Majú krém na zväčšenie poprsia v predajniach Pupa?

rommie
23. dec 2016

Dobrý deň, nevedeli by sme mi prosim povedat, či krém na zväčšenie poprsia maju bežne v predajniach PUPA a kolko stojí? Na stránke sa píše, že odporúčaná cena je 20 eur, tak neviem, či tolko stojí aj na predajni. Ďakujem

sissy27
23. dec 2016

@rommie ale neveríš, že to fakt funguje, že nie? 😅
cena bude rovnaká ako na stránke, možno rozdiel pár centov alebo 1€ ...

sibalka21
23. dec 2016

Prsia si mozes zvacsit jedine chirurgicky (alebo tehotenstvom :D ), urcite nie nejakym kremom :D .... Ale k otazke, cena bude s velkou pravdepodobnostou rovnaka ako na stranke....

tortickalulu
23. dec 2016

Ahoj, prsia su vacsinou tuky, svaly a zlazy. Takze je jaune ze sa treba zamerat hlavne na jednu z tychto troch skupin. Kedze svaly a tuky su pomerne narocne, treba zvacsovat zlazy. Ja si vacsinou kupujem ihli do striekaciek v lekarni aby som mala istotu ze su sterilne, nasledne si priprav do nadobky alebo sacku solny roztok, ja k tomu rada pridavam trochu cukru pre vyzivu, Potom zober ihlu najdi si zlazu v prsiach a napichni ju, jemne nalej danu tekutinu do zlazy, vysledok je takmer okamzity a ked to budes robit pravidelne zlazy ti ostanu zvacsene. Pozor, ak by si dojcila pridaj do roztoku trochu medu aby to dietatku chutilo a nestalo sa ti ze to bude odmietat. ❤

blankaj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sissy27
23. dec 2016

@tortickalulu a inak doma všetci v poriadku? 🙄
Len dúfam, že sa toho nechytí nejaká zúfalá žena...

sunny8
23. dec 2016

@tortickalulu to mi pripada poriadne na hlavu ... To ako si to pichas vzdy ? No sak ked si pichnes a opuchnes tak jasne ze mas vacsie :D pobavilo

sibalka21
24. dec 2016

@tortickalulu No bolo by pekne na halvu, keby toto nejaka normalna zena spravi, nieto este keby kojila preboha.... Pichat si solny roztok do zliaz.... Taketo veci treba nechat na profesionalov predsa, nie byt hrdinka a zvacsovat si sama prsia.... Ked dostane nejaku infekciu, zapal alebo inu pliagu, tak bude rada ak jej nejake prsia ostanu.... Och boze, co tie zenske nevymyslia....

tortickalulu
25. dec 2016

@sibalka21 @sunny8 @sissy27 @blankaj Ale prosim Vas, toto znie ako reci zapredanych silikonovych maniaciek. Pred tym nez vobec prisla moda silikonov sa toto robilo bezne, ale na tom nikto nevedel zbohatnut.

sissy27
25. dec 2016

@tortickalulu wtf?? Ja teda silikóny nemám a ani neplánujem mať. To vpichovanie soľného (fyziologického) roztoku sa inak používa bežne v estetickej medicíne, napr. pred vpichnutím kyseliny hyalurónovej do pier, aby klientka videla, aký bude efekt... Lenže to funguje naozaj veľmi krátkodobo, pár minút, potom sa vstrebe, preto na tom ešte nikto nezbohatol. Každopádne robiť toto pravidelne do prsnej žľazy môže len niekto, kto nemá všetkých 5 pohromade. A s tým medom - to radšej nejdem ani komentovať, cez sviatky by som rada ostala dámou.
Fakt dúfam, že žiadna nie je natoľko zúfalá a vytretá, aby nasledovala tvoje rady.

evittam
25. dec 2016

👏 Amen.

sibalka21
25. dec 2016

@tortickalulu Silikonovych? :D :D :D Tak to ja nastastie nepotrebujem :D :D To co ty pises, mi pride ako posledna zufalost zeny, ktora nevie co so sebou... Ale ty asi naozaj nebudes uplne psychicky vyrovnana ;)

sunny8
25. dec 2016

@tortickalulu tak si ich daj ty tie silikony a budes mat raz a navzdy pokoj ... Ja ich nemam neviem podla coho sudis ze mame silikony ... Nemam Dcka ale som spokojna mam tolko rozumu zeby som vedela prijat aj svoje nedostatky a nie sa vsemozne snazit nicit vlastne telo

sadika
26. dec 2016

Baby,su ptazdniny,necudujte sa. Hlupe decko sa bavi na vas ucet.registracia december 2016... Tu niet co dodat, v inej teme radi jest VATU aby sa schudlo...