Mám jesť o takejto nočnej hodine
Najedli by ste sa o takej hodine ako je teraz ? Ide o to že celý deň sme cestovali a nič som nejedla. Len sa bojím že keď sa najem bude mi zle. Počkať do rána ? 😁😁😁 Nechce sa mi vstať z gauča ale už ma prekrúca od hladu
mne by bolo zle kebyze sa nenajem :D ak mam vlci hlad po celom dni cestovania a hladovania tak si dam aj pizzu :D
@bambulienka25 neviem sice aky to je, ale je urcite sladky a to je hlavne , hned by som si dala, ja som tu len o ribezliach lebo ine doma nemam :D :D :D
@bambulienka25 no super, este viac mi skvrka v bruchu :D :D mnam, dobru chut :D
@dskjhfdlkdjhl ano, kokosovy, aj ja ho zboznujem, dnes som zozrala pol plecha, este 6 varenych kukuric🙊
Problem je v tom ze sa ti nechce vstat z gauca🤣ja som sa najedla za teba,mozes ist spat🤣
Ja som si dala cele balenie syru k vinu, aby ma preslo nasratie z uspavania, inak by ma &eblo v spanku 😂 ups, na hodinky som sa nepozrela predtym
Tak táto téma bola určite založená naschvál, aby sa ostatné baby išli najesť pred polnocou... 🤭🤭🤭


daj si nieco lahke, preco by ti malo byt zle?