Mám 19 rokov a túžim po bábätku

nikusska11
22. apr 2007

ahojky

nikusska11
autor
1. máj 2007

Bohuzial FNUK FNUK 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

tinni
1. máj 2007

to mi je luto nikusska ☹
droby, aj ja mam 20 😉

nikusska11
autor
1. máj 2007

a kolko sa pokusate??

tinni
1. máj 2007

to sa pytas mna nikus?

nikusska11
autor
1. máj 2007

mne sa to zda ako vecnost

tinni
1. máj 2007

my uz mame 😉 3-mesacnu babu 😵

droby
1. máj 2007

tini ale ty uz máš malú krásavicu 😉

nikusska, my sa nepokusame este, teda zrovna sa nebranime ale este nic, z toho som ja smutna ze si este pockam...
ty kolko snazis? a neskusala si nieco co by mohlo pomoct otehotniet? njake vitaminky, železo, prstikovu metodu, vankus pod zadok...?

nikusska11
autor
1. máj 2007

joj ta gratulujem...ake meno??my chceme strasne strasne sofiu alebo kristinku

tinni
1. máj 2007

droby, ked sa este nepokusate, tak nemusis byt vobec smutna-az sa zacnete snazit, urcite to vyjde, ved si mladucka 😉

nikusska11
autor
1. máj 2007

vankus som skusala 2 mes a nic...vitaminy som brala 3 mes a nic...rok

nikusska11
autor
1. máj 2007

no dropy a kolko mas ty rokov..aj ja som mlada a dajko to nejde rok

droby
1. máj 2007

ja verim ze to vide, len to ze sme este ani nezacali snazit takze babatko tak skoro nebude...preto som smutna a vo mne je casovana bomba a nie biol hodiny 😀
nikusska uz rok snazite? a nechcela si zajst k lekarke nech pozrie ci je vsetko ok a poradi... ja dufam ze sa nebudez uz trapit a podari sa vam, treba sa aj pozitivne naladit aby babatko spokojne prislo k veselej mamicke 😉

nikusska11
autor
1. máj 2007

sorry mas 20

tinni
1. máj 2007

droby a kedy planujete zacat sa snazit? alebo si este o tom s priatelom nehovorila?

kuko7
1. máj 2007

cavte kukucky, vo mne tie bio hodiny asi o chvilku prasknu.....snazime sa druhy mesiac, tak dufam, ze uz dotikaju 🙂 inak ja mam 20 😀 😀 😀 a najradsej by som uz bola tehulka, no dufam, ze coskoro, lebo gynda vravela, ze je vsetko ok 😉

nikusska11
autor
1. máj 2007

bola som pred mesiacom a povedala mi že som mlada tak mi poradila viac sexu..ale ja viac už nemožem fakt fakt..musim zmenit gyn no až po maturach o 3 tyždne.hahaha už sa tešim

droby
1. máj 2007

planujeme zacat tak o rok hned op svadbe ktora bude v maji 2008 takze mam este cely rok, len dufam ze mi to s pripravami svadby rychlo ubehne.
priatel chce tiez babatko, len ho chce aj pekne zapezpecit a postarat sa o rodinku preto teda este rok pockame a aj to chceme pekne poporiadku...
no aj tak tajnwe cakam ze niektory mesiac mrcha nepride 😅

nikusska, tak to je divna doktorka 😠 co najskor zmen... a neskusala si podla jonasa? vyrata ti datum ked je najlepsie otehotniet. myslim ze jedna kocka sa snazila v jeho dnoch a vyslo jej to na prvy sup 😉

mandy20
1. máj 2007

Ahojte kocky, nazdarek droby 😀 , mozem sa k vam pipojit?

droby
1. máj 2007

mandy moja na teda cakam kedy sa tu zjavis, 😉

nikusska11
autor
1. máj 2007

droby a kde najdem tu jonasovu metodu..ja som uz vsetko vyskusala

mandy20
1. máj 2007

drobcek, my uz aktivne snazilkujeme 2 mesiaaaac 😀

nikusska11
autor
1. máj 2007

my sme mali mat svadbu 26.8 2006 ale nevyslo to s penizmi tak tento rok to isti inak hladam druheho hahaha

tinni
1. máj 2007

droby, tak gratulujem k svadbe 😉 a kolko ma priatel rokov?

droby
1. máj 2007

mandy to vazne? 😕 waaaaw to gratulujem 🙂 a co vas domcek, ako sa ma? 😀
nikusska v snazilkach to je na njakem minulej strane taky link a tam zadas udaje o sebe a vijdu ti najplodnejsie dni a este aj pohlavie tak si mozes vybrat... skus tam pozret ked to najdem tak ti dam vediet ale neviem presne kde to je.. a kedy bude svadba?

spagetkatn
1. máj 2007

ahoj droby uz dlho som tu nebola co mate nove? 🙂

droby
1. máj 2007

tini, dakujem. nio este mam kopec casu 😉 ale ja tebe gratulujem k babygirl, je uzasna 😉
priatel ma 22 rokov. no moj zlaty, ho obdivujem ze zvlada moju tuzbu po babatku a sam ho chce a aj svadbu 🙂

mandy20
1. máj 2007

droby vo stvrtok sa idu kopat zaklady, hrooozne dlho trvalo kym dostal vsetky povolenia, ale uz ma tak ideme nato 🙂 a co vy, uz ste oznamili termin svatby rodine? 😉

nikusska11
autor
1. máj 2007

no david slubuje ze do konce roka ked to najdes napis internu postu prosiiim

droby
1. máj 2007

spagetka aj ty mas okolo 19 a tuzis po babatku? to zme sa tu pekne pozbierali vsetky z inej temy 😀 inak nic nove, len si ma inspirovala netradicnym prvym tancom novomanzelov, teda myslim ze si to bola ty, ale to uz je mimo temy 🙂

kuko7
1. máj 2007

nikus: a kam chodis do skoly?? 🙂