Napiš a ozvem sa 😄
No ja by som chcela študovať na umeleckej fakulte a spraviť si pedagogické minimum aby som mohla byť potom učiteľkou na strednej ale neviem či mi to bude stačiť ale ak áno strašne veľmi by ma to potešilo :D
No ja by som chcela študovať na umeleckej fakulte a spraviť si pedagogické minimum aby som mohla byť potom učiteľkou na strednej ale neviem či mi to bude stačiť ale ak áno strašne veľmi by ma to potešilo :D