Mám predčasne narodené dieťa v 26 týždni. Ste na tom podobne?

plegomazin
5. nov 2012

Ahojte, som starou mamou Vladka, ktorý sa narodil v 26. týždni tehotenstva. Bola by som rada, ak by sa tu ozvali mamičky, ktorým sa tiež takto skoro narodili detičky s tým ako sa im darí, prípadne s akými zdravotnými problémami bojujú. U nás sú to epileptické záchvaty.

Eva

zuzana2000
5. nov 2012

Ja som porodila dcérku v 29 tt, je to síce už 12 rokov....no pamätám si to, ako by to bolo včera.... ďakujem bohu, že je zdravá, výborne sa učí, hoci lekári predpovedali niečo iné.....

zuzanakosmelova
5. nov 2012

mne sa narodila dcerka v 27 tyzdni, ma uz 7 rokov, a presne ako pise zuzana2000, pamatam si to ako vcera, je zdrava, vesela, je chvalabohu v poriadku, ale straaaasne vela sme chodili po doktoroch, aj vojtovu metodu sme cvicili...kto nezazije , nepochopi....

plegomazin
autor
5. nov 2012

@zuzana2000

aj nám lekári predpovedali....Westov syndróm, tak sa teším že ste o.k.

elienka
5. nov 2012

@plegomazin Tu je téma, kde by vám asi najlepšie poradili:
https://www.modrykonik.cz/diskuse/detske-zdravo...

plegomazin
autor
5. nov 2012

@elienka

DíK

fanta3
5. nov 2012

mne sa teraz v juli narodila dcérka v 26.týždni a zatiaľ nám nič konkrétne nepovedali, či budú nejaké následky alebo nie- doktory sami nevedia rozlíšiť čo je zapríčinené nezrelosťou a čo vrodenými chybami....tak uvidíme, ale zatiaľ malinká je zlatá, priberáme, neni na nej nič vidno nejaké iné. Zatiaľ čo som sa stretla s ľudmi z môjho okolia (a je ich hodne) čo sa im narodilo dieťatko predčasne, tak všetci sú OK. Veľa zdravíčka prajem všetkým predčasniatkam a veľa sily- tieto detičky sú veľkí bojovníci

wewe22
24. júl 2013

tak dnesny den zacina uplne naparadu barborka zelene sople a teplota 37,3 ☹
tot neni mozne deti mi otvorili temu s ktorou nemam nic spolocne