Mám jesť o takejto nočnej hodine
Najedli by ste sa o takej hodine ako je teraz ? Ide o to že celý deň sme cestovali a nič som nejedla. Len sa bojím že keď sa najem bude mi zle. Počkať do rána ? 😁😁😁 Nechce sa mi vstať z gauča ale už ma prekrúca od hladu
@0silvia0 vďaka 👌