Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
13. apr 2010

ahojte
momentalne mam na 5 minut pokoj, hra sa s mojimi snurkami na teniskach ... a definitivne nas trapia zuby, dnes mala taku hnackovitu kaku do zelena (ale farba asi od vcerajsieho spenatu)

emode
13. apr 2010

jamaat dobra strategia 😉 len aby z toho nebolo nieco uplne ine 😀 sofia spala na terase vyse dvoch hodin cez obed a rano potiahla do pol osmej sme normalne zaspali ... mala som ist cvicit a mala do centra 😀

ladywitch26
13. apr 2010

caute zeny, my mame dnes vyrocie, dokonca dvojnasobne, 8rokov od svadby a 12rokov, co sme spolu. ale asi neoslavime bohvieako, lebo mi je nahovno. slzia mi oci, ako keby som mala silnu nadchu, ale pritom len tak trochu soplim, no ale vyhodil sa mi taky herpesisko v nose, ze az. 😠 a stipe jak svina.

sssimi
13. apr 2010

Lady tak super. My sme oslavovali minulý pondelok 😀 Taká gaučová domáca oslava 😀

ladywitch26
13. apr 2010

simi, my sme chceli ist niekam na veceru, samozrejme skoru, aby sme aj malu mohli zobrat, no ale asi sa len zabalim do deky, uvarim si caj a zostaneme doma. mozno vecer muzovi otvorim flasku vina, nech si aspon on da do nalady, ked uz ani to nemozem. ale moze mi aspon hladkat brusko, male uz kope tak, ze mi nim az trasie 😀

mimi21
13. apr 2010

ahojte
nas este podvecer kamosi vytiahli najest sa von, a mala tym ze poobede nespala, tak zaspala cestou v aute domov, tvrda ako stolverka, tak som ju spiacu prebalila, supla do pyzamka, rychlo do ust strcila cicik, lebo sa preberala a uz definitivne spinka v postielke 😵

jamaat
13. apr 2010

Aj my už búvame, tiež bola bez poobedného spánku, tak odkväcla.

ludmilabb
13. apr 2010

baby pomooooc Sofia mi zjedla kusok igelitu ☹ ☹ ☹ z piskot, zahryzla do toho obalu a bola to sekunda, hnes som ju brala to vybrat z ust ale ona to tak rychlo prehltla a samozrejme zacala plakat ☹

ludmilabb
13. apr 2010

a mne spala Sofia hodinu a pol na obed no mm sa nepaci ze uz spava len raz denne lebo vecer je uz dost mimo, nedava si pozor, lozi hocijako, stvera sa tiez hocijako vacsinou to zacne o siestej ...ze ju mam zacat ukladat dvakrat denne tak ale to by musela vstavat o siestej a nie o siedmej a aj tak by to nevychadzalo

bambi7
13. apr 2010

cafte babulky zuzka d super ze sa mate ok to som rada

jaj to ste ma dostali s tm ockovanim a teraz neviem co robitttttttttttttttttt 😅

iinuska
13. apr 2010

ahojte
Adamko spava este 2x denne. Neviem si to dobre predstavit, zeby spal len raz. On uz doobeda o pol 10-10 byva unaveny. No ani sa necudujem, ked spava zle v noci

ludka, tak uz len cakat, kedy to vykaka

iinuska
13. apr 2010

bambi, ze sa aj ukazes 😅

mimi21
13. apr 2010

no veru ludka, uz len musis sledovat kedy to vykaka 😀

ludmilabb
13. apr 2010

my sme boli v nedelu u kamosky a maju aj psika, akurat sa vratili z chaty hafan sa prisiel pozdravit a zachvilku len pozeram ze Sofia ma nieco na rucke a to sa jej tam prosim pekne krasny kliest spaciroval, fuj 😠

ludmilabb
13. apr 2010

ja len dufam, ze sa jej to tam nejako nezamoce ☹

mimi21
13. apr 2010

ludka a aky velky kus to asi bol? hadam sa nezamota...

mimi21
13. apr 2010

baby teraz som si nie ista...mozu drobci celozrnne veci?
u nas v cukrovinkach maju teraz v akcii take velke balenie Manner celozrnnych dlhych piskot, tak so myslela, ze malej kupim 😝

bambi7
13. apr 2010

teraz som si citala tie kiahne v inych statoch je to povinne tak ja neviem mam super lekarku a nemyslim si ze by m chcela zle poradit aj sa pozname.....no a citala som si ze moze sposobit az zapal mozgu pluc pecene ....ked zaockuju mozes to sice dostat ak nepreockujes ale je prave priebeh rychlejsi a miernejsi tak vsade pisu a inak vsade pisu ze sa nema natierat tekut.pudrom aspon tak pisu tak neviem 😅 napr www.primar.sme.sk

a co ste robkali:

bambi7
13. apr 2010

inus no ked sa da tak ukazem 😀 idem cvicit potom este pridem

emode
13. apr 2010

ahojte, aj sofia uz pred osmou zalomila 😝 zda sa, ze zuby trochen polavili 😅

ludka my sme boli v SC v tom detskom kutiku sa trosku prehrat podvecer, je to tam super, hracky sice dost opotrebovane, ale super velky bazen s vela vela loptickami a kadejake preliezacky 😀

bambi ja chcem dat malu zaockovat aj kvoli tomu ze ja som asi nemala kiahne 😕

mimi ja davam celozrnne vsetko ... skor jej dam celozrnny ako biely rozok lebo take aj tak nekupujeme ...

ludmilabb
13. apr 2010

emode v Europe?

emode
13. apr 2010

ludka jasne 😀

ludmilabb
13. apr 2010

no bola som tam ale fest drahe ( 2 eura za polhodinu ci ako) oproti centru v meste je to cenovo nezrovnatelne a kopec deti bez rodicov ktore nepocuvali pani, ktora ich strazila 😒

kosska3003
13. apr 2010

joj Marika mi este nespi strajkuje po plavani mi zaspalala a spala do pol 7 tak teraz sa jej nechce je pri nej mm leboja mam odsudene 😀 😀

zuzkad
13. apr 2010

pekny vecer kocky,

maly mi saskuje v postielke, krici a skace, spanok nie je v dohlade tak skoro ☹ ☹ dnes mi moc nenaspal, lebo prave ked som ho uspala na obednajsi spanok, potiahol necelu hodinu a jeden magor sa mi pod oknom v dazdi zacal vozit na starom mopede, co hucalo ako besne a samozrejme, ze sa maly strhol, zobudil a uz nemohol zaspat, tak nespal uz potom vobec

bambi kde chodis cvicit ?? Musis sem chodit castejsie !! lebo som tu sama z BA a je mi potom tak trochen smutno 😅 😅 😅

iinuska
13. apr 2010

zuzka, ja niesom az tak daleko 😅

bambi7
13. apr 2010

no cafff zuzka

iinuska
13. apr 2010

bambi, docvicene?

bambi7
13. apr 2010

mala bola hore chudatko ide zubok a tak plakala dali sme jej paralen bola taka tepla a uz spinka ☹

bambi7
13. apr 2010

no jasne inus ja cvicim doma aj sa zdravo stravujem teda snazim sa 😀 nemam uz sil ist este niekam cvicit tak aspon takto 😀 ideme v juli koncom na dovolenku tak mam inspiraciu