole az tam kde zacinaju tie steny postielky - ja som si najprv tie diery ani nevsimla, len mm si to vsimol, som si myslela, ze mame len 2 polohy...

zuzkad
7. mar 2010

lady ja by som chcela prave taku, ktora bude uz mozna do 5 rokov resp. aby sa dala prerobit na taku detsku uz pre starsie deticky nieco podobne ako toto : http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7520990&tab=7 Lady a ked do 2 rokov ma byt pouzitelna postielka, ako dieta potom z nej vychadza ??

mimi 2 polohy ...ja som hladala uplne dole este dierku na znizenie, ale nic tam nie je...pozeral to aj moj Peto ale nic ...volala som sestre a ona mi povedala, ze si ju znizila tak, ze ten pevny spodok podoprela o uplne dno postielky o spodok bocnych stien postielky, co mi pride nestabilne a na nic 😒 😒 cize sa chcem poobzerat po novej postielke a ked uz kupime novu tak nech ju vyuzijeme co najviac...cize nejaku "prakticku"

Ja som nejaka mimo z tej postiely 😝 😝 😝