Mám priateľku z Detského domova a nevie doma porobiť veci

17. nov 2019

Ahojte potrebujem radu. Mam priatelku ktora je z DD. Obaja mame nieco po 30+ no odomna je mladsia o 2,5 r. Ked sme sa spoznali bola to pre mna zaujimava zena ktoru som chcel spoznat. Byvame spolu raz u mna raz u nej no poslednu dobu mi zacali vadit niektore veci. Som zviknuty mat do roboty nachystane veci jedlo a ostatne. Priatelka zrejme asi nebola pripravena tak ako zvycajne matky ucia dcery. Upratat vie, varit no to je katastrofa bud to pripali alebo sa to neda jest neni to dochutene, prat tiez nevie musel som ju to naucit no aj tak kolko krat to dopletie a zehlenie jej vobec nejde. Snazi sa vidim to na nej,ze ju to stve,ze jej to nejde ale ja som sa s nou nedal dokopy aby som ju mal na okrasu. Taktiez ked sa namaluje je pekna baba ale maluje sa sporadicky,do prace nestiha.
No poslednu dobu to zacina skripat. Vkuse mi nieco vycita. Ze ked pride domov je tam bordel,ze preco ked pridem nemozem aj ja upratat alebo navarit prip. dat prat a taketo hluposti. Uz sme sa viac krat povadili som jej 100x vysvetloval,ze na to je tu aby to vsetko robila. Ja som unaveny z roboty a musim si oddychnut jej jedinou starostou je aby tu bol poriadok a navarene. Ked jej nieco vycitam alebo zvysim hlas alebo jej pohrozim rozchodom tak sa rozplace.
A co sa tyka sexu tiez ziadna slava. Dost pribrala na moj vkus jedine co je na nej pekne su jej prsia inak nic moc. Ale ako na poradenie a vypravanie je to s nou fajn.
Co mam spravit aby nieco zo sebou robila aby sa zbadala,ze takto to nefunguje?
A este poslednu dobu zacala vymislat,ze aby sme niekam chodili, ako ja nikam nejdem ona furt kdesi do kina s kamosmi atd. Nech si ide ale mna to nebavi.
Jedine stastie, ze prestala konecne vypravat o svadbe. Lebo som jej povedal,ze na to moze zabudnut. Ze nikto by si taku lenivu a tlstu zensku nevzal ako je ona.

terezka1947
17. nov 2019

hm....otazka je,ci teba by si niekto vzal.
zena nie je na varenie,obsluhu muza a na jeho prezentaciu,ci hej?
varit sa kazda nauci,prat,upratat a zehlit detto.
pokial tiez chodi do prace,tak aaaaaano,mohol by si upratat aj ty,aj nieco urobit.
tiez asi z tej prace pride tiez unavnena.....a to este nemate deti.
osobne by som zvazovala ci s tebou ostanem,zase sa ak trosku nad sebou zamysli,si ty pre nu az taka vyhra?

eliska13
17. nov 2019

malokedy to tu pisem, ale toto je naozaj realne ci niekto si robi srandu🙂)?

sasanka605
17. nov 2019

Bože ty si ch*j, veľká nuda takto vo sviatok. Aši robíš 12 v betonárske že si taky unavený a vyzeráš minimálne ako model. Neviem ci teba by si dakto chcel vziať s takými názormi. Pardon ze takto úprimne pred obedom.

sisa106
17. nov 2019

Úprimne? Čudujem sa, že je ešte s tebou, veď tu z nej verejne a nahlas robíš slúžku 😵 ..ty nemáš vlastne ruky, nohy? Môj manžel aj uprace, aj navarí, nedelíme si práce na mužské a ženské, ale robíme všetko spolu...

joysi
17. nov 2019

Ty prídeš z roboty unavený a ona kam chodi?? Na dovolenku?? Veď tiež chodí do roboty predsa a žena nie je na upratovanie, varenie a pod. to ťa nikto nenaučil?? Si trápny trubkoš a dúfam, že je to fakt sranda...

richard1991tt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
retatka
17. nov 2019

Tak toto by si mala prečítať Tvoja priateľka,asi by ta hned kopla a viac by ťa nechcela vidieť....daj foto,či si taký krásavec,vyšportovaný.A ty si na okrasu doma?Ty by si nemohol navariť,oprať?Ja by som ťa už dávno poslala kade lahšie..

wicka5
17. nov 2019

baby, ved to je vymysleny pribeh :D teda dufam, ze takyto chuj realne neexistuje :D

basska_b
17. nov 2019

@eliska13 Robí si srandu asi, ten istý nick tu písal v ženskom rode tuším

wicka5
17. nov 2019

@basska_b je tu nova funkcia, ze sa da pisat aj anonymne - cize to pisali rozni ludia

retatka
17. nov 2019

@wicka5 Aj taký chuji ešte existujú,žial a ženy sú tak sprosté,bez ucty k sebe..

vesperkaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lavender273
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ruzasipova
17. nov 2019

:D Dobre som sa zabavila. “Chudatko” unavene z prace s lavymi rukami, co si same nenachystaju do roboty. A co je ona tvoja sluzka? Platis jej za to, aby robila este aj na teba?

lavender273
17. nov 2019
basska_b
17. nov 2019

@wicka5 Jaaj hej, diky, všimla som si 😂 no super

simsalabim
17. nov 2019

Ze vraj som zvyknuty mat nachystane veci do roboty 🤣 a ze to mamy zvycajne ucia dcery! A ty si co - pan velkomozny ci batola? Preco si jedlo a veci nenachystas sam?! Hadam si nemyslis, ze je zenam geneticky dane chystat muzom veci do prace?

A co sa tyka domacnosti - mam za to, ze o povinnosti sa treba podelit. Spravodlivo.

mirkaandrej
17. nov 2019

A vzal by si niekto ufrflaneho chlapa, ktory si mysli že žena je jeho služka, uraža ju ... a čo ak s Tebou ,,pri tom” nieje žiadna sláva ???? Hmmmm 🤔 utočiš na niekoho, kto sa nemôže braniť, každa minca ma dve strany a my tu pozname len tu Tvoju....

mirkaandrej
17. nov 2019

@wicka5 ver mi že existuje a je ich kopaaaaa 🤣

jana91701
17. nov 2019

Baby, toto bude určite nejaký Fake, niekto sa nudí a skúša provokovať.
Alebo to akože fakt takýto psychoško môže existovať?
Neverím🤔

qetka
17. nov 2019

robi si srandu, urcite vymyslene... teraz sa tu vrece roztrhlo s tym anonymnym pisanim...

dajna11
17. nov 2019

a toto veím že je vymyslená téma....na zistenie reakcíí...to nieje možne aby takýto blb obýval tento svet

retatka
17. nov 2019

Je kopec žien,čo ešte i v dnešnej dobe obskakuju chlapa,len aby im neušiel za inou..sú to ženy slabé,oni vedia aké hladat,bez úcty k sebe..

miadi
17. nov 2019

Rozid sa snou je este aj strasne hlupa ked mà reći o svadbe s tebou. Bude to tak najlepsie pre vsetkych,

maca1984
17. nov 2019

Ja by som si ta vzala....na opustene tmave miesto,a tam ta ovalila lopatou a zakopala

evica01
17. nov 2019

Mna by zaujimalo preco si MK na zvysenie sledovanosti nevymyslelo doveryhodnejsi pribeh 😂😂😂
To je aka sprostost. Jeden chlap nemoze taky sprosty aby to tu napisal.

miruschkar
17. nov 2019

Mat takéhoto chlapa tak radšej budem sama 🙏😱🤔

jankapepe
17. nov 2019

Otázka znie kto vy chcel chlapa čo je po robote lenivý prstom pohnúť. Ktorému sa jeho priateľka vôbec nepáči nikam s ňou nechodí uráža ju a o ďalšej spoločnej budúcnosti nechce počuť.
Ktorá by chcela chlapa čo po nej kričí a vyhráža sa rozchodom.
Chlapa ktorý si myslí že je pekná len keď sa namaluje.

No ja by som ťa predala asi aj zadarmo nech sa ta zbavim.
Poviem ti to takto: aký išiel takú našiel

korunka1
17. nov 2019

Kokso, ty maš riadnu odvahu tieto bachorky napisat tu 😂

tinnka30
17. nov 2019

že ju doma mama nenaučila...aj ty si z DD?teba tiež nič doma nenaučili..😂