Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
27. máj 2010

ja že z HM, lebo som takú nejakú videla a bola HM.

zuzkad
27. máj 2010

ahojte kocky,

tak ja mam dnes den hrozny za sebou 😖 😖 mamina moja je uz dlhsiu dobu slaba a mala zdrav. problemy dnes som sa uz nastvala a zobrala som ju na pohotovost a skoncila v nemocnici ☹ ☹ tak som celyyyyy den stravila v nemocke, vselijake vysetrenia, sono, RTG atd atd...na nervy a o stvrtej ju hospitalizovali na izbe tak som jej este utekala nakupit, veci som jej nejake zbalila, zajtra tam idem este doniest ostatne potrebne veci...maleho mi strazila svokra, uz som sa bala, ze sa bude jedovat, ze bola cely den s malym, ale hlavne, ze mamina bude pod dozorom a v poriadku dufam ☹ ☹ ☹ ...ja akoby som nieco citila uz som spekulovala a stornovala som tu Terchovu ...teraz som rada, ze som to spravila, lebo teraz ak by nieco potrebovala musim ist za nou, ved som dve zastavky od nemocnice.

Dnes je koniec tej aukcie na trojkolku tak mi drzte paste, aby sa mi aspon to podarilo vydrazit 🙂 🙂

mimi21
27. máj 2010

ahojte
zuzka dufam, ze mamina bude rychlo OK, drzim palceky

tak ja si davam totalne ranajkovu veceru - prazenicu 😝 a uz som si aj melon vybrala, tak som zvedava kedy pobezim na wcko

no a story dovolenka pokracuje, momentalne riesim letiet, ci neletiet... to je otazka

jamaat
27. máj 2010

zuzkad, mamine rýchle uzdravenie prajem.

mimi, ja zatiaľ len infošky o Chorvátsku zbieram.

mimi21
27. máj 2010

jani mne tak nejde ani o malu, viem ze ta by to v pohode zvladla, ale o mna, lebo chceme ist okolo 15.6 a ja budem len nejaky 12-13 tt a najbezpecnejsie je lietanie v druhom trimestri
a pozerame mallorcu, ibizu, grecko - cenovo sa to vyrovna tomu chorvatsku co sme nasli, a to mi pride na chorvatsko drahe 😒

nikanika28
27. máj 2010

Cafte....
Zuzi, tak moja mamusa bola tiez dnes na vsetkch moznych vysetreniach .... na stastie to nebolo to, co si namyslala.... "len" zapal zaludka...som si aj ja vydychla 😨 ..a rychle vyzdravenie tej tvojej mamuske
Mna tak gebuliak boli, az hruza... asi pirulu slahnem do seba 😖 . Klarka tusim uz stichla, tak hadam aj zaspala. Lukasko riesi momentalne, ake hracky si zoberie zajtra a zlozil si lietadielko z papiera, ze bude ukazovat detickam, ako lieta 😀

nikanika28
27. máj 2010

v panelaku bitkaaaa 😀 😀 😀

jamaat
27. máj 2010

mimi, ja že do toho chorvátska letecky. Ja chcem chodiť na výlety, takže najlepšie nám bude autom.

iinuska
27. máj 2010

baby, ako vam zaspavaju deti? Adamko reve, az hysaky, tak ho nechcem nechat, tak ho musim uspavat na rukach. No konec

mimi, z mojej minulorocnej skusenosti odporucam auto. Adamko ku koncu dovolenky ochorel a bolo dobre, ze sme mohli o 2 dni skor odist. A ved chorvatsko nieje az tak daleko, teda neviem kde presne idete

iinuska
27. máj 2010

jamaat, pravdu ty mas. Je to z HM 😅

zuzkaprofant
27. máj 2010

@rybca neviem ci ti pomoze cajik harman. ja som neskusala ale skusla som rozne finty ale ked raz si zvykol maly vstavat v urcitu hodinu nic nepomohlo tak neviem mne kazdy vravi ze treba vydrzat ze to prejde a prespi mi maly celu noc tak dufam 😉

dievcata co vase babatka uz behaju co obite snimi moj maly mi dnes spadol do otokovej diery co mame pri dome sekunda sme kukali na kvietky co su posadene okolo nej a maly sa mi zklzol do skary nos otrety krv tiekla prudom a ja sok sused na mna kukal ako na neschopacku ja som maleho drzala ale on sa mi aj tak vysmykol s popod ruk ja uz niekedy neivem co snim mam robit uteka mi na cestu ku autam a ked ho zoberem na ruky vresti na celu ulicu co kazdu kuka co snim robim 😀 😀 dnes sa mi aj hodil na cestu bo som chcela ist domov a on nechcel no trapas 🙄

kosska3003
27. máj 2010

ahojte
iinuska ja som musela pri Marike lezat aj pol hodinu ale som si precitala knizku kazde dieta sa nauci spat a isla som podla nej a teraz mi zaspi sama ja ju len polozim dam pusu poviem dobru noc a idem a ona mi zaspinka sama tak som rada zatial mozem byt tu

jamaat
27. máj 2010

U nás nehrozí, že by som ju bdiacu dala do postieľky a sama by zaspala. Bejvávalo, ale tie časy sa minuli. A už dosť dávno.

iinuska
27. máj 2010

kosska, tu knihu mam aj ja, Adamko donedavna pekne zaspaval, naucila som ho to tiez podla knizky, ked mal cca 6 mesiacov. Ale teraz je upne rozhodeny. Ono keby normalane plakal, tak ho aj necham, ale to su take hysaky, cely cerveny, spoteny

kosska3003
27. máj 2010

takze mozem cakat ze ju to prejde aj no hadam nie

zuzkad
27. máj 2010

Dakujem baby, dufam, ze bude coskoro v poriadku, akurat som s nou dovolala a zajtra jej ihlou idu cez brucho vyberat vodu ☹ ☹ a zevraj je to bolestive dost, tak dufam, ze to zvladne ☹ ☹
maly mi jaci v postielke, ale ja potrebujem aspon chvilku pauzu, lebo za dnes mam vsetkeho dost 😝 😝
trojkolka nic....islo to strasne hore a a vytiahla sa cena na 50€ to uz dolozim a mam novu, tak ma to moc nestve 😅 😅

kackabrcka
27. máj 2010

mimi ja som lietala cele tehu kazdeho 1,5mes. nemecko-sk do 36tt myslim ze to zvladas 😉
ja uvazujem turecko a hned aj ockovanie hep. A

juska3
27. máj 2010

inus, taky hysak mal Alex vcera, cez den spal len pol hodinu, vecer uz bol taky unavny, ze nedokazal zaspat ani pri kojeni, totalne prebraty, tak ho siel uspavat mm, pri nom chytil ten hysak, ani na rukach, ani na posteli, len strasny plac, tak som sla nakoniec ja, dala som mu este raz papat, aj ked uz nebolo co, ale sa ukludnil a nakoniec zaspal, a toto sa nam stava tak raz za 1,5 - 2 mesiace

zuzkad, dufam, ze to zajtra dobre dopadne a prajem rychle uzdravenie mamine

emode
27. máj 2010

ahoj ...
letime sice v pondelok ale rano 00:05 a z Prahy cize z BB odchadzame v nedelu poobede, tak preto ... bolo by toho aj na nas aj na balenie a Sofinku vela
sofia zaspava na posteli nakojim a zostavam pri nej vacsinou odkvacne hned a asi po 10 min ju prelozim do postielky tam aj tak spi len do nejakej pol noci a potom sa budi s velkym placom takze uz zostava u nas ... sami nechapeme, co je to za plac musime ju uplne prebrat a potom zaspi vedla mna aj bez kojenia ...

emode
27. máj 2010

mimi ja som letela v 17 tyzdni hned 2x za sebou ...

jamaat
28. máj 2010

Dobré ráno,

tak dnes sa už dlhé spanie nezopakovalo. Od druhej bola už so mnou v posteli.

mimi21
28. máj 2010

ahojte
my sme prespali celu noc, do 6 🙂 potom som jej este supla penazenku a ja som podriemala do 7

iinuska aj mm nechce letiet s malou, kvoli tomu, ze prvykrat more a tak, nevieme ako zareaguje a ak by s nahodou daco stalo, tak sadame do auta a za 8 hodin sme doma...
ja by som sa letu az tak nebala ale v case kedy ideme na dovcu budem len nejaky 13tt, najbezpecnejsie je to v 2trimestri
a ak by sa nahodou daco stalo, tak by som si to neodpustila...takze si radsej asi takuto dovolenku odpustim...
no ved este uvidime, lebo stale nic nemame vybrate na 100% - nevieme sa rozhodnut 😒

zuzkad
28. máj 2010

ahojte kocky,
tusim uz sa pripravujete na vylet do terchovej 🙂 🙂
tusim aj pocko vam praje 😉 😉 budem na vas mysliet, tesim sa na fotky 🙂 🙂 pozdravujem vase deticky a dufam, ze vam tam bude super.
ja za chvilku utekam k mamine do bytu a idem jej pobrat nejake veci a po obede utekam do nemocnice...ja mam menej prijemny vylet, ale volala som s nou a zda sa mi, ze je jej uz lepsie..aj ked nespala celu noc, doviezli im na izbu nejaku starsiu zenu a zevraj kricala celu noc 😝 😝 😝 tak si chuda nepospala, ale snad si pospi teraz. Ma vela vody v tele a mali by jej to odsavat cez brucho ihlou, ale ked zaberu nejake nove lieky, tak to nebudu robit, tak dufam, ze zaberu 😖 😖

Pozdravujem vas a tesim sa na zazitky 😉 😉 😉

ladywitch26
28. máj 2010

mimi, neboj, ja som sla autom cez celu europu v 12tt a nazad lietadlom 13tt a pohoda. podla mna su najkritickejsie 8 a 9 tt, to uz mas za sebou, takze uz pohoda

zuzka, tak drzim palce mamine, nech sa da cim skor dokopy.

mimi21
28. máj 2010

no hej ale mm nechce letiet s malou pre to co iinuska pisala
ak sa jej nieco stane a ochorie, tak sadneme v chorvatsku do auta a za 8 hodin sme doma
z takej mallorky tazko...
ale slak ma ide trafit - mallorka all inclisive extra, 8 dni s poplatkami za 480e a chorvatsko bez cesty AI 8 dni 460 e
strasny nepomer

ladywitch26
28. máj 2010

mimi, a co tak irsko? teplota vody sice nie je to iste, co chorvatsko, ale vzduch je riadne vyhriaty, keby cosi, tak za 4-5hodin mozte byt doma aj letecky a ubytovat vas mozme kludne aj u nas 😀 😀

iinuska
28. máj 2010

mimi, chorvatske hotely su predrazene. My chodievame do apartmanov. Vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody 😉

mystery7
28. máj 2010

ahojky
@zuzkad tvojej mamke rychle uzdravenie

@zuzkaprofant to sa stane kazdemu. Moj Mirko je tiez taky vrtky, ze ho musim drzat. Niekedy sa bojim aby nemal modriny

@iinuska u nas je zaspavanie vecny boj. Okolo 7 mesiaca zaspaval sam, tiez som isla podla knihy, ale ako sa naucil v postielke stat.......koniec vsetkemu. Teraz ho len na prsniku uspavam. Ale chcem ho postupne odstavit, tak neviem co bude potom. Sm z toho v strese.

Vyletnickam zelam krasny pobyt a Emode super dovolenku. Tesim sa na foto.

mystery7
28. máj 2010

kocky, co vsetko beriete drobcom na dovolenku?? A odsavacku soplikov?? Alebo.....? Poradte.

zuzkaprofant
28. máj 2010

mys dik ber teplomerik , odsavacku na sopliky lieciky na tepltou a vsetky co mas doma, potom nieco na dezifekciu keby spadol e😀 a tdo je zaaklasd ja to berem vsade kde idem pre istotu 😉