Mám skvelého muža, ale najradšej by som ho zabila

lanugo
22. feb 2010

Ahojte,aj vy máte pocit že máte doma úžasného chlapa a otca svojho dieťaťa, predsa sa potrebujete na neho posťažovať..ale nie matke ani kamoškám pretože si to nezaslúži. Len sa potrebujete vyventilovať? Ak áno píšte sem. Ja mám super muža, máme spolu 4 mesačného anjelika,predsa ma štve že je stále v práci. Chodí domov o 18 hod a o 19 hod kúpeme a ideme spinkať. Takže s malým mi pomože fakt 😒 A ešte tá domácnosť. Neznášam neporiadok,ale nedokážem domácnosť udržať tak ako pred malinkým....tak prečo ten kelímok od jogurtu nedokáže hodiť do koša,ale nechá ho na pulte!!!A keď protestujem tak sa diví prečo som nervózna,veď malý je tak zlatý. Ráno vstane a povie,že dnes bola dobra noc. No jasne,jemu ale ja som 6 krát vstala k malému...aha, tak to si ani nevšimol!

beruska2x
22. feb 2010

to pises o tom mem ? 😅 😀

rimmel
22. feb 2010

😀 no ja mam doma uzasneho chlapa ale taketo problemy nemame 😒 😀 prepac len mi to prislo smiesne..niz v zlom 😵 taketo malickosti ma nedokazu vytocit, kazdy sme nejaki.

lanugo
autor
22. feb 2010

🙂 jasne, všetci sme nejakí...no toto mňa vytáča 😠

rimmel
22. feb 2010

a on vie ze ta to vytaca? mu povedz, milo a uvidis hadam sa posnazi ked pochopi ze ozaj to neznasas 😉

beruska2x
22. feb 2010

lanugo nic si z toho nedelej, me taky, ze spinavy talir parti do drezu, papi od susenky nebo kelimek od jogurtu do kose a ne nalinku 😝
ze nema nechavat Coca Colu na stole ptz malej pak rve ze to chce... nekdy jsem v klidu alen nekdy me o uz vytoci do vrtule 😝 😉

beruska2x
22. feb 2010

to vis ze to vedi 😀 na 2 dny je klid kdyz zanadavam a pak zase "zapomene" 😀

rimmel
22. feb 2010

baby ale ved nebudte ako mamicky! nech si ten tanier da kam cche 😉 alebo nech si kelimok od jog.da kam chce, ved to nemusite po nom upratovat, nech ak to nevie, nech sa nauci odpratat sam 😉

beruska2x
22. feb 2010

musim, pac malej na stul dosahne a stahnul by to na sebe... jeste by tim zapatlal sebe a vse okolo...
rimmel je videt ze nevis o cem je rec 😀

rimmel
22. feb 2010

no jo, nevim..ale viem si prestavit, brat je akoze total -zena je na domacnost a deti, a muz sa ma rozvijat

takto doslova to raz povedal

no koment 😀

idem ja necham vas si stazovat 😀 😉

beruska2x
22. feb 2010

ale ne, takhle to neberem, to jsou jen takove "malickosti" 😀

rimmel
22. feb 2010

ja viem, zasla som do extremu 😉

lanugo
autor
22. feb 2010

moj drahý mi pomože..no musím ho poprosiť,lebo samého ho to nenapadne. Vlastne ano, keď hodím po byte ako puma tak ho napadne, že niečo nie je o.k.....ale nenapadne ho, že čo. Tak mi napríklad začne pusinkovať krk, lebo si myslí, že mi chýbajú nežnosti,keď to nepomože,vezme malého na prechádzku a prinesie zákusky,...proste robí čo može...ale aj tak. Minule ma nastral keď som bola chorá na v noci nebol schopný nakrmit malého...no nenapadlo ho to, že by mi to pomovhlo. Vraj som mu to mala povedať.... 😖

momin
22. feb 2010

laguno s tim spanim v noci to je presne... Ale mojeho to fakt nebudi.. rano rekne.. jee dneska spal maly krasne ze? 😀 a ja sem mrtva a nejsem schopna se vyhrabat z postele.... 🙄 😀

Nebo o vikendu ho vzdycky nechavam spat.. my vstavame s maly kolem 6 a on treba az kolem 9-10.. a obcas se vzbudi s otraveny ksichtem ze se nejak blbe vyspal... 😀 😀

Dobre tema..... 😅

collette
22. feb 2010

rimmel - když tam ten talíř nechám, tak tam bude ležet ještě za 14 dní. A já se z toho nejdřím zblázním a pak to stejně uklidím sama. Já vím, že to jsou maličkosti... A právě proto nevidím důvod, proč by si je po sobě nemohl uklidit sám 😠 Ne nadarmo se říká, že 100 x nic umořilo osla...

Kolikrát mi přijde, že teď, když jsem na mateřské, tak on má konečně pocit, že se může realizovat jako "já lovec, ty matka, kuchařka, uklízečka, milenka..." Kolikrát nevím, jestli se tomu 😀 nebo 😢 nebo 😠

momin
22. feb 2010

collette ja to beru tak nejak s humorem.. teda snazim se ale nekdy uz to musi ven! 😠 jasne ze se kvuli tomu nehadame,ale proste mu to vsechno vpalim..... 😀

spalka
22. feb 2010

hmm, tak to hej 😀...mne taketo veci vadia odkedy som na materskej, no som jednoducho nervoznejsia 😀 a nemam na nic cas, muz mi raz povedal, ze on jednoducho nevidi co treba, tak mu to musim povedat a aj opakovat 😅 tak som niekedy ako manazer, mozes prosim toto, mozes prosim hento, ale je zlaty, snazi sa a niekedy vazne dost pomoze, naucil sa vsetko 😅, no nerobi to z pasie, ale zatne zuby a obetuje sa 😅

petrajuzova
22. feb 2010

Asi tak ..taky mam bajecneho pritela ale pak bycho taky ........ 😀

beruska2x
22. feb 2010

my jsme se domluvili ze MM bude luxovat, no kdyz jsem to po 2 dnech nevydrzela tak se divi a jak mam vedet ze mam vysat kdyz mi to nereknes?
😝 😀

momin, colette jj presne tak 😀

beruska24.9.
22. feb 2010

Holky, mě by zajímalo, jak byste všechno zvládaly bez chlapů. Pak byste zase nadávaly, že ho nemáte 😀 😀

collette
22. feb 2010

spalka - ano, to znám... "Musíš mi říct, co a jak..." Tak mu to druhý den řeknu. A výsledek? "Nejednej se mnou jako s malým klukem!"

Ne že by se nesnažil alespoň občas, ale kolikrát to skončí hádkou. Koho by taky nevytočilo, když máte někde být na čas, vy lítáte po bytě a dáváte dohromady věci a on aby vám pomohl, tak vyndá myčku... Ale to, že hned vedle doprala pračka, mu jaksi uniká 🙄 A za boha nedokáže pochopit, že mě to vytočí 😠 Protože ta myčka taky byla pořeba vyndat, ne?

rimmel
22. feb 2010

ze o vikendu ho nechas spat momin!! 😀 to u nas spim zasadne ja, a ak mam dobru naladu necham aj jeho..ale vacsinou sa snazime ze sob spim ja a nedela on 😵

collette
22. feb 2010

Ber24 - no, já jsem si nevšimla, že by tu některá z nás říkala něco v tom smyslu, že než tohle, tak raději být sama. Naopak, bylo řečeno, že jsou skvělí, jen že nás občas vytáčí 😉 A to k životu patří. Tebe ten Tvůj ne?

katkabg
22. feb 2010

jeej baby ja som rodila cisarskym a to som skoro umrela na vykrvacanie...ale to o inom...a nasa maja mala 2 mesiace a az teraz mi ju dovolil kupat...ze nech sa nenamaham...doteraz ju kupal on 😅 😅 😅

momin
22. feb 2010

rimmel muj by nikdy nevstal v 6 hodin s malym kdyz nemusi..... vstava cely tyden v 6 takze mu to aspon o tom vikendu dopreju.... 😉

beruska 24.9 vsak my to ale nemyslime nijak zle...

ninny
22. feb 2010

babule,

tiež som mala niekedy chuť drahého "zahrabať pod zem".. aj keď je to perfektný chlap i otecko.. no tak ako hovorí rimmel, každý sme nejaký.. i ja mam svoje plusy a mínusy...
ale chcela som niečo iné... manžel je už 3 týždne v Nemecku a ešte ďalších 11 ho čaká a už teraz mi to pripadá ako večnosť... hrozne nám chýba... je to prvý krát čo sme od seba.. a až teraz som si uvedomila, že obdivujem všetky slobodné maminky... je ťažké byť bez muža.. a ešte v tomto prípade, keď sme ďaleko od rodiny...ja popri MD aj pracujem, aj keď len doma a máme i havina.. ani vo sne by ma nenapadlo, aký to bude problém🙂 preto si teraz omnoho viac vážim, že ho máme... a verím, že už ma takéto somarinky viac nerozhodia..

Píšem Vám to v dobrom... lebo niekedy človek ani poriadne neviem čo má...

momin
22. feb 2010

katkabg a umis to? 😀 😅

spalka
22. feb 2010

aj ja mam take sklony, ze nechat ho muzicka, ale potom si poviem, nelutovat! ved kto polutuje mna 😀

momin
22. feb 2010

he he,ale vsimam si nekteri nepochopili o co tu jde..... 😅

katkabg
22. feb 2010

momin hej je to hracka🙂))aj ked mala ma uz 2 mesiace 5,100g a 58cm to zvladam...je to krasa🙂))

collette
22. feb 2010

Momin - jj... Takže to musíme znovu vyjasnit - máme je moc rády, nevyměnily bychom je, jsou skvělí, ale prostě občas NA ZABITÍ!!!