Mamičky, ktoré majú partnera s dieťaťom

svetka66
24. aug 2015

Ste tu prosim take?

maciatkolulu
24. aug 2015

@svetka66 tazko pausalizovat co je a co nie je blby pristup ;-D to je na vas, co vam vyhovuje, naco ste vy zvyknuti, na ake stolovanie a pod. Ked je u vas proste sa bude respektovat, to co je u vas a hotovo, ale vsetko s laskou. Nuz a to, ze si napisala, ze si ju a teda aj ona teba poznala este ked jej rodicia neboli rozveedeni, tak aj tam moze pramenit jej zatatost.... proste si moze mysliet, ze si jej ukradla otca. Ak som spravne pochopila, tak mas nevlastnu sestru od mami? To je ale trochu ine. Predsa mama a zivot nonstop so svojim surodencom a svojou mamou a ist na vikend k otcovi raz za cas k cudzej zene. Ja mam tiez tretie dieta s mojim druhym muzom a moje dcery nevidia rozdiel vo vychove a pristupu. Teda okrem pristupu vzhladom k veku. Vies, pozrela som si tvoj profil, chutnu mas malu, ale nikde nema fotku so svojou sestrickou... a je to jej sestra. Kebyze mate este jedno dietatko, tak mate urcite aj spolocne fotky.

lenka_21
24. aug 2015

@svetka66 kolko rokov ma mm mala o ktorej tu pises?

svetka66
autor
24. aug 2015

@lenka_21 9 rokov😁

svetka66
autor
24. aug 2015

@maciatkolulu jasne.aj oni dve maju spolocne.ale nesmiem ich davat nikam verejne-zevraj si to jej matka nepraje.takze len v tom je pes zakopany😀😀😀 nie ze by som nechcela.nasa mensia ju ma velmi rada praveze

maciatkolulu
25. aug 2015

@svetka66, myslela som si. Tak to je fajn, ze sa maju radi.