Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
9. mar 2009

Dobreeee.... zuzi som prisla na to ze ja ked idem dakde do obchodu tak uz len malemu kupujem, sebe nic, ved naco 🙂 ale uz to menim, dnes v meste slusaky nohavky a stekle, slusak kabat - ziadne rifle ci sportove nohavky... Nech vsetci hafkaju he he 😀 😀 😀

norik1
9. mar 2009

vsetky spite? Ved ani ordinacia nebavi... 😀

dzanka3
9. mar 2009

norik ja nespi - ale sedi tu mm.....teraz odbehol tak idem kuk co nove...
zuzka nakupovala 😀 😀 😀
a ty tiez? a ake slusive???aj ja idem slusive v piatok - na tu svadbu nieco zohnat - merala som si co mam kostymy a saty - vsetko obtiahnute 🙄

dobru noc
a dobre ranko tym ktory tu rano budu 😉

norik1
9. mar 2009

he he no ja dufam ze tu budem, mm ide pracovat po troch dnoch uff uff

norik1
9. mar 2009

Idem haji haji

Erika, vseeeetko najlepsie k narodkam nech sa ti splnia vsetky tajne sny 😵 na dialku ta bozkam na licka cmuky cmuk 😵

zuzka1.
10. mar 2009

dobre ranko damy,
po vcerajsej chlastacke rzobita!!!!!

erikasadek
10. mar 2009

baby moje zlate dakujem... som uz stara................ 😀

norik1
10. mar 2009

no ja za tebou zaostavam o slaby rok a pol neboj... tiez si to hovorim, ale na druhej strane - ake sme nadherne na svoj vek, ne?????

Zuzi co ste chlastali??? Snad nie to poldeci ci som ti poslala na FB?? 😀 😀 😀

dzanka3
10. mar 2009

dobre raaanko
erika vsetko naj naj ku krisotvym rokom 😀 😀 nech sa ti vsetko splni po com tuzis a vsetko vychadza tak ako si prajes... 😉
a akoze ze stara????ved ja budem mat o rok viac onedlho 😵

ideme sa chystat k tej Dr. som zvedava co nam povie na uzliny... ☹

erikasadek
10. mar 2009

ahoj dzanka, dakujem.... ja sa len tak smejem , ja sa tak vobec necitim, na svoj vek.. 😀

juj tak len daj vediet ako ste dopadli dobre? drzim palce..........

norik1
10. mar 2009

si jej volala? ci idete na blind?

zuzka1.
10. mar 2009

dzanka daj vediet co povie dr.
bola si na tom novom portali??aj tu yskakuje banner
norik ved sme si davali v zuflakach nie?????

norik1
10. mar 2009

na aukcii?

ja si teraz vybavujem paypal a budem drazit na anglickom ebay boze tam su veciiii 😉

norik1
10. mar 2009

no, sme objednani na hematologiu na buduci tyzden v stredu...skoda ze sme tam mali ist zaciatkom februara... 😅 😅

zuzka1.
10. mar 2009

hej hej, tu stranku inak robi alebo co s nou dalsia moja profka, dzankina kamoska

dzanka3
10. mar 2009

no servuste - uz sme doma od Dr. aj z prechadzky - nastastie zacalo prsat az ked sme boli doma 😝

a Dr. pokukala a ze to mavaju deti ale ze mu vezme zajtra krv - to som teda zvedava na to rodeo - a ako mu aj krv vezme z tyvh jeho tucnych tuciciek???
a aj cikanu mame doniest 😉

ano ano to je moja kolegyna ako zuzka pisala co ma tu stranku mojeaukcie.sk - tak skuste ci sa vam zapaci 😀 ....snad to pojde a ja popredam tiez to co maly vobec nenosil...a aj tehotenske co som mala a uz sa mi nepacia...

inak maly ma nejaku alergiu na Dr. celkom je s nou pohnevany...uz len ked sa na neho kukne huciiiiiiiiii

erika ved aj ja sa citim na 24 rokov 😀 😀 😀

dzanka3
10. mar 2009

norik a vy preco na hematologiu? kvoli zelezu?

norik1
10. mar 2009

hej musime byt sledovani od navstevy v nemocke... aj ked to tam nelubim lebo jedna hematologia = 3 hodiny v pjerdoli... 😠

norik1
10. mar 2009

booze mna ta svokra znici... oddnes kupujem na vsetky sviatky vysostne antiperspiranty a spreje... 😠

dzanka3
10. mar 2009

norik a plynovu masku sebe nechces kupit 😀 😀 😀
a to mu tiez budu zo zilky krv brat? ako to Filipko znasa???

norik1
10. mar 2009

doteraz len z prsta, väcsinou si to ani nevsimol. Ked mu brali z hlavy tak rycal jak pavian... Teraz by mu mali merat zasoby zeleza, nie len aktualnu hodnotu a to ide zo zily... no som desne zvedava... vam uz brali zo zily?

dzanka3
10. mar 2009

norik zatial tiez len z prsta mu brali ked CRP robili...a zajtra zo zily - tak budeme mat obidve zajtra veselo ☹

dzanka3
10. mar 2009

no a ja cmulam homeopatika zas....boli tam dnes u Dr. cigana stara s dvoma soplavymi deckami ci to...alebo som sa tam zapotila a potom este 1,5hod vonku s kocikom...no neviem nejak mi je divno 😒

dzanka3
10. mar 2009

a chcela som sa vas spytat - vy davate na obed detom polievku a potom druhe?
(druhe akoze zemiak zelenina alebo maso...)

lebo ja raz za tyzden uvarim polievku masovu so slyzikmi - to papa dva dni a hned za tym to maso, zemiak, mrkvy z polievky...a chutimu.....tak neviem ci mu mam na kazdy den aj polievku nejaku varit ???

erikasadek
10. mar 2009

dzanka ja neviem , moje by urciet zvladli, aj s dalsim chodom.. 😉 😀

len tu nie su polievkovy a ja ju velmi nerobim.; ale v nedelu ano..a vtedy zjedia a, aj polievku, aja druhe a, kompot a aaj jogurt za hodinu uz sliedia v kuchyni.. 😀

zuzka1.
10. mar 2009

dzanka ja nevarim aj aj. bud ma poliecku alebo druhe, ale vacsionu je to druhe take kasove, mu to riedim mlieckom albo vodou alebo vyvarom, co mam.

dzanka3
10. mar 2009

ste ma potesili - nebudem teda ani ja robit robotu naviac 🙂

amatula
10. mar 2009

😵 😵 erika 😉

pripíjam na tvoju truhlu,zo storocného duba.....
ktory zajtra zasadím..... 🙂 ......................................vsetko naj 🙂



celi den som na teba myslela aj na vsetky.....len nestiham...........som fizicky,psichycky,emotivne aj financne vytazenáá 😀 😀

norik1
10. mar 2009

Amatula ako hovorime na vychodze - trim še zarubňi 🙂

Dzanka my az buducu stredu, nie zajtra... aspon das vediet ako to dopadlo s vami...dufam ze to Matko rozchodi bez ujmy 🙂
Inac ja tiez este nevarim dva chody - naco...aj z toho co je pribera jak male prasiatko... tie nozky keby ste videli...majster Rubens by sa potesil 🙂

Erika ako? este vidis na klavesnicu??? nepletu sa ti prsty? 😀

zuzka1.
10. mar 2009

ozaj dzanka a nam beru krv vzdy zo zily a vzdy zo zily na hlavicke, tam ju vidi najlespie dr aj mu to najlepsie id e amaly to nese celkom v pohode, prvy raz plakal o dusu, terazuz tak normlane, vie aj ivacej.
ani osm vam nevravlea, dne sosm skoro zabila vlastnu svokru!
zobudila mi maleho poobede, nespal doobeda poraidne, poobede pol hodinu a ta krava ho zobudila, skoro som ju zabila. Nerbolo toho dost, etse mi sem dojde mudrovat, ci nie je velky kus rozka co si maly odkusne, nech mu nedovolim otvarat sufliky, lebo si privre prsty, nech mu dam topanky(neuro povedala, ze aj ked su ortopedicke, nema ich mat na nohach cely den,), nech ho nenecham len tak behat a stavat sa, lebo s amu nieco stane a podobne. Len osm jej povedla,a ze podla jej obrazu by mal byt priviazany na mieste a nehybat sa, sedet vyzehleny, vystrety!!!!! urazila sa!!!dufam ze aspon na mesiac!
minule ked maly jedol v kociku chrumky, oni tak lepia, bol dolepeny a ta krava naslinila vreckovky a utrela ho, skoro som sa povraclaa, momentalne som vybrlaa utierky vlhcnee a vysvetlila jej, ze je nechutna, mm sa pridal, neznasal to kao decko a ukazala jej vydobytky tohto storocia!!!!!
fuj mi je zle , ked si na to psomeniem