Make up a bozkávanie

anetka_1
7. aug 2018

Ahojte žienky. 🙂 Viem, že je to len banálny "problém", ale dosť ma trápi, že pri bozkávaní sa mi okamžite hneď z nosa a z brady odstráni makeup a vyzerá to nepekne. Ako tomu predísť? Snažím sa vyhýbať púdru a zbytočne pleť nezaťažovať, môže byť toto chyba? Respektíve máte nejaký trik, či radu? Ďakujem.

katka708
7. aug 2018

@anetka_1 a to používaš nejaký veľmi krycí make up alebo odlišný odtieň? Ja som sa s tým nestretla. Pri bežných bokoch a dotykoch tváre vypadá môj make up rovnako. Iba ak mám silnú nádchu tak po par výfukaniach nosa ho mam červený a bez make up.
Fixator si skúšala? Nepomohlo ani to?

evittam
7. aug 2018

@anetka_1 No ja teda používam make-up uz minimalne 20rokov a nikdy sa mi niečo podobné nestalo. Prepac, ale to co používaš za omietku?

zlotazla
7. aug 2018

Toto robia silno krycie make upy alebo prilis hruba vrstva make upu.

saxana000
7. aug 2018

Fuuuu. To ineho bernardina musis mat. 😀😀😀
Pozri ak je to bezny bozk ze prisiel muz z roboty a cmuk neni sanca aby ti make up zliezol ak sa oblizujete jak cerstvo zalubeni 15 minut vkuse nevydrzi ti tam ziadny proste ti ho chalan spapa 😊
Neni to tak davno co sme boli mlade aj my vydate. Potom jedine dvihnut zadok a ist sa premalovat. Pripadne na rande bez make upu. Skusit sa daju este sprejove fixatory ale mozu byt horke...

whatever1
7. aug 2018

@anetka_1 skus zmenit make-up. Prirodzenu farbu k tvojej pleti. A hlavne nenanasat tolko vrstiev. Nechaj si poradit aj od predavaciek, mne takto raz jedna poradila o odtien svetlejsi ako som si chcela vybrat a bola som ozaj spokojnejsia. Same sa vnimame inak ako nas vnima okolie.. Uz len to co pises znaci ze mas nevhodny make-up aj ked tebe sa mozno paci. Alebo sa skus opalit😉ja v lete moc make-up nepouzivam a je to ulava pre plet.

whatever1
7. aug 2018

@saxana000 bernardin😂😂😂zomrem

erikule
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienoccka85
8. aug 2018

Tak najlepsie je sa nemalovat vobec :D Ale co uz s tym ked my zeny sa tak radi fintime :D skus miesto make-upu nejaky BB cream tie sa vedia pekne vpit do pokozky a nezlezu pri kazdom otere. Dalsia moznost je ta ze to budes musiet ty a partner vydrzat a ked budes mat na sebe make-up nebudete sa bozkavat :D :D

alex666
8. aug 2018

Podla mna si nanasas prilis hrubu vrstvu makeupu alebo pouzivas velmi nekvalitny. Ja tiez nosim makeup a nikdy sa mi nic take nestalo. Alebo v tom este moze byt zla technika bozkavania :D

uprimnazienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miadi
11. aug 2018
miadi
11. aug 2018

Nešlo mi pridat foto s komentom.. chcela som len povedat že to je taky mily problem 😊Po bozkavani vytiahni z kabelky make up a dokresli si tvár.. hlavne že jemu nevadi že je od ružu a make upu vzdy ked si vzajomne čistits zuby jazykami 😆Alebo skus bozkavačlu bez make upu... ale hlavne si uživaj 👄💋👅💄

dominsup
11. aug 2018

@saxana000 ze bernardin .nemozem sa prestat smiat

evittam
11. aug 2018

Ja neviem ale to co mate za (prepáčte za vyraz) s.acky čo si davate na tvar a pri nejakom kontakte s niečim sa vám to zotrie?! A teda mali by sa bozkávať a nie natierat tváre slinami.....

preshibana
13. aug 2018

Nebozkavaj sa...

eeffka
13. aug 2018

@evittam si zabudla ked si bola mlada 🙂 heh ja by som aj pristala aby mi niekto sezral makeup z tvare, ale ako rano namalujem tak vecer odmalujem 😅😅😅

katusikkk
13. aug 2018

Daj si cedulku.Neopierate sa mi o "ksicht"Pada omietka 😂😂😂

evittam
13. aug 2018

@eeffka Ja som stále mlada😉. Ale nikto mi teda nikdy nelizal make-up z tvare a ani mi neodpadaval. Našťastie.😁😉
@katusikkk 👍😂😂😂

jana_eyre
13. aug 2018

skus ist ku kozmeticke, ktora ti poradi ako makeup nanasat a poradi aj vhodny odtien aby zakryl.to co ma, ale aby aj vyzeral prirodzene..

marusia12
13. aug 2018

Neuveriteľné, čo ženy trápi 😃

Čo urobíš po sexe, keď celú omietku vytrieš do vankuša 😀

judar
13. aug 2018

žasnem s čím sem podaktoré chodia :D ten tvoj chlap ťa dobre musí vyoblizovať keď ti takáto banalita vadí....nabudúce si do toho zamiešaj sekundove lepidlo alebo sa natri skin akrylovou farbou a máš po probléme😂😂😂

whatever1
14. aug 2018

Pozor na airbagy😂

whatever1
14. aug 2018

Ospravedlnujem sa autorke ale sranda musi byt😂

romiada
14. aug 2018

@whatever1 tak toto je ina pecka 😂😂👍, to pošlem manželovi na pobavenie
😂

katusikkk
14. aug 2018

Vcera som isla po parku a jedna panicka sa tam oblizovala so psom.Hnusny slintavy boxer.Hned som si spomenula na tvoje stena ako ti olizuje vrstvu omietky 😅🐶

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anulienkalenka
6. sep 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

ak chceš aby sa ti to neotlačilo tak doporučujem tento makeup a tento ruž https://www.notino.sk/yves-saint-laurent/tatouage-couture/ a https://www.notino.sk/yves-saint-laurent/encre-de-peau-dlhotrvajuci-tekuty-make-up/ mam to vyskušane a drží, drží 🙂

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz