• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

23. marca 2010 
ja som sa tolko slivky nachalstala na subore, ze uz ju moc nemusim...a borovicky, to bol este len humus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domucu lubim aj ja, aj mm som to naucila pit a zapijat ,ked tak len cistou vodou :grinning: mnamka a tachut po slivkach, jablkach alebo hruskach, mnam
27. feb 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co myslite, Dzanka si vzala plavky ked isla von? :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik :grinning: :grinning: :grinning: asi dvojdielne?ci cele???radsej dvojdielne, inak bude cela mokra nie
27. feb 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej, ved v celych by sa musela namocit cela :slight_smile: :grinning:
27. feb 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vy ste hnusoby :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj ja chcem ist von ked krpec vstane...ale u nas by sa viac osvedcila gondola ako plavky :confused: :sweat_smile:

a domovinu nemozete zapijat!!!!potom necitite ako píse :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to musis hrknut do seba a cakat ci nevypali dieru v bruchu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy ste vsetky tu, potvory jedne :angry:
27. feb 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sme tu sme:slight_smile:
27. feb 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooo?
sak nevim kde skor napisat - to je s vami robota.....
no sak plavky som nemala ale take rybarske cizmy by miu bodli :rolling_eyes: po kolena mokra som dosla!!!!este ze mam hrube snehule a nepremokli :grinning:
27. feb 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, aké som ja urobila šišky, no na prvú cenu.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. feb 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monku okamzite posli :dizzy_face:
27. feb 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blau, pozvala by som vás všetky.... keby ste neboli tak ďaleko :frowning2: :frowning2:
27. feb 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik si mi pripomenula mojito, ked sme boli na Kube, tak nas s tym kubanci nalievali a koktejlovali sme Erika, to by bolo pre teba.
27. feb 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je hrozne, tak si idem predstavoz vat ako ich jem a zajtra si pojdem kupit. Ja moc sladke nemusim ale, ked si to napisala, tak mi prisla chut.
No tu baby dnes jarny den krasa teplucko, a ten moj maly vyvrhel nechcel sedet v kociku. Furt len na ruky alebo stat. Mna porazi.
Dnes bol s nim Mario vonku najprv ho vozil na bicykli a potom pridem a maly v paradnych nohaviciach si veselo stvornozkoval po zemi a blate. Do kelu tych dvoch nehat samych :unamused:
27. feb 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzanka tak ako si dosla po kolena mokra ked ti nepremokli snehule???? ja nechapem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula ty zijes.??? :grinning:
27. feb 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik sak rifle mi nasiakli vodu do seba - ale to som necitila....hned som ich vyzliekla doma :rolling_eyes:
a zas ste boli v polku ked maso upratujes do chladnicky?

este ze cez net nejde pach - jedla som cibulu a chleba tukovi a zapila pivo s tonicom...
muz je nejaky nakapaty - prevencia :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chleba masteny s cibulou som nejedla niekolko rokov, by som si dasla.
dnes som maku otravovala, nech spravi tatarak!!!to milujem!
27. feb 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj tatarak je skwela vec!!! mnam mnam Zuzi neryp do tigra!!!

Do Polska som vyslala mamu, mala som ist aj ja, ale to by museli byt s malym svokra s babkou a myslim ze po utorkovej navsteve vam je vsetkym jasne, preco som ozelela sialene nakupy u severnych susedov :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik ja ta uplne chapem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
monkula inak servus, ty kde si?????????
27. feb 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta žijem, žijem, uspím krpatú a som tu, MM išiel s kamarátmi oslavovať niekoho narodky.... tak budem sama...
27. feb 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masteny chleba scibulou a jednu domacu :wink: :grinning: naj prevencia

norik sak co si nenechala by nebol hladny raz :slight_smile: :grinning:
ja som bola dnes vonku a u nas v skolke.dali mi prihlasku pre Boba.som zvedava ci ho aj zoberu...
zuzi ako skola??????
27. feb 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amatula nad ocakavanie, opisovala som zase z matrialov co nam dala dzanka este k mature na strednej :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzanka,, :slight_smile: ved to citit aj cez ten net ze to dobra triedna :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
27. feb 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to teda bola! :grinning: :grinning: by som dopriala aj mojmu aj vasim detom taku "ucku"
27. feb 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute

zuzka nevies kde je ta tema o tej helme?? nech to kuk :wink:
27. feb 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej, zalozime sukromnu skolu - Dzanka triedna a ja anglictinarka, mne sa triedna nechce byt... tolkych pubertakov a ich problemy riesit :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bolo v ramci nejakej temy, mylsim ze nasej, len neviem na ktoerej strane, norik sem dlaa link a potom mylsim, ze erika pisala ako a preco nie. nie som ista
27. feb 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzka :unamused: tak asi nic :frowning2:

baby kuk som vase fotecky, joj chlapi su nadherni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. feb 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi kuk som tvoje motto v pase :grinning: ake vystizne :wink:
27. feb 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok