icon

Mám jesť o takejto nočnej hodine

1. aug 2020

Najedli by ste sa o takej hodine ako je teraz ? Ide o to že celý deň sme cestovali a nič som nejedla. Len sa bojím že keď sa najem bude mi zle. Počkať do rána ? 😁😁😁 Nechce sa mi vstať z gauča ale už ma prekrúca od hladu

Strana
z2
avatar
0silvia0
1. aug 2020

daj si nieco lahke, preco by ti malo byt zle?

avatar
meluela
1. aug 2020

daj si jogurt/banan

avatar
amelie2017
Autor odpoveď zmazal
avatar
casavina
1. aug 2020

Na to si musela založiť tému? Stačí použiť vlastný rozum 🤔

avatar
caroline_
1. aug 2020

mne by bolo zle kebyze sa nenajem :D ak mam vlci hlad po celom dni cestovania a hladovania tak si dam aj pizzu :D

avatar
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
avatar
caroline_
1. aug 2020

@bambulienka25 aky mas zakusok? :D

avatar
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
avatar
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
avatar
caroline_
1. aug 2020

@bambulienka25 neviem sice aky to je, ale je urcite sladky a to je hlavne , hned by som si dala, ja som tu len o ribezliach lebo ine doma nemam :D :D :D

avatar
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
avatar
caroline_
1. aug 2020

@bambulienka25 no super, este viac mi skvrka v bruchu :D :D mnam, dobru chut :D

avatar
0silvia0
1. aug 2020

Ja idem dojest tieto

avatar
0silvia0
1. aug 2020

@caroline_ a co si zabudla nakupit? 😳

avatar
dskjhfdlkdjhl
1. aug 2020

@0silvia0 dobre vidim, ze je to ten kokosovy, ktory mam najradsej?

avatar
0silvia0
1. aug 2020

@dskjhfdlkdjhl ano, kokosovy, aj ja ho zboznujem, dnes som zozrala pol plecha, este 6 varenych kukuric🙊

avatar
dskjhfdlkdjhl
1. aug 2020

@0silvia0 no teda😀ale take chute si mi narobila, juj.

avatar
0silvia0
1. aug 2020

@dskjhfdlkdjhl ale inokedy nie som taka pazrava, to neviem co mam dnes🤷‍♀️

avatar
sivana09
1. aug 2020

:D jest! Az mne sa zachcelo vyskocit teraz z postele a ist nieco ulovit

avatar
dskjhfdlkdjhl
1. aug 2020

@0silvia0 Byvaju take dni😉

avatar
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
avatar
tncka
1. aug 2020

Problem je v tom ze sa ti nechce vstat z gauca🤣ja som sa najedla za teba,mozes ist spat🤣

avatar
evamarek77
Odpoveď bola odstránená
avatar
skumavka
1. aug 2020

@0silvia0 aj ja by som velmi poprosila recept🙏

avatar
taga
1. aug 2020

Ja som si dala cele balenie syru k vinu, aby ma preslo nasratie z uspavania, inak by ma &eblo v spanku 😂 ups, na hodinky som sa nepozrela predtym

avatar
katka2505
1. aug 2020

Ja som mala strašnú chuť na gumených medvedíkov

avatar
whatever1
2. aug 2020

Bože keď kukám na tie zákusky asi dnes naozaj nezaspím😂.

avatar
ljzozv
2. aug 2020

Tak táto téma bola určite založená naschvál, aby sa ostatné baby išli najesť pred polnocou... 🤭🤭🤭

avatar
eva_eva
2. aug 2020

@0silvia0 Júj už viem, čo budem dnes robiť večer, keď si dala recept :D

Strana
z2