Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
7. mar 2010

zuzka, no z mojej asi nebude vychadzat, tycky sa nedaju dat prec. takze bude vrchom preliezat. inak kamoska mi vravela, ze dlho nemohla prijst na to, ako jej syn vylieza z postielky, kedze od vrchu to bola dost velka vyska. a az raz spal u nej brat v detskej a ten jej povedal, ako to maly robi. ze sa nohami pomedzi tycky odsunie od steny a potom sa pridrzal steny a postielky a tak postupne zliezol dolu a potom este vzdy zahladil stopy po sebe. zasunul postielku nazad ku stene 😀

zuzkad
7. mar 2010

taketo nieco by som chcelaaaa http://www.maderna.sk/wdengine/thumbgen/open-im... lenze toto je reklama na postelne pradlo a nie na postielku ☹ ☹ ☹

ladywitch26
7. mar 2010

zuzka, fakt pekna.

idem ja do roboty, ale voooobec sa mi nechce 😝 aj mi je blbo, ale pojem zasa nejake hranolky s kari omackou, zaludok mi vystipe, tak hadam pomoze.

zuzkad
7. mar 2010

lady tak neskoro 😕 😕 😕 no tak to ti vobec nezavidim 😖 😖 tak nech ti to rychlo ubehne a nech zaludok poslucha 😝 😝 😝 😝

zuzkad
7. mar 2010

...este k postielkam...ktora mate stahovatelne bocne kridlo ?? napadlo ma, ze ak sa da stahovat jedna strana ...tak sa da aj odmontovat a dostala by som taku postielku aku zhanam 😉 😉

ludmilabb
7. mar 2010

zuzkad my mame s posuvnym bokom, postielka ma dve polohy a urcite viem ze emode ma tak riesenu postielku odobratu bocnu cast a tym padom ma postielku pripojenu k manzelskej posteli

Jani a to co za stretko ste mali vlastne? Emka ti spravila uvitanku co chces 😀

lady ty ides do roboty a ja ze do postele 😅

zuzkad
7. mar 2010

ludka tak to si ma potesila teraz veeelmi, lebo ked pozeram tie postielky, kde sa da prerobit na normalnu tak az mi je zle ked vidim tie ceny 😕 😕 😕
ak som spravne rozumela, tak ked odmontujem bocnicu- jednu stranu postielky, ktora sa da posuvat, tak postielka bude mat stale "pevnu stavbu" cize ako som hodila link ...taketo nieco ?? http://www.maderna.sk/wdengine/thumbgen/open-im... to by nam stacilo do 2 rokov potom...

mystery7
7. mar 2010

ahojky
My mame 3 oolohy postielky, bok sa nam neda vyberat, ale daju sa nam odobrat 2 tycky. Neviem dokedy mu vydrzi, dost rychlo rastie. Na navsteve mu hadali 18 mesiacov 😅
U nas bola taka noc o nicom, stale pricucnuty 😅 ja neviem ako ho odnaucim spat s nami

jamaat
7. mar 2010

Ja mám 35-ročnú postieľku, neviem, koľko má polôh, nemá vyberateľné tyčky ani odoberateľný bok 🙂

ludka, bola som na chate so starými kamoškami z Ľupče, táto tradícia "ženskej chaty" funguje už asi 20 rokov 🙂

iinuska
7. mar 2010

no ked tu uz spominate tie postielky, prave dnes dal mm matrac na najnizsie. Je to dost hlboko. Dufam, ze ma pritom nesekne 😀
A tak blba otazocka 😅 . Naco su dobre odnimatelne tycky?

mystery7
7. mar 2010

ked je deculo vacsie, moze samo chodit dnu a von 😉

iinuska
7. mar 2010

mys, dakujem 🙂

objednali sme novy golfac. Dufam, ze bude OK. http://www.prebabo.sk/Golfače/Golfače-LITE-WAY/...

emode
7. mar 2010

iinus aby ked uz bude adamko sam chodit, aby si mohol preliect cez otvor a nestveral sa ti cez vrch a zaroven budu ostatne tycky ako zabrana pred spadnutim ...

inak ahoj,
my sme len o pol osmej dosli z donovalov, bolo suuuper 😀
som vytiahla snowboard, bola som az hodinu a az 4 jazdy som urobila na somarskej luke 😝 😅 😅 😅 viac som jednoducho nevladala 😕 😅

jamaat vitaj doma na MK 😀

nase dieta este nespi a tancuje na tap tap tapusky v obyvacke a je plna energie na rozdiel odo mňa ... spala v aute tak preto
idem vas precitat

jamaat
7. mar 2010

emode, ďakujem. 🙂 ..........No veru neviem, či sa mne podarí tohto roku na snb dostať.

juska3
7. mar 2010

inuska, ja som to pochopila tak, ze odtial vychadza dieta, aby si ho nemusela z takej hlbky vyberat, aby ta neseklo v krizoch 😉

dm1
7. mar 2010

inuska tento liteway kupuju teraz vsetky baby dubnicanky z MK len ja im trham partu. si robili srandu ze nebudu hovorit ideme kocikovat ale ideme chiccovat 😉

my mame na postielke 3 polohy a aj bocnica sa da dat dole ale to vobec nepouzivame

maly tiez cez den moc nenaspal ale teraz uz spinka dufam ze bude kludna noc

a dnes sprasil po poludnajsom kojeni aj celu activiu som nechapala

zuzkad
7. mar 2010

no tak a teraz trrrpnem...maly po svojej najdivokejsej noci dnes spal za cely den len necelu hodinu...bola som sokovana kolko vladze byt hore bez naznaku unavy...potom o siestej nan dolahla tak som ho dala lahnut, ved si pospi hodinku a zobudi sa, okupem ho a okolo pol deviatej dam spat, lenze maly si to cele zorganizoval inak...zaspal taak tvrdo, ze sme ho nevedeli uz zobudit....ale nebol prebaleny, umyty, nakrmeny niic...tak som cakala a cakala kym sa zobudi, ale ked som videla, ze asi chce potiahnut do nejakej druhej tretej a potom by sa zobudil...este obleceny a musela by som ho prezliekat a prebalovat a krmit v noci...to by sa nam zopakovala minula noc a asi by mal uz rano...tak sme sa rozhodli ho zobudit...s tazkym srdcom sme ho budili, bol tak chutnyyyy...no ale na koniec sa podarilo krpca zobudit, bol mimo chuda moje...ospaly, tak som ho len prezliekla bez kupania, nakrmila a dala zase spinkat...teraz pocuvam a trpnem ci nam zaspinka 😝 😝 😝 resp. ako stiahol kasu otocil sa na bok a spal...a je tisko asi 10 minut uz co vyzera nadejne, ze zaspal...dufam, ze bude spinkat pekne a nie ako minulu noc 😝 😝 😝

ja by som postielku neriesila, ale maly strasne spekuluje v nej a prehyna sa tak, ze sa bojim aby nepreletel...bocna stena je mu do pasa a on sa natahuje von tak, ze len po stehna ju ma a mne je az zle ked to vidim..neviem ja musim poriesit nieco bezpecnejsie..nebudem cakat kym mi vyleti von z nej 😕 😕 😕

dm1
7. mar 2010

jamaat myslis to zlte opickove s kratkym rukavom? to mame aj my sak samozrejme opicky. mm sa uz smeje ze same opice mame doma

zuzkad
7. mar 2010

dm a nemas link na tu tvoju postielku ?? Ja by som tiez teraz nedavala bocnicu dole, ale prave taku postielku chcem aby som ju mohla vyuzit ked bude mat maly aj dva roky...bude to ako oficialna postel, kym nekupime uz taku normalnu postelisko 😉 😉

dm1
7. mar 2010

jamaat ozaj a co stretko? uz je poslala zaloha? uz sa tesiiiiiiiim

iinuska
7. mar 2010

dm, 😀

dm1
7. mar 2010

zuzkad nemam lebo ju mam po sestrenicinej dcerke rovnako ako kocik

lady uz mas doma ten surodenecky kocik? ja neviem ako to budem riesit ked budeme mat dalsieho drobca.... ale budem riesit az to pride ale potom daj vediet ako sa ti pozdava

tato postielka je zlata http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7864309&tab=0

jamaat
7. mar 2010

Záloha ešte nie je poslaná, zajtra asi pošlem, aj keď danda25 ešte nezaplatila, ani Erikina kamoška. Ostatné už ano.

dm1
7. mar 2010

no zuzkad to by som ani ja nechcela aby maly mal postielku do pasa... by som sa bala strasne. a ako to riesili ti od koho ju mas? mne sa zase strasne pacia kolisky a keby sa druhe podarilo a maly by bol este v postielke tak by sme mozno tu namiesto postielky kupili... ale to len preto ze sa mi strasne pacia kolisky 😵

dm1
7. mar 2010
jamaat
7. mar 2010

dm, zabudla som ti odpovedať, ano, to žlté tričko s opičkou. A kukala si už leták, čo budú mať teraz?

emode
7. mar 2010

zuzkad my mame leksvik z ikey, ma sice len dve polohu, hore a naspodu, my uz mame najnizsie a mam ju prisunutu k nasej mm posteli ...

baby ktore este kojite, kojite len z jedneho prsnika? my uz asi 2 tyzdne musime z obidvoch prsnikov a este ich musim aj prestriedat a stale nie je dost ... asi uz dochadza mliecko ☹ alebo je to len prechodne a sofia chce byt dlhsie na prsniku? fakt neviem

dm1
7. mar 2010

emode ja kojim uplne od zaciatku len z jedneho prsnika takze neporadim

jamaat idem kuknut letak teda

jamaat
7. mar 2010

emode, ja väčšinou z jedného, ale stane sa, že aj z oboch.

dm, ja normálne rozmýšľam, že by som jej kúpila aj chlapčenské, sú perfektné.

sssimi
7. mar 2010

Emode ja kojím len z jedného. Pred tým jej ale dávam normálne papať. Takže ona si len vytiahne a je spokojná aj keď už netečie.

A my se už asi posledný čo máme Sarah stale na vysoko 😀... Sama si zatiaľ nesadá a o postavení nehovoriac... No a v podstate aj tak spáva s nami. Večer ju dám do postieľky a ona sa po polhodine preberie s veľkým krikom a keď chcem aby spala ďalej musím ju švihnúť do postele ☹.. Neviem ako ju to znova naučím...

No a neviem ako to máte vy, ale Sarah mi spáva už len 1x za deň.