Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
28. mar 2010

jaaaj, no tak to mas super. maleho hned od zaciatku pekne pripriahnut do roboty, aby si zvykol a potom v pubertalnom veku nefrflal,ze treba upratovat 😀 😀

akurat sa smejem, v sutazi mr. world vyhral chlapik z irska, ze najkrajsi chlap planety. a pozeram obrazky a meno a to ozaj taky typicky rodeny ir. vola sa kamal ibrahim a to cokoladove "opalenie" urcite neziskal z irskeho slnka 😀 😀

mimi21
28. mar 2010

baby ja uz mam pocit, ze mi sibe, ale mala si posledne dni vkuse chyta usko, tak uz mam strach, ze ci nahodou nemoze mat zapal stredneho ucha, ale vsade citam o vysokych horuckach, nespokojnosti deticiek a tak, ale ona uz odvcera teplotu nema a je dobra, tak uz mi asi zasibava, lebo ju furt len sledujem 😅

iinuska
28. mar 2010

lady, ano musim to mat pod kontrolou, nie ako Petka, toho musim do upratania nahanat 😅

sssimi
28. mar 2010

Mimi malá by zostala pokojná až keď by jej hnis vytiekol ak by mala zápal stedného ucha. Čiže isto nemá. Najväčšie bolesti su večer a v noci.
Moja malá si tiež často chytá ušká.

jamaat
28. mar 2010

mimi, Moniku často bolievalo ucho a pomáhal na to Sinupret, keď to ešte riadne neprepuklo. Ona ani nepočula dobre a hádam 2 roky sme chodili k debilnej ušnej, ktorá jej vždy predpísala len štráfiky do ucha, kvapky a podobne. Až keď sme sa dostali na ORL ambulanciu v nemocnici, tak jej spravili fonotest a zistili, že ozaj nepočuje dobre a že si nevymýšľam. Tak jej prefukovali uši a odvtedy to bolo OK.
Horúčku nemusí mať, ale ak ju to bolí, určite by bola nespokojná. Možno si len "objavila" uško.

Inak je to sila, ako robia každým dňom pokroky. Emka zo dňa na deň začala sama od seba ukazovať pekne prštekom v knižke na obrázky. Dovtedy si len pozerala a zrazu pekne ukazováčik vystrčila 🙂 ....Dnes sa prejavili asi ženské gény parádiace, začala si na vlasy dávať farebnú šnúrku. Tak som jej dala pukačku do vláskov a ukázala jej v zrkadle, no kukala ako puk. A potom ju chcela zapnúť ona mne. 🙂

A u nás sa už spí. Má zase nervózne obdobie, odtŕha sa od prsníka, dvíha, prekrúca, zle zaspáva, kratšie spáva (až na ten večerný včerajšok), tak dnes mala nejaké skoré poobedné spanie a o pol šiestej už bola nervózna a oči si šúchala.

mimi21
28. mar 2010

no tak u nás sa už spalo, ale pre zmenu sa zase už nespí 😠 😠 😠 😠

mimi21
28. mar 2010

jaj, som to skorej odoslala ako som dopisala

mm sin nechal v spalni na anbijacke sluzobny mobil, ktory mu samozrejme zazvonil 😠 😠 😠

no aj podla mna som zase len zbytocny stres vyrobila, lebo aj s kaslom je uz lepsie a ked som jej ja skusila chytit usko, tak nic,

akurat sa poriadne poobede blaznila, rozpráva APK a habda habda 😀 😀 😀

iinuska
28. mar 2010

ahojte
ja som dala spinkat Adamka o 20.00, co predtym chodil tak cca medzi 19.15-30. Len v izbe bolo este take sero, ale zapinkal. Asi budeme musiet kupit nejake zaluzie na stresne okna.

Aj Adamko mal dnes super naladu, s Petkom sa pekne prehral, kym som sa osprsila. Adamko chce stale chodit do okna pozerat vtaciky, vykrikuje a bucha do okna.

kackabrcka
28. mar 2010

mimi to budu zubky alebo viacej mazu v usku.. ja som bola s tym u lekara tu v nemecku a ze to zo zubov a potom este na Sk u usneho a povedal ze usi sa nemaju vobec cistit ! iba ze ten maz co uz vypadne len vytriet ale ziadne palicky .. 😨
keby si ho chyta stale a moc place tak ju mozno boli..
my spime od 19.00 😀

mimi21
28. mar 2010

hej asi tie zuby, lebo teraz pred spanim sme jej pozerali s mm dasienka, tak to vyzera na 4 horne naraz...to bude teda este kooopec srandy 😅

inak aj u nas je hrackou poslench dni knizka, ale este v nej neukazuje, len si prevracia strany, akokeby v nej naozaj citala
a cicu hlada na takej jednej kocke 🙂

kackabrcka
28. mar 2010

moja ked vidi macku cez okno alebo pocuje psa tak len k oknu ci balkonu sa berie aby ju videla.. tiez mame knizocku tak si pozera zvieratka 🙂

jamaat
28. mar 2010

mimi, aj u nás je cica na programe. A ešte koník... a prasatá sa jej páčia 🙂

mimi21
28. mar 2010

Nina najnovsie pocuva lietadla vonku 😅
fuj dako som sa prejedla 😝 😝 😝 robila som si taky salatik a taku chut som nan mala az som sa prezrala 😝

iinuska
28. mar 2010

u nas je futbalovy vecer, som myslela, ze budem jednym ockom pozerat markizu, ale ani to neskusam mm navrhnut. On take veci a tie nase "celebrity" nemusi 😀

jamaat
28. mar 2010

Ja som robila avokádovú nátierku, dala som si s hriankami a tiež som sa dosť najedla 🙂 ...........Jedným okom pozerám Lets dance a snažím sa dokopať k nahadzovaniu dokladov do účtovníctva, lebo akosi termín daňového priznania je už veľmi blízko. 😒

emode
28. mar 2010

ahojte 😀
jamaat sme na tom podobne 😒

hit dna: hadzanie veci do zachodu ...

sofia najde havka a cici aj ukaze 😀 a tiez knizky a kocky maju najvacsi uspech ... a lopticky, pekne poda veci uz krasne robi tapusky obidvoma ruckami a vsetky tie babetkovske veci 😀

co je s ludkou???

emode
28. mar 2010

no a uz mam po chlebe, sofia si sama zacala pytat prsnik, zacne mi tahat tricko alebo sa pcha do vystrihu a hovori papa

mimi21
28. mar 2010

emode 😀 😀 😀

no fakt, co je s ludkou ? 😕

ja len cakam kedy Nina objavi zachod, lebo kupelnu miluje, furt je tam, kuka do poracky, alebo len tak stoji pri vani a debatuje 😅

jamaat
28. mar 2010

ludka bola cez víkend v Detve na zabíjačke

emode
28. mar 2010

to budu aj klobasky 😀 kedy ideme na navstevu?

jamaat
28. mar 2010

Ja radšej koláč 🙂

ladywitch26
28. mar 2010

mimi, usi to nebudu, aj stanka si kazdu chvilu brnkala po uchu a myslela som ,ze ju to asi boli, ale to ona len tak. ako pisala jamaat, "objavila", ze ma ucho.

a u nas ma tiez najvacsi uspech v knihe macka. ked sa jej spytam, ze kde je co, tak si pekne uz aj ukaze prstekom, zatial vie len macku, hava, vtacika a este kazdemu nostek kde ma ukaze, len sebe ho akosi nevie a na moj sa uz radsej nepytam, lebo to neukaze, ale rovno ma riadne zdrapne, ze vidim vsetkych svatych. 😀

co sa tyka zachodu, tak este sme v bezpeci, ani branu na schody nepotrebujeme, lebo ju drzime stale v obyvacke a kuchyni dolu a dvere do chodby si zatial nevie otvorit, nedociahne na klucku. dobrych 15cm jej chyba, takze sme v bezpeci este par mesiacov. 😀

mimi21
29. mar 2010

dobre ranko 😉
tak u nas uz davno nebola taka dobra noc...prvykrat sa zobudila o pol5, ako za starých dobrých čias 🙂 a potom spala do 7, takze prechod na letny cas sme zvladli v pohode a dufam, ze o 10 mi pekne zaspi
potom chcem ist s nou do mesta, mam sa stretnut s mamou, ideme kupovat darcek segre, lebo mala v piatok 40 😉

mimi21
29. mar 2010

jaaaj z let´s dance vypadol marek vasut 😢 😢 😢

inak dnes sa mi snival "super" sen, ako som mm pristihla u nas v spalni na komode s kamoskou 😅

jamaat
29. mar 2010

Dobré ránko.

U nás asi dobré časy zase skončili, v noci som sa vyše hodiny snažila Emku uspať, ale stále nerváčila a budila sa. Keď už to vyzeralo OK a ľahla som si, tak po 10 minútach sa zase zobudila, ale to už vstal k nej mužo a keďže ja som okamžite zhasla ako svieca, tak netuším, ako dlho sa uspávali. Ale ráno sa zobudila až po siedmej, takže celkom OK.

Teraz čosi intenzívne vysvetľuje psovi, ten už radšej aj zdrhol. 😀

zuzkad
29. mar 2010

Dobre ranko prajeme,

citam citam, ze riesite knizky a cicu..hava..no u nas sa citanie nejak nekona, maleho knizky bavia len chvilku a to uz vobec, ze by som mu ja citala, on je taky sukromnik, on si radsej sam cita a nedovoli mi, aby som ja drzala knizku, on sam 😅 😅 😅 cize sme dost pozadu oproti vasim slecnam 😅 😅

Usko si aj maly chyta stale, brnka si po nom niekedy aj po oboch ako opicka 😀 😀
Ja zubky sledujem, ale zatial mame prerezany len jeden ale vyzera, ze sa prereze este aj druhy dolny...ale aspon sme sa dockali prveho 😅 😅 je sice mrnkavy, ale teploty nema.

dualcore
29. mar 2010

ahojte maminky.tak my sme marodi..maly mi horuckuje,odmieta jedlo aj vodu a je taky mrzuty ze zacinam byt z toho na nervy.aj ste boli niektora na tom maratone lezunov v sobotu?my sme boli a maly sa krasne predviedol...bolo to tam zlate.
my knizky tiez este neriesime jedine ak tak na obzuvanie ale inak to je vsetko 😒

emode
29. mar 2010

lady uz aj ruku pchala do zachoda ... tak zatvarame poklopy ...
dobre ranko, inak 😀
my noc katastrofa, neviem kolkokrat a potom este dlho vzdy zaspavala som chytila nervy takze uspaval mm 😖
a silne rozmyslam o odstaveni ...

nikanika28
29. mar 2010

Ahojte...mimi, si ma pobavila s tym tvojim snom 😀 😀 😀
Inac Klarka si posunula asi cas podla seba, uz o pol piatej bola vyspata 🙄 🙄 😝 ...A naucila sa stavat v postielke a vsade, kde sa len da..tak nic ine nerobim, len chodim do spalne vecer a z polohy stojacej ju davam do polohy leziacej, samozrejme, ze jej sa to nepaci a dava to patricne najavo...huci jak na hory.. 😖 . A uz ma aj licko oskrete, co sa suchla po stole, ked padala 😅 .
A tiez som bola prekvapena, ked vypadol Vasut ☹ 🤐 ...Mne tam lezie na nervy Mazikova...sebavedome teliatko 😝 😝
Usko sme si objavili aj my...tiez si po nich brnka a uz sa jej parkrat podarilo aj nausnicu rozopat 😕
No a chcem robit tortu zaseky daku...najskor velkonocnu 😀 😀 😀

mimi21
29. mar 2010

jaaaaj, tak mazikova je aj u nas v rodine velmi oblubena 😀 😀 😀 s tymi ustami nadrapenymi, booze vsak nech sa pretrca aj ked ma 6, ale trosku s mierou ...