• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

23. marca 2010 
amatula nechce sa mi to citat - ale rypnut som bola v tej tvojej teme :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja??? :grinning: :grinning:
3. mar 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzanka daj vediet co vam povedia, chuda amtko, takto s atrapit!!!!
aj ja hladna jak pes, ale vydrzim, asi si pojdem uvarit mandle, alebo ocistiti ananas?????
Ozaj, dr mi pvedal, ze na taketo zenske problemy(zapaly, cysty a spol)je najlepsie otehotneniet(naturalna liecba)alebo antikoncepcion si dat.
Dzanka dnes to oblo aj ordinaciii.
Zapaly mam uz vyleicene, etse zajtra na injekciu a uvidime co tie cysty.
dr sa pytal co hovorim na tehu, s mm sme to riesili a asi s ana to dame.
Este nie sme na isto rozohdnuty, chceli sme ho povodne buduci rok, ale tento by to oblo etse lepsie.Na statniciach by malo babo uz 4-5 mesiacov, co je celkom ok mylsim.
Dohodli sme sa, ze nepovieme nikomu ic. Nech ich prekvpaime este viac ako prvyraz!
3. mar 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka ked si trufas na dve šidlá tak nech sa vam na prvy sup zadari :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a daj si ananas to pri dietach tusim aj odporucaju.....
norik co bola si aj napisat aku vodu pijete???

inak pred 37 rokmi moj brat bol omodreny ako babetko - a zistilo sa ze zo zavadnej vodysa otrovil!!!! - odvtedy studnovu vodu vobec nepouzivali ani na varenie nasi.....ako dobre ze uz je vsade ako my hovorime mestska voda :dizzy_face:
3. mar 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
He he Zuzi ze nikomu nepoviete... a my to uz vieme hehe :grinning: :grinning: :grinning:

no ta kamoska co tu dnes bola je tiez asi tehu... zvracia priserne a tri tehu testy a sest ciarok... asi to bude jasne :grinning: pri odchode som sa jej pytala ci to co dnes zazila na navsteve chce mat na dennom poriadku doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja momentalne ficim na soundtracku Mamma mia!!! no bavi ma to a neskutocne sa pri tom kocikuje!!! take tempo nahodis do krok ze kila letia dole :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej norik musim muzovi aj ja povedat nech mi da do mp3 anglictinu taku na ucenie ma - a dam si aj ja ked pojdem poobede kocikovat - vtedy chodim sama a preto lozim po obchodoch....takto nasadim na usi a pojdem hore kopcom dole kopcom a hore kopcom a domov. (mame tu taky super 1km strmak :grinning:)
..len nech ma auto nezrazi ked nebudem nic z vonka pocut :confused:
3. mar 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daj si Dzanka, dobreeee to je v mp3, a ucinne... len trochu nudne, nie? :wink:
3. mar 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvidme...ja celkovo neznasam mp3 ked mi to ma hucat do hlavy..ale snad sa nieco nalepi.....

a tusim uz vsetky isli spat?? si pozufali v zufalkach a nide nikoho :sweat_smile:
3. mar 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu tu tu len aj sprcha musela byt, vsak som nejaka lejdy, ne? :grinning: :grinning:
3. mar 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko , dievcata..... :wink:
prva!!!!! ale unavena ako pes.. :sweat_smile:
4. mar 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika ahoj, uz je lepsia, ci ta slabost stale pretrvava????
4. mar 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka ja som ako, buk zdrava; pomohli mi moje , lieky prirodne, len som nevyspata , pop patovom vykone.. :grinning:

stale nieco.. :wink: no co uz dnes strazim jednoho chlapca tak sa idem este rychlo osprchovat , za chvilu je tu..
4. mar 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika tak pevne nervy s chlacpami!
4. mar 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem... inak pato je ako rybicka dnes.. moj muz nechape...
4. mar 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,,,,, erika, dzanka som si z vas priklad zobrala :slight_smile:
bola som na poradni s Matkom ale.....3km peso tam a 3km peso spät :stuck_out_tongue_closed_eyes: a do kopca.....som myslela ze dusu vyplujem..Dalibor povedal ze uz nikdy tak nepojde,ale ked sme dorazili domov tak mu chutilo ze zjedol co videl :grinning: :wink: :wink:
Mato vázi 9120.Dalibor mal v tom veku o kilo viac,ale nieje to az take zlé.......
idem dat kávu a poprecitovat co sa tu dialo.ved som este od vcera ani v tej mojej teme nebola......
a kamosky s temi o trencianskej porodnice rodia tak aj tam musim ....musim si ist dat aj pol deci asi :grinning: :grinning: :grinning:

dzanka nieco pis o tych nohaviciach :frowning2: ja mam take pekne na leto a tiez mi tam 5 cm textilu chíba..musim stim aj ja cosi robit..... :rolling_eyes:
4. mar 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amatula moj atak ty si si dala... :grinning:
no amoj tak chodi kazdy den, na 3 krat.. :wink:
preto mu asi tak chuti.. stale.. :grinning:

co blaznis ved vazi normalne.. nie je podvyziveny.. :wink:
4. mar 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
aj my uz doma sporadne - tam sme isli autom a naspat nas tam ocko nechal aj s kocikom - tak sme vonku spinkali a az teraz dosli - ho to chudatko tam vycerpalo...

brali mu krv z prsteka a zistovali CRP coi nema v tele zapal - ale nastastie vsetko OK - tak len zubky robia neplechu..
no a vaha :sweat_smile: 1059g!!!!!!...cm nemerali lebo hucal ako pavian - dr. mu kukala hrdlo drievkom a aj zubky....
a ze nejaku dietu mu mam dat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzanka a co mu davas do mlieka šrot :grinning: :grinning: ved má a tri menej ako moj a je o kilo tazsí.......más co nosit teda,este ze zaspinka sám...nechcem si predstavit ho uspavat na rukach :sweat_smile:

ja som taka unavena :rolling_eyes: hned by som zalahla.lenze co s krpcami.som myslela ze sa Bobo unavi a bude spat,no to iste :rolling_eyes: :rolling_eyes: ja nechapem kde berie tu energiu.....
4. mar 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amatula srot a obcas prelozime cokoladou :grinning: :grinning: :grinning:
ale nie - mne sa zda ze ani moc nepapa - normalne ako na skatuly je mliecko...aj kasu ako pise pre 6 mesacne deti.....tak neviem.....ale je aj dlhy - 74 som mu dnes menzestraky obliekla a uz mu take 4cm chybaju - uz mu ich viac nemozem dat.....

inak aj ja sa citim unavena - ale to asi z toho pocasia - tu je amracene a obcas prsi....poobede asi budeme doma spat....

kupila som chicco choditko - to na tlacenie pred sebou - a ako krasne vyhrava - hadzeme do neho hracky a ono zahra :dizzy_face:
4. mar 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeje Zuzka som sa zabudla vyjadrit k tvojmu prispevku o tom tehu :wink: :dizzy_face: nech sa len pekne zadaríí :wink: mi nikomu neprezradime :wink:

niezeby som ta chcela odhovarat.....ale ja uz by som druhe nechcela takto po sebe :rolling_eyes: :rolling_eyes: teraz uz len cakam kazdy den ze bude aj Mato samostatnejsi a ja si vydychnem...to stale dokolecka dokola...rano jeden mlieko druhy mlieko,,,varim jeden to druhy place :rolling_eyes: jeden sa hrá druhy mu to berie,ten zas reve.....teraz jeden spat nechce,druhy furt reve :confounded: :angry: ach musim ist :rolling_eyes: :rolling_eyes:
4. mar 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka urcite este aj skolu aj robotu bude stihat pri dvoch detoch...s tou jej vrtulou v zadku :grinning: :grinning: :grinning:

ja si tiez skor netrufam - az ked bude mat Martinko 2 roky potom zacneme pracovat na druhom....

ozaj baby tie co mate pre deti tie kolenacky - aj ich pouzivate???lebo mi mame parkety a sa mi zda ze sa mu smyka po tom - vcera sa dal na styri a presiel kusok po kolenkam a potom sa rozcapil na brucho a dalej sa plazil....tak neviem ci sa mu smykalo alebo nechcel po kolenach ist???
4. mar 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzanka, ja som nikdy nepouzivala al ekto vie... ak by som mala parkety tak mozno aj hej.. :wink:
4. mar 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mato uspesne zaspal a Dalibor si tu potichucky lahol :wink: a uz vyzivuje :grinning: tak pockam co sa bude diat :wink:
4. mar 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky,
amatula akurat dnes rano som hovorila tomasovi, maleho dal na poriadok on a poto mu hovorim, nech si predstavi, ze este jedno treba dat! zatial len uvazujeme, ale budem vas informovat.
Aspon by som nebola na amterskej 6 rokov, ale 4-5.
Dzanka kolenacky nepouzivame, mal ich dokopy asi 4-5x. Smyka sa mu, potom s ajeduje, ze mu to nejde tak ako bezne, tak mu ich nedavam,
A musiem sa pochvalit, Saminko spravil dnes 2 kroky sam, potom hned hladal neico coho by sa zachytil!
4. mar 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samko je sikulka.... :wink:
4. mar 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej Zuzka :wink: ja uz by som si to rozdelila,ze by som aj do robotky isla a druhe tak po piatich rokoch..ale uz je ako je a som rada ze ich mam a nikomu nedam :grinning:
zalezi od toho ci ti ma kto pomoct a aka si povaha,,ty mi prides taka plna elanu,energie taka ze ta nic nezaskoci a to je dvolezite....
ja som si svoje po matovi prezila a to uz nechcem zazit :frowning2: ale ja niesom taka silna osobnost....

samko sikulinka len ho teraz cvic :wink: moj Bobo chodil ked mal 10,,Mato nebude ten je lenivcek
4. mar 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cawteeeee

no my dnes prve kroky s choditkom - teda s tym co sa tlaci.... som sa sulala, kukal na to a opatrne prepletal nozkami, juj rozkosny bol :slight_smile:

A konecne sme sa prvy krat boli dat strihat, boli sme s mm v jeho holicstve co uz ho tety poznaju a tie boli take vytesene z maleho ze ani peniaze zanho nechceli zobrat :slight_smile: ze na prvy krat sa neplati :slight_smile: tak mam doma dvoch kratkovlasych loptosov :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik Filipko uz chodi??
zuzka aj Samko??? a uz aj bez opory presiel 2 krocky.... no mate sikovne deticky....
toto moje sidlo sa stale len po bruchu sucha - ani na styri sa mu nechce - len trosku a uz sa plazi.....ked je v ohradke tak huci - a ked ho dam z nej von docahuje hracky co su v ohradke :sweat_smile:

norik a to uz take dlhe vlasy mal?..ved na foto sa mi nezdalo ze ma dlhe :grinning:
4. mar 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika a co ten chlapec co strazis? uz preglgol alebo to vyplul :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..idem asi kuk do zufalkin ako to dopadlo :fearful:
4. mar 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok