Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mám poslať detskú stoličku kuriérom alebo poštou?

tedinko
28. sep 2012

Prosím Vás,poraďte mi,ako je lepšie poslať detskú stoličku na papanie,poštou alebo kuriérom?Posielam to prvý krát,neviem ani,ktoré je cenovo výhodnejšie.Ďakujem 🙂 🙂

bambina1009
28. sep 2012

@tedinko
ahoj, stoličku som síce neposielala, ale kočíky áno. A lepšie sa mi oplatilo poštou, ten istý kočík som kúpila kuriérom a stálo to 7€, na pošte 5€, a poštu máš asi jednoduchšiu,aspoň u nás pošta je, a kurierom by som to musela zavážať do mesta.

ivett1
28. sep 2012

@tedinko ahoj, ak má do 15 kg, tak ju môžeš poslať ako "balík " poštou cena za poštovné je podľa váhy max 3,80 eur za poistený balík (do 30 eur) a váha nad 10-15 kg... nemusíš ju baliť do krabice, stačí do pevnej fólie (nap. ako potravinárska, len na technické účely - je hrušia, alebo hrubé plastové vrece....)
a ak by si chcela kuriérom (tiež pošta), tak tu sa o tom kočky bavili, mrkni sem😉
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/ako-poslat-kocik-2/

tedinko
autor
28. sep 2012

Ďakujem veľmi pekne dievčence,rozhodla som sa ju poslať poštou,bude to asi lepšie a hlavne lacnejšie,lebo tá stolička má asi tých 9kg.a hlavne zháňať kuriéra,to sa mi naozaj nechce.Ešte raz vďaka za radu. 😀 😀

alzbetka921
27. nov 2013

a ked chcem poslat pohovku?

lazor
1. sep 2014

Najlepšie si vyber cez www.najpreprava.sk.
Za dáš váhu rozmer A máš to.
Najlepšie je na tom to. Že si na jedno mieste porovnaj ceny
kuriérskach sluzieb.
Odporúčam. Najpreprava.sk

Tu začni písať odpoveď...

Odošli