Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkad
11. mar 2010

no to odtlakovanie vcerajsie...si nepamatam vobec..alebo som bola vzdy taka hlucha a nepocula som taky desny silny vybuch...podla nich to robievaju pravidelne...hmmm naozaj nepamatam..na taku desnu ranu by som teda nezabudla 😅 😅 😅 ...zrejme to odtlakovanie im troska nevyslo 😖 😖 😖

sirinka aj moj maly mal posledne dni strasne ritulku vystipanu a tak som dala sudocrem a ten nam zabral na stastie hned 😉 😉

dm1
11. mar 2010

siri tuto stranku som videla ale nie je tam co myslim. to je normalne na takej tyci nabok k obyc.kociku primontovane. ma to jedno kolecko na boku a je to normalne ako taky mensi golfacik len so sedacou castou a operadielkom

sirinka
11. mar 2010

dm viem co myslis...aj ja som nad tym uvazovala, ale ma to nosnost do 15 kg a klarka uz vtedy mala 14... 😝

kosska3003
11. mar 2010

no mne mala slavnostne spi uz hodinu ja mam obed za sebou aj ked by som si este cosi dala ale nic si nedam treba chudnut ale idem si spravit salat na veceru kym mam cas

sirinka
11. mar 2010

kosska 🙂
magda dnes mala prvy krat rybicku a chutilo jej zatial asi najviac... 😝

baby co mate skusenosti...dostala som zajaca...poradte ako ho mam urobit, tak aby aj pre magdusu bolo z neho...

iinuska
11. mar 2010

ahojte

bola som v draciku, krstniatku som nakoniec kupila taku sadu do piesku aj s auticko. Adamkovi som kupila telefon od FP. Uz dlho nic nedostal, tak sa teraz vytesuje. No a v tescu som pokupila nejake bodynka a zlte opickove tricko. Chsela som aj nejake pyzamko, ale nic som nenasla.
Manzel zatial varoval, a maly celu dobu spinkal.

siri, ako si robila rybku? A aku?

dm1
11. mar 2010

siri a kde sa to da zohnat nevies? nas tak rychlo hadam nebude mat 15kg ked teraz ma trosku cez 7 😝 . ale ono vraj vsetky golfky-kocare vseobecne su do 15kg

jamaat
11. mar 2010

iinuska, aj ja som kúpila to žlté opičkové tričko 🙂

sirinka
11. mar 2010

iinuska kupila som v pohariku...tuniak, cukina a ryza...
ale inac kupujem pre deti pangasia a robim v parnom hrnci do makka, zmiesam so zeleninou a nejakou prilohou, zvykla som aj so spenatom a zemiakmi. kym som nemala parak, tak na teflonke na trosicke olivoveho oleja....

dm ja uz si to nepamatam, niekde na internete som to videla...skus najst temu o surodencoch do dvoch rokov...a co...ty uz si tehu?

iinuska
11. mar 2010

siri, no pokukam aj ja nejake to sklicko 😝

jamaat, je take pekne slnieckove 😎

jamaat
11. mar 2010

Bože, u nás je zase nervné obdobie. Kým som obed urobila, celý čas ryčala pri mne ako slon. V postieľke dlhšie nerváči, ako spí. Teraz som jej už dala sirup, ak ju zuby bolia, tak som zvedavá, koľko bude spať.

dm1
11. mar 2010

siri nie len zachvilu bude mat Matko rok tak pojdeme na to 😎 . skusim mrknut do tej temy

tusim vsetky budeme mat opickove tricko s Tesca - povinne na stretko obliect deturencom 😀

zuzkaprofant
11. mar 2010

cafte

idem si vas precitat maly mi dnes poobede nechcel spat a teraz zalomil ked osm mu davala domaci vanilkovy puding som dnes skusala po 1.krat a chutil mu a aj odkvacol hned v stolicke ta super zase pojde neskoro vecer spat 😠

ladywitch26
11. mar 2010

u nas sa tiez zurilo. dala som jej jogurt, potom sla s muzom vonku ale dosli po 10minutach, ze zuri a jaci. ze chce asi spat. tak ze ju pohojdam na lopte. no to urcite ,az od zurivosti kopala do mna. tak som ju zobrala na ruky ukludnit sa ku zvonkohre, ta vacsinou zaberie. a potom potvora, normalne si rozkazala, ze chce pustit bryana adamsa. normalne ukazovala prstom na radio, a ak som sa otocila, tak jakot. kym som ho nezapla, tak nervy. nastastie sa potom skludnila a zaspala, ale uz ma z nej ide porazit. zasa ma zachripnuty hlas od toho jacania.

a prave zasa jaci z postielky...no uzas, spala 20minut.

iinuska
11. mar 2010

dm, 😵

mystery7
11. mar 2010

mimi: urobilo sa jej to, aby sa jej na svadbe "nestalo z oci" urite bude za najkrajsiu druzicku. Uz sa tesim na foto 😉
Jamaat: dlho som ho uspavala na rukah, az som povedala dost. Nedalo sa to uz vydrzat. Tak ho zabalim do deky (v paplone sa velmi potil), aby nesadal a nevstaval a zaspi do 10 min. Ale vo vynimocne dni sa musi vynervacit, vyrevat a az potom poriade zaspi.

No tak dnes si to naozaj zreziroval podla seba. Doobedu sa mi ho nakoniec podarilo uspat az na prsniku 😅 spal hodinu. Potom sme boli vonku. Na obed zjedol 5 (!!!!) lyziciek kralika a dost. Zapil cajom a mliekom. Odmietol spat - uzasneee. Tak sme isli k svokre, tam vydrzal, ale cestou spat zaspal v aute (10 min). Doma mu uz hlava padala, tak som ani kasu nedavala, len mlieko a sup do postielky. No v noci bude veselo, zase ma celu vysaje 🙄

zuzkaprofant
11. mar 2010

ako citam tak deticky teraz nervacia poriadne aj moj ja uz nevladzem muz v robote a ja som k.o maly este nespi dnes prd spal a asi tak skoro asi nezaspinka len na rukach to je cely den katartrofa este zajtra prezit a v nedelu pride svokra na 2tt a tak ideme na sk ja uz potrebujem odych lebo skolabujem s maleho on je hyperaktivny na mna poradne
kamoska tu bola 2 hodky a odisla hotova ze nevladze taka je ubavena z maleho a to sme na neho boli 2 😀 😀
aspon keby vonku sa dalo ist ale to u nas snezi vkuse tak ani skocarom nepohnem na ulicu a nie ist sa niekam prechadzat 😠

mystery7
11. mar 2010

zuzka to poznam, ja ked som u mamy, tak my 2 nic neurobime, len maleho bavime a zabavame. Co uz, bude lepsie, dufam 😉

zuzkad
11. mar 2010

ahojteee

maly mi uz spokojne spinka, okupany, napapany 😅 😅 😅 😅

boli sme u maminy ...skoro som sok dostala dala si psika do salonu lebo ona ma tiez shitzu ako ja a na leto resp. na jar ich davame strihat, lebo maju doooost dlhu srst...dala ju tam aj okupat, pazuriky ostrihat a uska cistit a samozrejme ostrihat ju komplet a ja som ju isla zobrat zo salonu a ked mi povedali tu sumu 😕 😕 😕 😕 40€ ...lebo zevraj isli hore s cenou...noo slak ma trafil 😕 😕 😕 ja ju tam davam strihat tiez...cistia jej aj zubky aj pazuriky a platim do 25€...len to kupanie ju stalo 14€ koksoooooo 😕 😕 😕

coskoro ide panelak, ale uz to nie je ono 😖 😖 😖 nejak neviem prist na chut tej novej serii 😒 😒

iinuska
11. mar 2010

zuzka, ved bratislavske ceny 😅

kosska3003
11. mar 2010

tak aj mne uz Marika spinka ja som osprchovana tak mozem brazdit po nete ale asi dlho nevydrzim stale ma boli hlava ako kona joj dufam ze zajtra uz bude pohoda dojde ku nam kadernicka tak ma ostriha nafarby uz sa tesim konecne niaka zmena na mne hihihi

iinuska
11. mar 2010

kosska, aby ta potom manzel spoznal 😀

zuzkad
11. mar 2010

inuska ved tooo, ze bratislavske ceny 😠 😠 😠 😠 nervyyyy 😠 😠 😠

kosska inak aj mna pobolieva nejak hlava, tak dufam, ze nebude este viac boliet 😝 😝

co mam zajtra varit ?? spekulujem a nic ma nenapada...a ked sa pytam mojho chlopa, tak mi povie, ze mam upiect morske prasiatka co chovam 😀 😀 😀 magor je to 😀 😀 😀

iinuska
11. mar 2010

zuzka, aky vtipalek ten tvoj muzik. Ja som dnes robila masko v zemiakovej placke. Zajtra budu spagety 😝 . Petkove oblubene

zuzkad
11. mar 2010

noo je to vtipalek ...na nervy s nim 😀 😀 ja som dnes robila kuracie sote podla jedneho receptu ale na zajtra zostalo minimalne tak chcem nieco aj zajtra navarit este ...spagety sme mali nedavno...a tie zemiakove placky mozu byt mnaaam ale nechcu sa mi robit 😝 😝 😝 musim popozerat recepty 😉 😉 😉

kosska3003
11. mar 2010

iinuska tak toho sa ja neobavam jedine ak by som sla do hola mozno by mal problem

zuzkad ale mna aj hrdlo boli no uvidime zajtra ak bude boliet dam aj lieky si niake

ladywitch26
11. mar 2010

zuzka, tak to moj muz sa pravidelne vyhraza morcatu, ze ak neprestane kvistat, tak pojde na pekac. inak ze vraj velmi dobre maso maju, v peru je to narodne jedlo. som to videla v telke, ako ho cele prazili vo fritaku. barbari 😠 😠 😠

ladywitch26
11. mar 2010

inak podla mna by si chlapi mali vyskusat byt jeden mesiac na materskej. straaasne by im to pomohlo. kym som bola sama doma so stankou, ked chodil na stavbu, tak zakazdym zahlasil, sprav nieco na obed, ved teba uz nieco napadne. ono nie je problem navarit, ale vymysliet, co navarit, aby sa zakazdym neopakovalo to iste. a teraz ako je doma on, tak aj vari a dnes uz mu dosli vsetky napady. uz sa bezradne pytal, ze co zajtra na obed 😀 😀

zuzkaprofant
11. mar 2010

lady tvoj muz je ako zienka domaca 😀 prides a mas obedik, upratane ako ti je fajn 😀 😀 😀

ladywitch26
11. mar 2010

zuzka, no vies, niekedy by som si to radsej vymenila, lebo pridem z prace sice o druhej, ale som kompletne rozbita. neviem,ci je to len tehotenstvom teraz, alebo aj jarnou unavou uz, ale normalne ma klati uz o siestej. a niekedy si normalne taku hodinku aj schrupnem na gauci, lebo by som spala aj postojacky.a nastastie, ze ked pridem, je navarene, lebo to mam tak vyratane akurat. zacnem o osmej v robote riadne naranajkovana, o jedenastej idem na prestavku, to sa zasa nadlabem a potom ledva do druhej vydrzim. niekedy ma uz aj po ceste domov natahuje, tak len orechy do seba hadzem, aby som tycku niekde na ulici nehodila. tak len domov nabehnem a hned ku hrncom cosi zjest. a ak este nie je hotove, tak aspon krajec sucheho chleba. proste musim stale nieco dlabat do seba, takze kym mi prestanu tie hlupe nevolnosti, tak sa asi budem uz gulat. zatial mam plus 4kg, odkedy som tehu... 😝