Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
17. máj 2010

nika vdaka, my takto spavame kazdy den pretoze ona vyslovene potrebuje mat so mnou kontakt
no ale ked mi tlaci hodinu, dve na hrudnik tak to je obcas namahave skusala som ju aj zo mna prelozit ale to sa vacsinou prebudi a este mi aj ruku musi drzat strasny lepen je z nej

iinuska
17. máj 2010

nika, aj ja som mala vypite, a to som nevdela, ze som tehu s Adamkom.Ale akych je nas u viac, vsak lady 😅

mimi21
17. máj 2010

dm no prvy test som mala negativny, potom som mala s citlivostou 10 a ten mi vysiel slabo pozit. ale to som si robila este v termine kedy som mala mat kramy
no a zhruba 4 dni po tom ako som mala mat kramy som uz mala slabu ciarku, po tyzdni uz boli riadne dve kolajnice
a ty si si uz test robila?

mimi21
17. máj 2010

ludka fakt skvela foto 😉

mystery7
17. máj 2010

nika, super zazitky, ako lady s bacardi 😀
U nas sa spi od 21:00, ja konecne trochu oddychujem pri tv 😝

ladywitch26
17. máj 2010

nika, tak to si fakt ako ja, na mna ma velmi plodny vplyv bacardi...myslim, ze najblizsich par rokov ho asi ozeliem... 😀

ludka, tak mne stanka skoro vobec nechce spavat s nami, akurat teraz, co sme sli na lodi, tak nemala na vyber, musela vydrzat so mnou v posteli, ale teda ona na tristvrte a ja na par centimetrikoch. a ked som sa dovolila posunut, tak uz ma pastou bachala a kopala, ze mama posun sa.no bohovsky som sa vyspala. 😠 ale dnes nadranom mrnuchala asi hodinu v postielke, tak som ju zobrala na ruky a v momente spokojne zavrela oci, no akonahle som ju chcela dat do postielky, tak jakot. tak som ju polozila medzi nas a zaspala ako drevo. a rano bola zlata, rovno oproti posteli mame skrinu a na nej ma segra z roboty taky bal latky, ktory precnieva cez okraj skrine asi pol metra. a stanka to hned ako oci otvorila zbadala, a vravi, ze "hapa" akoze to ide spadnut. normalne sikovnica, si uvedomovala, ze to tam len tak visi a ze to moze padnut. jasne, ze nevedela, ze dalsie dva metre su na skrini, takze to nepadne 😀

rybca
17. máj 2010

Tak ja cakam na dalsie kramy, teraz som mala divne obdobie, testy negativne, mrcha divna, kila idu hore, sama vyrazka, tazko od zaludku.

Mozu sa hormony len tak zblaznit a zmenit?

mimi21
17. máj 2010

rybca , dm, no tak sup, sup k nam do tehu klubu, nech tam nie sme s lady same 😀 😀 😀

nikanika28
17. máj 2010

rybca, ja som teraz mal obdobie pubertalnych stavov...to ani za cias puberty som nemala tolko bedarov co teraz 😝 😝 😝 nechapem to...ale kratko na to som dostal mrchu, tak mozno to bola predzvest...teda ale tych jebosov, co som mala.... 🙄

ludmilabb
17. máj 2010

nika jaaaaj jebosov 😀
lady tak Stanka je asi pravy opak Sofie

baby co nekojite ako casto davate cez den mliecko detuchom???

ladywitch26
17. máj 2010

ludka, no stanka bola total nezavislak, ale uz sa zacala trosku menit. uz sa aj pritulit pride obcas, dokonca dnes mi aj sama od seba prisla dat pusu taku riadne mlaskavu. s vyplazenym jazykom 😀 😀

inak s tym mliekom, ja davam stanke na rano flasku 250ml a na vecer, ale v posledne dni mi vypije sotva po 150ml, tak neviem co sa deje. mozno je to tym, ze je v novom prostredi, alebo tym, ze sme presli na ine mlieko. znacka rovnaka, ale uz sme presli na mlieko od jedneho roka a to sa mi aj zda, ze inak vonia a ako keby sladsie bolo.tak si len asi potrebuje na novu chut zvyknut.

nikanika28
17. máj 2010

Ludka, ja 3x....rano, naobed, vecer...ale moc ho nepopije teda...ale vynahradzam kasou mliecnou a jogurtami. Dnes som jej dala Pribinaka smotanoveho a chutil jej velmi

rybca
17. máj 2010

nika - to ja som mala az po mrche, pred mrchou som vzdy pribrala dve kila a po isli dole, ale teraz sa udrzali a este sa pridalo dalsie, teda mam aj zravu naladu vkuse, uz som aj presedlala na ryzove kolaciky, len aby som nieco chrumala a tych vyrazok a na miestach, nezvycajnych, no proste des

Jaj ked to spominam - pytala som sa minule Matka ako sa vola a on ze "des"...🙂)) sa trafil..🙂 v niektorych pripadoch..🙂

rybca
17. máj 2010

Ludka - ja davam rano 280 a potom uz len vecer do kase 180. Neratam co obcas dam do polievky, alebo omacky.

nikanika28
17. máj 2010

Lady, mne Klarka vobec nechce Nutrilon 3, co je od 10mesiacov...a mne teda este nikdy nevypila 250..max. 180 😨 Dnes vecer som jej dala znova tu trojku Nutrilon a vypila asi tak 30 😖 ..tak ale predtym zjedla kasu asi zo 140..tak asi staci 😅
No a Klarka je taky moj cecok, ona aj ked sa hra sama v izbe, po chvilke pride za mnou a zacne pistat ako mala myska 😀 a tuuuuli sa ku mne, ona je take male tulkadlo 😵 .

ladywitch26
17. máj 2010

rybca, des 😀 😀

nikanika28
17. máj 2010

Rybca, davas do polievky uz klasicke mlieko?
A co vlastne davate drobcom papat? Mne sa zda, ze ma stale to iste dookola 😝 😕 😅 🤐

dm1
17. máj 2010

mimi robila som si dnes kvoli tym antibiotikam a bol negativny

mystery7
17. máj 2010

tak ja odkedy mavam mrchu mam tolko vyrazok a hnusnyyych, na nervy!!!!

kosska3003
17. máj 2010

ja davam normalne mlieko aj ked robim zemiakovu kasu moja nechce stravu co iba jej varim ona len to co mi tak varim tak ze minimalne solim a pouzivam morsku sol na solenie korenie vobec no a to mi zje a my si na taniery osolime okorenime dneska mala sosovicovu polievku a chutila jej

ladywitch26
17. máj 2010

nika, no to vies, z flasky aj mne stanka vypije max.100ml, aj to jej trva hodinu skoro, ale my ju krmime lyzickou...vyskusaj, urcite ti tak viac vypije, akurat ty zatial prides o nervy 😀

inak stanka sa mi paci, ked hocikto vychadza z miestnosti, tak mu pekne zakyva a povie "papa". v sobotu ju muz uspaval na lopte a otec a segrin priatel zatial cakali nanho,lebo chceli skocit na pivo. ale stanka nie a nie spat. uz mu aj zaspala na lopte, ale ako ju polozil do postielky, tak sa prebrala a zacala si pustat hudbu na kolotoci. a muz uz nervny, lebo chcel ist na to pivo, no ale bohuzial. az nakoniec sa mala pretocila na brusko, vystrcila ruku, povedala "papa" , zakyvala mu a on teda vysiel z izby. az nechapal, ale ona normalne zaspala sama. asi citila, ze uz je nervozny, ze chce ist, tak ho sama poslala. 😀

mimi21
17. máj 2010

dm a rano, ci cez den?
ono sa sice pise, ze kedykolvek pocas dna ale rano je predsa hladina hcg najvyssia
juj, ale priala by som ti aby bol pozitivny 😉 nech v tom nie sme s lady same, uz nam je smutno, len samym dvom tehulkam 😀

mimi21
17. máj 2010

lady mudre dieta mas 😉

ladywitch26
17. máj 2010

kosska, ja uz tiez davam do vareneho mlieko, hlavne zemiakova kasa jej strasne chuti. ale napr. krupicnu kasu jej stale zarabam z umeleho. a stanka ma strasne rada maso. ked jej davam kurca, tak musim striedat, lyzicku kase, kusok kurcata, lebo ak by som jej davala druhu lyzicu kase za sebou, tak zatne zuby a ukaze si sama na maso a povie "toto".

rybca
17. máj 2010

nika - co si....🙂)) do polievky umele, alebo jogurt biely, alebo uz som skusila aj smotanu kyslu. kravske mlieko nedam este asi min. rok. od 1 roka budeme na varenu kasu pouzivat od Nutrilonu toto http://www.nutriciakindervoeding.nl/Nutrilon/Pr...

kosska3003
17. máj 2010

lady to moja zese len maso ked je maso tak jej musim davat kusky a ona si ich sama dava do ust a lyzicku nechce ani vidiet ona chce maso a sama si ho do ust davat no a na silu nieko do nej dostanem prilohu potom

jamaat
17. máj 2010

Ja som sa už tiež rozhodla robiť grís z normálneho mlieka. Niektoré nemliečne kaše jej rozrábam so Sunarom, ale to ešte stále domíňavam 1-ku, čo som kúpila ešte kedysi dávno pre istotu. A v mrazničke mám ešte MM.

ladywitch26
17. máj 2010

kosska, vsak keby som jej dala na vyber, tak mi tiez len to maso. a tiez by najradsej len sama vsetko do pusy, ale staci, ze sa par krat na nu prisne pozriem, tak radsej nevybera, vie, ze so mnou nie je sranda 😀
a zajtra asi spravim len dusenu zeleninu a ryzu k tomu. ryza jej tiez velmi chuti. no a kazdy den chlieb a rozok. to by aj nonstop dlabala do seba.tak mame tiez skoro to iste kazdy den. na rano mlieko, desiata rozok a nejaky pribinak, potom obed, to bud zo sklicok, alebo maso,zemiaky, ryza a zelenina, olovrant ovocie, vecera chlieb s maslom alebo so syrom a druha vecera este mlieko.

rybca
17. máj 2010

Mne Matko vobec nechce druhu veceru, okolo siedmej kasa a potom uz nechce nic, a aj ked nahodou aj vypil, tak aj tak bol o jedenastej vecer hore.

Je druha vecera povinna?

sssimi
17. máj 2010

Mimi ešte sa možno aj ja k vám pridám. Mešká mi to 10 dní 😕

Mne začala Sarah konečne zase pekne papať. Opäť by zjedla aj slona 😀