Mám 18 rokov, chcem sa odsťahovať k priateľovi, ale rodičia s tým nesúhlasia

neviem77
20. jún 2020

chcem sa spýtať pondelok mám 18 chcem sa odsťahovať ku priateľovi rodičia .. ktorý s tým vôbec nesúhlasia vyhrážajú sa mi s policajtami .. môže ma policajt doviesť zas domov ? alebo proste mám 18 a riešiť to nebudú

hopsadobrandejsa
21. jún 2020

Ja nie som celkom presvedceny o tom, ze je to take koser ako to autorka pise.....nieco v tom pohari vina este plava.

Ktovie ci rodicia jej priatela vedia ako si to oni dvaja predstavuju. Pride mi trosku zvlastne, ze rodicia, odklepnu synovi aby si k sebe nastahoval priatelku ktora ledva dovrsila 18, nema dokoncenu skolu, ziadnu pracu, ziadny prijem, ziadne financne rezervy.

Moj brat travil tiez vela casu este u vtedy jeho priatelky ( dnes manzelky ) a bezne spavali u svokrovcov pretoze nikomu to nevadilo, ale mal uz davno skoncneu skolu, pracu, prijem. To zas nebolo, ze si svokrovci nastahovali zatka do bytu bez ziadnej pridanej hodnoty.

Mna osobne by trapilo svedomie ak by som sa ja nastahoval k priatelke a ona by musel tahat vsetky ucty. Takito clovek nie je najlepsi material na dlhodobeho partnera ci uz sa jedna o muza alebo zenu.

daganov
21. jún 2020

@hopsadobrandejsa ale tak lacná pracovná sila nie je tiež na zahodenie. Ak je dievča šikovné...

hopsadobrandejsa
21. jún 2020

@daganov mozno to bude vsetko v poriadku. Mozno su jeden z miliona pripadov.

S nasledkami svojich rozhodnuti bude musiet zit ona, nie my cize odomna ma pozehnanie.

daganov
21. jún 2020

@hopsadobrandejsa keby teraz skončila školu a išli bývať niekde spolu, ok, ale k rodičom priateľa...bez centu...bez dokončenej školy...kto vie, či to nie je jej prvý vážny vzťah a tie málokedy vydržia.

marca12
21. jún 2020

Tak to musi mat poriadne milych rodicov,ked im nebude vadit zivit cudzi hladny krk. Ze mate nasetrene? To si si studiom nasetrila? Lutujem tvojich rodicov. Nech su akykolvek,toto sa nerobi. Ziadny rodic si nezasluzi trapit sa pre svoje dieta. Asi nesuhlasia s tvojim vztahom a spomen si na tuto diskusiu,ked sa raz budes musiet vratit domov. Ak sa nahodou rozidete pocas 4.rocnika,kam pojdes? Bez prijmu,bez nicoho.

nini1010
21. jún 2020

No byvat so svokrovcami???Wuejaaaaa 🤦‍♀️😱

matqa411211
21. jún 2020

@marca12 z časti súhlasim, z časti nemáš ani šajnu aký môžu byť jej rodičia, či si ona náhodou nevytrpela viac s nimi, nie každého najväčší problem v rodine je že ich mama nepusti von na diskotéku, nechápem tieto nazory, že len deti trápia rodičov..

ckatka
21. jún 2020

@0silvia0 vôbec nie...proste ma naučili samostatnosti. A dve gazdine v jednej kuchyni je peklo. Hanbila by som sa ako pes....byvat s mladšími súrodencami v jednej detskej, keď už mám frajera 😂
A využívať mama hotel keď ma človek 20-30 rokov mi príde hrozne detinske....

damtiporiti
21. jún 2020

Táto vám už neodpíše. Ale pod iným nickom tu bude o rok písať ako ju tehotnú poslal on aj s jeho matkou do riti. Stavíme sa?

marca12
22. jún 2020

@matqa411211 keby ju mali v pazi,tak im je jedno,ze ide prec z domu a nevyhrazali by sa policiou.

matqa411211
22. jún 2020

@marca12 to si len myslíš, nemusí to byť len o tom že ju majú v paži, čo napríklad alkohol u rodiča? je veľa možností

jaskolka
22. jún 2020

Inak nebol tu už potom aj príspevok od matky že dcéra bude mať 18 achce ísť bývať k priateľovi? Ze ci polícia im pomôže, alebo už nie, ak je dcéra dospelá?

daganov
22. jún 2020
cicinkova
25. sep 2022

@neviem77 nebudú to riešiť máš 18 rokov si plnoletá.

veronikaszabova
25. sep 2022

@cicinkova za tie 2r to uz ma urcite poriesene