Mám si tieto šaty nechať?

23. apr 2022

Lezia mi v skrini tieto saty cca 5 rokov, mala som ich raz oblecene. Mam to vyhodit ci nechat? Ani neviem, ci sa mi pacia.

pracujucazienka
23. apr 2022

Za mna smer kôš

nestastna21
23. apr 2022

Keď niečo neoblecies rok tak to už neoblecies nikdy. Takto si raz za dva roky vytriedim šatník a to co je skoro nenosene darujem.

21anjelik19
23. apr 2022

Vyhodit

stanulienkat
23. apr 2022

Vyhodit. Alebo charita, pre Ua...

sindla
23. apr 2022

Ja by som ich jednoznačne vyhodila.

zmrzlinka2021
23. apr 2022

STRASNE, sorry.
Nevyhadzuj, daruj!
Mozno niekomu posluzia a niekomu sa budu pacit.

kikk
23. apr 2022

Preco hned vyhadzovat? Skuste na bazariku dat inzerat, ze darujete za postovne, pripadne vlozit do kontajnerov s oblecenim, niekoho este potesia🙂

lenkakravcova
23. apr 2022

Za mňa tiež preč (darovať, predať). Vyzerajú lacno (kombinácia troch farebných vzorov). Ten obvod z "geparda" mi pripadá ako na župane. 😄

asfodelka
23. apr 2022

Tu na koniku su aukcne skupiny, skus ich ponuknut, hoc za 1e predas 😉 niekto sa mozno potesi.

poslednepogo
23. apr 2022

To som jediná komu sa zdajú celkom fajn 😃🙂

tmtm
23. apr 2022

Sukňa Vám sedí. Ja by som odpárala vrch a sukňu nosila napr s inou bluzkou.

asfodelka
23. apr 2022

@poslednepogo aj mne sa pacia farby ale... keby boli moje tak odparem rukavy a tigrovane lemy priekrcnika, lemovanie by som dala cierne a ake by boli pekne.

karhu
23. apr 2022

@poslednepogo ja mam prave tazku krizu stredneho veku😅 a obdobie zvieracich vzorov😀 a tiez sa mi pacia😎

autor
23. apr 2022

@poslednepogo
@karhu tak to som rada ze aspon niekomu sa pacia😁, mne zas vadi ta zlta farba, neznasam zltu. Kupila som si ich len preto, ze sukna mi na nich sedi. Ani prsia do nich nemam🤷‍♀️

adriannasvk
23. apr 2022

Mne sa tiez zda,ze sukna sedi, tu by som nechala,vrch odparala a vyhodila

moonlight1210
23. apr 2022

No, moje oci! Za mna ani ryba, ani rak. Mix vzorov bezhlavo jeden cez druhy. Skor taky navrharov ulet v slabej chvili.

Sli by na charitu.

Alebo este odparat z nich suknu a tu si nechat ako soliter, ak ti dobre sedi. Ta jedina z toho vyzera dobre.
Dosit, alebo dat do nej dosit zips, ak nema.

autor
23. apr 2022

@karhu zelam uspesne zvladnutie krizy stredneho veku. Ja som mala okolo 40ky tiez. Teraz mam 50😔

moonlight1210
23. apr 2022

@adriannasvk presne to mi napadlo ako prve - suknu si nechat. 🙂

autor
23. apr 2022

@moonlight1210 vsetci radia charitu, ved ked su take otrasne, kto by to nosil?

marcellka32
23. apr 2022

Daj do humany, tam to už poriesia

moonlight1210
23. apr 2022

Na charite sa bud spotrebuju, alebo pojdu na strihanie na handry do fabrik do vyroby.

Su krajiny, kde sa mozu zdat na tajomsie pomery a tradicie vo farbach a vzoroch vkusné.

Ale ten ciernobiely leopard (v podstate styl bodky) v spojeni so zltohnedym kvazi-etno vzorom (nevidiet dobre, co to je), sukna colorblocking a opasok pasiky - ja neviem, strasne vela stylov namiesanych.
Osobne by som z toho vyhodila toho leoparda a aj cele rukavy (aby to ostalo ako bluzka bez rukavov) a pas nahradila cisto ciernou, ale pouzivala k tomu opasok s jemne metalickym zlatistym nadychom. Aby sa to trochu farebne zjednotilo. A dala k tomu trochu vyraznejsie zlate doplnky na sperkoch (vyraznejsiu retiazku a naramok najskor. Alebo hodinky). Kedze ale asi tazko budes z toho nieco presivat (pokial to nie je draha latka, ktoru je skoda vyhodit, trebas hodvab), tak cely vrch prec.

thereisabear
23. apr 2022

Nemá vôbec zmysel ich držať doma, keď sa ti úplne nepáčia. Nebudeš ich nosiť. Osobne by som si ich nedala, ale tiež si nič zlé nepomyslím, ak by som ich videla na druhej. Daruj alebo hoď do kontajnera na oblečenie.

aurorastone
23. apr 2022

@nestastna21 ja som po 8 rokoch vytiahla mikinu ze aha však ta je ešte aká dobra 😄😄😄

emm_i
23. apr 2022

Neviem prečo, ale mne sa tie šaty páčia. Sú zaujímavé. A vôbec mi tam neprekáža ani ten leopardí štýl. Tie voľné rukávy sú super! 🙂

alanko20
23. apr 2022

Oblečenie, ktoré nechcete, alebo je jemne zničené, sa dá odniesť napr aj do H&M, tam to recykluju. Ja tiež hádžem do kontajnerov na oblečenie. Na fb je tiež milión darovacích, susedských skupín- podľa lokality- mesta, sídliska atď- možno sa niekomu zapáčia. Rozdala som takto strašné množstvo blbostí z nášho bytu vrátane oblečenia, ale už na to nemám čas. Fotiť, komunikovať, dohadovať sa na odbere.

poslednepogo
23. apr 2022

No mne osobne sa páčia, možno by som odstrihla rukávy na krátke a nosila ich v lete..aj na dovolenku moze byť. Ja mám takéto 2 divoké vzory šiat po mame tá ich mala vždy raz oblečené na oslave pomaly 10 r dozadu. No a z manželovej velkej rodiny majú každú chvílu oslavu, tak tam ich ešte zužitkujem 😀
@asfodelka

saxana000
23. apr 2022

Bude z toho pekna sukna tu zaclonu hore odstrihni.

sszuzu8
23. apr 2022

Ničí ti to postavu. Zbav sa toho

luccija
23. apr 2022

Podľa mňa zlá fotka, ale rukávy by som skrátila a celkom sa da

zuzubb007
23. apr 2022

Cele strasne saty, nedavat nikomu, pouzit ako handru, dobry pocit, ze na daco este posluzili 😉