Mám si tieto šaty nechať?

23. apr 2022

Lezia mi v skrini tieto saty cca 5 rokov, mala som ich raz oblecene. Mam to vyhodit ci nechat? Ani neviem, ci sa mi pacia.

autor
23. apr 2022

@zuzubb007 na handru? A co by som s tou umelinou akoze utrela? 🤦‍♀️
Ja pouzivam na handru bavlnene tricka.

ibrunova
23. apr 2022

Máš 50 rokov? Máš super postavu 👍

judar
23. apr 2022

Dat upravit rukavy plus prerobit troska vrch a budu fajnove na leto 👌...urcite nevyhadzovat

ankare
23. apr 2022

Podľa mňa nie sú skarede. A super vyzeráš!

autor
23. apr 2022

@ibrunova
@ankare vdaka, nosim stale velkost 36, ale na pokozke uz vidno vek.

autor
23. apr 2022

@judar mne sa s tym nechce babrat s upravami, tieto saty boli v zlave v Bonprixe, stali nejakych 14 euro pred rokmi.

vanda323
23. apr 2022

Prepáč nechcem sa ťa dotknúť ale tie šaty sú otrasné...
Výhoď ich a nikomu ich ani nedávaj

autor
23. apr 2022

Zaujimave, ako niekomu sa pacia a niekomu sa nepacia. Pravdupovediac, mne sa tiez vela siat nepaci. Hlavne neznasam cipkove, trblietave, ale to je normalne, kazdemu sa paci nieco ine.
Tieto dopadnu asi tak, ze ich bud vyhodim teraz, alebo zostanu v skrini a vyhodim ich neskor🤔

autor
23. apr 2022

@vanda323 myslis, ze by som ich nasilu niekomu davala? Preco by som to robila?

andreatytler
24. apr 2022

Mne sa vobec nepacia, ale to je irelevantne, ak sa pacia tebe. Ale nerobia ti dobru postavu. Robia plochu hrud a ten biely pasik na sukni robi siroky pas. A tie rukavniky (ci ako tie kusy latky od laktov dole nazvat) na rukavoch su tak dominantne ze clovek nevidi koli nim nic ine.
Ja mam tiez take pravilo ze vyhadzujem veci ak ich nenosim rok. Vsetko darujem... urcite nevyhadzuj... ved vidis ze je tu hned niekolko zien ktorym sa pacia.