Mám pocit, že mi niekto chýba. Ste na tom rovnako?

lyyliana
20. jún 2009

Stale mam pocit, ze mi ktosi chyba. Ze som sa stale nestretla s clovekom, s ktorym by sme si boli vzajomne blizki. Som vydata, mam rodinu, ale moje vnutro je strasne nestastne a ja mam pocit osamelosti, lebo stale citim, ze ktosi mi chyba....Ma niekto podobny pocit? Pocit, ze ho ktosi v dialke caka, ze stale mu niekto chyba, niekto, kto sa prenho narodil, niekto, koho snad stretol v minulom zivote a stale po nom bytostne tuzi? Vestica mi vestila, ze v minulom zivote som bola vydata za stareho muza, kotreho som nemala rada, nasla som si milenca a s tym sme si slubili vecnu lasku az za hrob. A preto, ze mam ten pocit v tomto zivote, ze ho cakam. Zazil niekto cosi podobne?

maca793
20. jún 2009

píšeš ako by si bola z rozprávky....

mne niekedy chýba niekto, o koho by som sa večer oprela alebo porozprávala, keď deti zaspia. ja som zatiaľ toho pravého nestretla a možno ani nestretnem ale snívam čo ak niekedy...

mywiel
20. jún 2009
mywiel
20. jún 2009

Lyliana svoje stastie a vsetky odpovede na tvoje otazky nosis uz teraz v sebe, drzim ti palce nech najdes co hladas. Spoznaj samého seba a najdes co hladas....vies ako to myslim. 😉 😵

bibula
21. jún 2009

lil-skus regresnu hypnozu,mas moznost dozvediet sa ake znamenie si si dala s dotycnou osobou,ze sa spoznate...potom si staci uz len vsimat znamenia-vacsinou sa aj tak cely tvoj zivot toci okolo,len zatial si si to neuvedomila-preto ten pocit.

pancake
22. jún 2009

lyyliana ako si clovek zivot zariadi taky ho ma.
takze ak sa chces trapit tak sa trap. ak chces hladat nieco nove, tak hladaj.
je to tvoj zivot.
ja si svoj nenecham pretekat cez prsty. uzivam si naplno a nic nelutujem co som doteraz spravila.som stastna s tym spravnym muzom a chcem s nim zostat do konca zivota. a tiez sa mi to nepodarilo na prvy krat. 😉