Máme radi sladkosti🙂 Ako nemyslíte na sladké?

nataly7
18. mar 2009

mate radi sladke ja strasne nemohla by som bez toho zit keby to prestali vyrabat, uz by som mala prestat jest sladke potom len priberam ale ked odolavam potom mam vacsiu chut , ako nemyslite na sladke

iinuska
19. mar 2009

No tak ja mozem na sladke zabudnut, mam dietku/gestacny diabetes/.Ale sladke by som si dala 🙂

bubba
19. mar 2009

jeeeej vsetky zeny z MK sem sa !!!!ostatne temy mozete zavriet 😀 😀

pridavam sa k zracom vsetkeho sladkeho obzvlast cokolad a kyslych gumenych rybiciek 😀 😀 a prajem vam naveky pevny chrup amen 😀

greta24
20. mar 2009

Mliecna cokolada s celymi lieskovymi orieskami - dala by som Nobelovu cenu tomu, co ju vymyslel 😀 😀 😀

m311293
20. mar 2009

já se nesmím chodit, bo odteď mám chuť na čokoládu. dnes je to 14 dní co jsem ji jedla a tak jsem neodolala akci v Bille a koupila si studentskou peče´t, ale na svoji obranu řeknu že jsem si dala jen jednu řadu a pěkně ji odložila

dari
20. mar 2009

tak sa hlasim do klubu ! 😀
ja som uplny zavislak......by som dokazala prezit cely den na cokoladach, keksikoch...mnaaaam
rano musi byt kava + 2x mila 😅

ukmima
20. mar 2009

Ja som cukrarka, sladke velmi nemusim 😀 ale ked uz, tak Devu cokoladku,alebo horalky,manzel fici na delisse 😀

monikat75
20. mar 2009

aj ja mám veľmi rada čokoládu a aj keksy a koláče, a samozrejme zmrzlinu a nanuky, ja stále tvrdím, že sladkosti sú moja droga