Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

loss
5. dec 2009

babulky skusky su za mnou z angliny 2 ale tie dve budem vediet az cez tyzden snad dobre
vsetkym zelam krasneho Mikulasa 😵

slnyecko
autor
6. dec 2009
moni1412
6. dec 2009

kats ahaaa... hmm, vcera sme kupili, musime zajtra vyskusat, maly je u svokrovcov teraz..... vcera sme sa vybrali do TN na nakupy ze aspon Deniskovi darceky - akurat sme vystihli (neplanovane) tu autogramiadu Superstar - to bol masaker.... kolony uz od polky TN, zaparkovat len s veeeeeeeelkym stastim a potom v nakupnom centre - otras. nevedeli sme presne kedy to ma byt, inak by sme asi ani nesli 😒 otras, no..... a aj tak sme minimum zohnali co sme chceli...

slny krasne fotky, na tej tretej ako uzasne spuli Martinko ustocka ... vy uz mate aj po krste? zlati su chlapci.... a Jakubko - aky veliky uz.... krasne sam papa.... a rozok.... u nas nejak pecivo velmi nejde.... rozbabre.... ale otvarali na kaufland a odtial mu trochu viac chutia rozky 😀 asi potreboval Denisko zmenu 😀

loss tak potom hned pis vysledky 😉

moni1412
6. dec 2009

gurti a s tym bruskom - ja by som zas teraz menila 😀 ale viem tiez zemi bude chybat po porode 😒

loss
6. dec 2009

sly ste krasnucky 😵
juj ja uz sa tesim ze brusino nebude

slnyecko
autor
6. dec 2009

moni to ho fotili este v nemocnici a sestricka mu dala akurat glukozu tak vychutnaval,normalne ho podplatili aby sa tvaril ako anjelik 🙂 a veru minuly vikend sme krstili,bolo fayn.
Kubko-nepapa sam,to som ho len tak naaranzovala 😀 akoze prve dve minuty hej a potom zacne do jedla sparat a mrvit a tak a to ja nemam na to nervy tak ho nakrmim sama 🙂 a ta salka vedla neho je tiez len kulisa,aj ked by mu to uz pristalo 🙂
Matulo sa usmieva na vsetky strany a celkovo je to pohodak ako sa patri 🙂
kto je teraz na rade?

kats
6. dec 2009

slny, obaja su 😵 😵 😉

mne zatial staci moje brusko, ale v 34tt ako si ty loss, uz budem vzdychat nech je vonku 😀

zajtra o 8rano mam poradnu a morfo utz 😉 sa tesim ze uvdime baaaabo 😀

moni1412
6. dec 2009

slny ale pristane mu to 😉 😀

teraz je na rade loss, potom katka.1 a potom jaaaaaaaaa 😀 je tam taka mensia "casova diera". 😀

kats som zvedava ci sa vam babo ukaze, drzte sa.... 🙂

kats
7. dec 2009

babo bolo kraaaasne 😀 a hlavne je vsetko v poriadku 😀 😀 lekarka sa trosku nalakala lebo videla ze krcok len 2cm tak mi spravila este vnutorny utz a tam uz bol krcok pekne 5 cm 😉

uz vieme co cakame 😀 zevraj dievcatko - na 50% 😉 😀 😀 cely cas drzalo nozky pekne slusnacky pri sebe a nechcelo nic ukazat 🙂 ale ze nevidela nic nikde vytrcat ..... ale ani matusko nic neukazal az skoro do konca 😅

facovka
7. dec 2009

kats,tak hlavne ze pekne drzite pokope 🙂 aj ja inak nucham u vas babu 😉 ,tak uvidime kedy sa odhali...drzte sa vsetky 😵

loss
7. dec 2009

ahoj babulky
juj kats aj ja uz mam toho az az ale este 3skusky obavam sa ze jednu uz aj tak asi nestiham je az po 9.januari ale tie dve mam 11.12 a 18.12 tak moze byt
uz sa tesim ked budem mat potom

kats
7. dec 2009

loss - teba obdivujem ako zvladas este skolu 😅 😉 a ved aj tretiu skusku stihas 😉 😀

moni1412
7. dec 2009

kats tak super ze ste ok.... 🙂 hmm, nam povedali 2 lekari babu, ale aj tak cakame este na dalsi UTZ - pre istotu 😀 tak sm tiez zvedava... aj na vas 😉

ludka_r
7. dec 2009

ahojte..
Kats, tak to je super, keby to bolo dievčatko.. Ja ultrazvukom aj tak nikdy moc nedôverujem, veď aj lekár sa môže pomýliť.. Hlavne, čo sa týka dievčatka.. To si chlapec len z nás môže srandu robiť.. Ale keď už ukáže guľky, na dievča to už nezahrá.. 😀
Ja by som veeeľmi chcela dievčatko, veď o to sme sa aj snažili, tak uvidíme...
Loss, ja budem na tom presne ako Ty, len v letnom semestri.. Som zvedavá či to všetko postíham, nechce sa mi to moc prenášať do ďalšieho ročníka.. Ale tento rok sa mi akosi menej chce učiť, než predošlý rok... Nechcem vidieť ten budúci.. ☹

galanta
7. dec 2009

ahojte....tak sme po oradni,vsetko vyzera super malinky pekne rastie,tak to som najspokojnejsia.len dnes som sa zobudila na bolasti,tak radsej prekontroloval krcok,ale ten drzi na skoro piatich centimetroch,tak asi sa len jazva natahovaal. 😉

kats gratulujem k dievcatku. 😀

moni1412
7. dec 2009

gal len tak dalej 😉 drzte sa aj vy 😉

mne dnes nejak viac brusko tvrdne 😒 😖 a to uz od zajtra budem s malym doma, cize bude sranda asi 😒

kety80
7. dec 2009

ahojte tehulky a maminky 🙂

kats - gratulujem tak nech vam to len vyjde a dobre dopadne
no baby skola tehotenstvo a este drobec k tomu to klobuk dolu mna by slahlo tak vam drzim palce nech vam skusky dobre dopadnu
moni - tak sa drz snad to dobre dopadne a maly ti dopraje trochu odychu
tak sa vsetky drzte 🙂

loss
8. dec 2009

no Ludka su to nervy poslednu skusku mam az po 9.januari tak som zvedava
skusky som v sobotu urobila tak len 3
vo stvrtok idem do poradne som zvedava co nove

ninka123
9. dec 2009

Ahojte, tak my sa hlasime po poradni, Lea 3530, Marek 3400, stale sa kojime, takze nic nestihame 😅
Loss, super skusky 🙂 Kocky, blahozelam k slecnam 😵 , Moni oddychuj, aby bruseno bolo OK...

kats
9. dec 2009

ninka obe baba maju super miery 😉 a Lucka si uz zvykla na surodencov?

loss gratulka ku skuskam 😉 😀 teraz mi to docvaklo, mate podobny termin ako moja sestra 😉 ona caka cca 15.1 😀

gal pekne sa drzis 😉 len tak dalej

betatka
9. dec 2009

Ahojte
aj my máme po poradni 3520g tiež sa len kojíme. Večer je to už trošku ťažšie lebo mladý pán sa okolo 20 - 21 zobudí a reve s prestávkami až do polnoci a potom záhadne zapsí. Už som z toho na prášky ale utešujem sa že je to len obdobie a dúfam že čoskoro skončí.

loss super skúšky len tak dalej...moni ty sa skús šetriť v rámci možností čo ti Denisko dovolí.

loss
9. dec 2009

jej baby dakujem
no drobci krasne rastu to je super ja uz zacinam mat obavy ako to budem ja zvladat 😖

facovka
9. dec 2009

baby,pekne vahy 😉 my sme minuly tyzden mali na poradni 6100g 😉
inak jankapo nam tu nejako neprispieva,len do majoviek 😉 asi uz nestiha aj sem,..janiiiiiiiiiiiiiiiiii,sak napis aj sem..ako sa vam dari? 😵
betat,neboj,to prejde,my sme 2,5mes. kolikovali tak viem o com pises,ani teraz nieje uspavanie idealne ale sak co uz,ked treba tak nosim,dnes napr.skoro cely den,pofnukaval,plakal,neviem co to ☹ tak som nosila,chudatenko.....a teraz som chudatenko ja,necitim chrbat..ale hlasim poporodne +1,5kg 😉 tesiiim,virozka pomohla trochen,aj ked brusko ked sedim jak v 6mes. 😀

galanta
10. dec 2009

ahojte....tak krasne rastite....no len tak dalej.obdivijem vsetky ako uzasne to zvladate.no ja som tatka unavena a mam len sarlotku,ze mi stale strasne busi srdce.to je asi jedine negativum mojho tehu.no ale inak sa citim vyborne tak to budem musiet nejako vydrzat,aj ked mam obcas pocit,ze mi srdce vyskoci z hrude alebo prinajmensom praskne... 😝

inak...nas dnes caka3D.................. 😵 😵 😵 😵 juuj uz sa neviem dockat a asi ani sarlotka nie,lebo vcera boal celu noc hore. 😝 😝 😝 mam pocit,ze noc trvala 48 hodin.tak aspon v aute snad bude spat.lne pred sonom ju budestrazit moja mamina,lebo sarlotka neznasa,ked mi nieco robia a sono prvidelne prereve a keby ju manzelik nedrzal,mam pocit,ze ubije lekara. 😀 minule som s nou bola na kardiologii a lekar chcel byt mily a tak malej chel ukazat na mne ako ju bdue pocuvat,no kym som mu stihla povedat nech to nerobi,lebo mna sa nesmie nikto dotknut,tak uz revala ako na raty,co to mamine robia. 😀

no betat...tak vy takto trvite veceri....no som zvedava ako to zvladneme.nasa nechec vecer spavat a to ked budeme amt teraz chlapa,tak som zvedava,co bude asi budeme m at doma zbor.drzim palce,nech to cim skor skonci....inak ja jed sa na sarlotku niekde postazujem ,obvykle sa to zlepsi.mozno to zaberie j u vas. 😎

moni1412
10. dec 2009

beti fuuha..... ale ako hovoris - obdobie prejde 😉

vsetky babútka nam krasne priberaju 😵 drobci zlati 😵

gal potom referuj hned po 3D, ok? 😉 ci sa mala/y s vami zas "pohra" 😀 ci uz je iste ze chlapcek? 😕 😅 to mas dobre ze sa Sarlotka tak o teba boji.... mna Denisko obcas mlati doma aj sam 😀

no snazim sa setrit, dnes si mamina vzala dovolenku, maleho sme vcera vecer zaniesli k nim... strasne sa citim ked ho stale niekam davam 😔 😢 ☹ ale idem si teda oddychnut ked to mam umoznene 😔

loss
10. dec 2009

ahojte

tak ja som po poradni trochu som vystrasena pretoze malej stlacam hlavicku je velmi nizko a hlavka je o tyzden mensia ako ostatne doktor to niekolko krat premeriaval a povedal ze jej ju zvieram tak o 10 dni ideme zase na premeranie,zatial sa neotvaram potvrdil mi dievcatko tak snad nam ten pipik uz nenarastie 😀
zajtra mam o 16h skusku tak drzte palce
pa pa vsetkym 😵

galanta
10. dec 2009

ahojte...tak sme po 3D-cku.boli sme nadseni...takze sme na 100% chlapcek.no filipko je krasny a zdravucky a samozrejme ze som sa pytala,ci nie je hypotrofik.takze hypotrofia tento raz bez sance,aspon zatial. 😵 😵 😵 malinky je dokonca o 6 dni vacsi,takze sa vytesujeme.no mame viac ako 700g a je cely sarlotka.to znamena,ze manzelove geny zasa zaposobili a toto dieta nebude mat zo mna uz vobec nic,kedze sarlotka mala aspon to najdolezitejsie po mne. 😀 no a pekne poslucha anadalej sedi na krcku,takze snad to potiahneme aj nadalej. 😵 ked s ami podari pridat fotky napisem.aj kd nie su bohvie ake,kedze maly mal pred sebou nielen ruky nohy,ale aj pupocnik.hihi

moni...no ja nasa ma skusa obcas bit.ale nedovoli,aby mna dakto iny bil. 😀 a len s atak dalej setri...nech to dotiahnete co najdalej,no alae tebe uz svieti naaaadherny tyzden.

loss....urcite vsetko dobre dopadne.ja si myslim,ze keby saim daco nezdalo urcite by to ukoncili,ved uz si vo vysokom stadiu tehu.a pokial viam,ked ma dietatko nieco mensie o tyzdden,tak sa nic nedeje.ved vsetyk deticky maju nieco vacsie a nieco mensie.az ked je rozdiel 2 tyzdne,zacinaju sa o to vazne zaujimat.sarlotka mala brusko chudsie o 3 tyzdne a az potom to zacalo byt patologicke.takze neboj.tyzden je podla mna nic..a tesim sa ,ze ti vyslo dievcatko ako pred tym,aspon si si na istom.

moni1412
11. dec 2009

loss drz sa na skuske 😉 z coho mas?

gal super ze vsetko ok 🙂 tesim sa... 😉
no veru, aj ja som sa vcera cudovala ze ako krasne sa uz na to pozera 😵

mirka20
11. dec 2009

ahojte 🙂
juuj, babule, zacinam sa obavat mat chlapceka, lebo u rebeky sme koliku v podstate nemali, tak sa bojim, co nas caka 😕 ale snad to nejak zvladneme a mozno nas kolika obide.
mna neobisla mykoza, tak sa uz neviem dockat utorka, kedy idem do poradne, nech mi na to nieco da. mam sice doma macmiror od predchadzajuceho tehu a mykozy, ale neviem, ci si to mozem dat 😒 tak to musim vydrzat do utorka. a vcera ma dost bolelo dolu, tak som vecer prelezala. snad to dnes bude lepsie.
facovka, gratulujem k super poporodnej vahe 😉
moni, trosinku ti zavidim, ze ti ma kto postrazit maleho, ale zas si neviem predstavit, ako by som zvladala to, ze by bola rebeka prec. mozno tak 2-3 hodiny a potom by mi chybala.
gal, super, ze ste ok a filipko je potvrdeny. inak mam pozicanu knizku s menami a filipko je super meno podla nej. ze su to uzasni muzi.
loss, neboj, bude dobre. a tak ako napisala gal, uz ste dost daleko, takze ak by bol problem, tak ti tehu urcite ukoncia. drzim paste na skuskach.

moni1412
11. dec 2009

mirka ja som prave vcera douzivala macmiror - tiez mykoza.... je tam sice 12tbl ale vcera som vzala 7. a mam dost.... 😒 kazde rano pyzamo davam do spinaveho... aj pri Deniskovi som nevzala celu davku, dokonca v nemcke mi povedali ze netreba uplne vsetky.... 😒
no tak Denisko chyba aj mne strasne ked je dlhsie ako par hodin prec, ale zas sa utesujem ze je to pre dobro mna a malej... aj kedto nepomaha a citim sa strasne ze ho davam stale niekam 😖