Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

dzanka3
3. mar 2009

amatula nechce sa mi to citat - ale rypnut som bola v tej tvojej teme 😀 😀 😀

norik1
3. mar 2009

idem aj ja??? 😀 😀

zuzka1.
3. mar 2009

dzanka daj vediet co vam povedia, chuda amtko, takto s atrapit!!!!
aj ja hladna jak pes, ale vydrzim, asi si pojdem uvarit mandle, alebo ocistiti ananas?????
Ozaj, dr mi pvedal, ze na taketo zenske problemy(zapaly, cysty a spol)je najlepsie otehotneniet(naturalna liecba)alebo antikoncepcion si dat.
Dzanka dnes to oblo aj ordinaciii.
Zapaly mam uz vyleicene, etse zajtra na injekciu a uvidime co tie cysty.
dr sa pytal co hovorim na tehu, s mm sme to riesili a asi s ana to dame.
Este nie sme na isto rozohdnuty, chceli sme ho povodne buduci rok, ale tento by to oblo etse lepsie.Na statniciach by malo babo uz 4-5 mesiacov, co je celkom ok mylsim.
Dohodli sme sa, ze nepovieme nikomu ic. Nech ich prekvpaime este viac ako prvyraz!

dzanka3
3. mar 2009

zuzka ked si trufas na dve šidlá tak nech sa vam na prvy sup zadari 😵 😵 😵
a daj si ananas to pri dietach tusim aj odporucaju.....
norik co bola si aj napisat aku vodu pijete???

inak pred 37 rokmi moj brat bol omodreny ako babetko - a zistilo sa ze zo zavadnej vodysa otrovil!!!! - odvtedy studnovu vodu vobec nepouzivali ani na varenie nasi.....ako dobre ze uz je vsade ako my hovorime mestska voda 😵

norik1
3. mar 2009

He he Zuzi ze nikomu nepoviete... a my to uz vieme hehe 😀 😀 😀

no ta kamoska co tu dnes bola je tiez asi tehu... zvracia priserne a tri tehu testy a sest ciarok... asi to bude jasne 😀 pri odchode som sa jej pytala ci to co dnes zazila na navsteve chce mat na dennom poriadku doma 😀 😀 😀 😀

norik1
3. mar 2009

Ja momentalne ficim na soundtracku Mamma mia!!! no bavi ma to a neskutocne sa pri tom kocikuje!!! take tempo nahodis do krok ze kila letia dole 😀 😀 😀 😀

dzanka3
3. mar 2009

jeej norik musim muzovi aj ja povedat nech mi da do mp3 anglictinu taku na ucenie ma - a dam si aj ja ked pojdem poobede kocikovat - vtedy chodim sama a preto lozim po obchodoch....takto nasadim na usi a pojdem hore kopcom dole kopcom a hore kopcom a domov. (mame tu taky super 1km strmak 😀)
..len nech ma auto nezrazi ked nebudem nic z vonka pocut 😕

norik1
3. mar 2009

daj si Dzanka, dobreeee to je v mp3, a ucinne... len trochu nudne, nie? 😉

dzanka3
3. mar 2009

no uvidme...ja celkovo neznasam mp3 ked mi to ma hucat do hlavy..ale snad sa nieco nalepi.....

a tusim uz vsetky isli spat?? si pozufali v zufalkach a nide nikoho 😅

norik1
3. mar 2009

ja tu tu tu len aj sprcha musela byt, vsak som nejaka lejdy, ne? 😀 😀

erikasadek
4. mar 2009

dobre ranko , dievcata..... 😉
prva!!!!! ale unavena ako pes.. 😅

zuzka1.
4. mar 2009

erika ahoj, uz je lepsia, ci ta slabost stale pretrvava????

erikasadek
4. mar 2009

zuzka ja som ako, buk zdrava; pomohli mi moje , lieky prirodne, len som nevyspata , pop patovom vykone.. 😀

stale nieco.. 😉 no co uz dnes strazim jednoho chlapca tak sa idem este rychlo osprchovat , za chvilu je tu..

zuzka1.
4. mar 2009

erika tak pevne nervy s chlacpami!

erikasadek
4. mar 2009

dakujem... inak pato je ako rybicka dnes.. moj muz nechape...

amatula
4. mar 2009

ahojte,,,,,,, erika, dzanka som si z vas priklad zobrala 🙂
bola som na poradni s Matkom ale.....3km peso tam a 3km peso spät 😝 a do kopca.....som myslela ze dusu vyplujem..Dalibor povedal ze uz nikdy tak nepojde,ale ked sme dorazili domov tak mu chutilo ze zjedol co videl 😀 😉 😉
Mato vázi 9120.Dalibor mal v tom veku o kilo viac,ale nieje to az take zlé.......
idem dat kávu a poprecitovat co sa tu dialo.ved som este od vcera ani v tej mojej teme nebola......
a kamosky s temi o trencianskej porodnice rodia tak aj tam musim ....musim si ist dat aj pol deci asi 😀 😀 😀

dzanka nieco pis o tych nohaviciach ☹ ja mam take pekne na leto a tiez mi tam 5 cm textilu chíba..musim stim aj ja cosi robit..... 🙄

erikasadek
4. mar 2009

amatula moj atak ty si si dala... 😀
no amoj tak chodi kazdy den, na 3 krat.. 😉
preto mu asi tak chuti.. stale.. 😀

co blaznis ved vazi normalne.. nie je podvyziveny.. 😉

dzanka3
4. mar 2009

ahojte
aj my uz doma sporadne - tam sme isli autom a naspat nas tam ocko nechal aj s kocikom - tak sme vonku spinkali a az teraz dosli - ho to chudatko tam vycerpalo...

brali mu krv z prsteka a zistovali CRP coi nema v tele zapal - ale nastastie vsetko OK - tak len zubky robia neplechu..
no a vaha 😅 1059g!!!!!!...cm nemerali lebo hucal ako pavian - dr. mu kukala hrdlo drievkom a aj zubky....
a ze nejaku dietu mu mam dat 😀 😀 😀 😀

amatula
4. mar 2009

dzanka a co mu davas do mlieka šrot 😀 😀 ved má a tri menej ako moj a je o kilo tazsí.......más co nosit teda,este ze zaspinka sám...nechcem si predstavit ho uspavat na rukach 😅

ja som taka unavena 🙄 hned by som zalahla.lenze co s krpcami.som myslela ze sa Bobo unavi a bude spat,no to iste 🙄 🙄 ja nechapem kde berie tu energiu.....

dzanka3
4. mar 2009

amatula srot a obcas prelozime cokoladou 😀 😀 😀
ale nie - mne sa zda ze ani moc nepapa - normalne ako na skatuly je mliecko...aj kasu ako pise pre 6 mesacne deti.....tak neviem.....ale je aj dlhy - 74 som mu dnes menzestraky obliekla a uz mu take 4cm chybaju - uz mu ich viac nemozem dat.....

inak aj ja sa citim unavena - ale to asi z toho pocasia - tu je amracene a obcas prsi....poobede asi budeme doma spat....

kupila som chicco choditko - to na tlacenie pred sebou - a ako krasne vyhrava - hadzeme do neho hracky a ono zahra 😵

amatula
4. mar 2009

jeje Zuzka som sa zabudla vyjadrit k tvojmu prispevku o tom tehu 😉 😵 nech sa len pekne zadaríí 😉 mi nikomu neprezradime 😉

niezeby som ta chcela odhovarat.....ale ja uz by som druhe nechcela takto po sebe 🙄 🙄 teraz uz len cakam kazdy den ze bude aj Mato samostatnejsi a ja si vydychnem...to stale dokolecka dokola...rano jeden mlieko druhy mlieko,,,varim jeden to druhy place 🙄 jeden sa hrá druhy mu to berie,ten zas reve.....teraz jeden spat nechce,druhy furt reve 😖 😠 ach musim ist 🙄 🙄

dzanka3
4. mar 2009

zuzka urcite este aj skolu aj robotu bude stihat pri dvoch detoch...s tou jej vrtulou v zadku 😀 😀 😀

ja si tiez skor netrufam - az ked bude mat Martinko 2 roky potom zacneme pracovat na druhom....

ozaj baby tie co mate pre deti tie kolenacky - aj ich pouzivate???lebo mi mame parkety a sa mi zda ze sa mu smyka po tom - vcera sa dal na styri a presiel kusok po kolenkam a potom sa rozcapil na brucho a dalej sa plazil....tak neviem ci sa mu smykalo alebo nechcel po kolenach ist???

erikasadek
4. mar 2009

dzanka, ja som nikdy nepouzivala al ekto vie... ak by som mala parkety tak mozno aj hej.. 😉

amatula
4. mar 2009

Mato uspesne zaspal a Dalibor si tu potichucky lahol 😉 a uz vyzivuje 😀 tak pockam co sa bude diat 😉

zuzka1.
4. mar 2009

ahojte zienky,
amatula akurat dnes rano som hovorila tomasovi, maleho dal na poriadok on a poto mu hovorim, nech si predstavi, ze este jedno treba dat! zatial len uvazujeme, ale budem vas informovat.
Aspon by som nebola na amterskej 6 rokov, ale 4-5.
Dzanka kolenacky nepouzivame, mal ich dokopy asi 4-5x. Smyka sa mu, potom s ajeduje, ze mu to nejde tak ako bezne, tak mu ich nedavam,
A musiem sa pochvalit, Saminko spravil dnes 2 kroky sam, potom hned hladal neico coho by sa zachytil!

erikasadek
4. mar 2009

samko je sikulka.... 😉

amatula
4. mar 2009

ved hej Zuzka 😉 ja uz by som si to rozdelila,ze by som aj do robotky isla a druhe tak po piatich rokoch..ale uz je ako je a som rada ze ich mam a nikomu nedam 😀
zalezi od toho ci ti ma kto pomoct a aka si povaha,,ty mi prides taka plna elanu,energie taka ze ta nic nezaskoci a to je dvolezite....
ja som si svoje po matovi prezila a to uz nechcem zazit ☹ ale ja niesom taka silna osobnost....

samko sikulinka len ho teraz cvic 😉 moj Bobo chodil ked mal 10,,Mato nebude ten je lenivcek

norik1
4. mar 2009

Cawteeeee

no my dnes prve kroky s choditkom - teda s tym co sa tlaci.... som sa sulala, kukal na to a opatrne prepletal nozkami, juj rozkosny bol 🙂

A konecne sme sa prvy krat boli dat strihat, boli sme s mm v jeho holicstve co uz ho tety poznaju a tie boli take vytesene z maleho ze ani peniaze zanho nechceli zobrat 🙂 ze na prvy krat sa neplati 🙂 tak mam doma dvoch kratkovlasych loptosov 😀 😀 😀

dzanka3
4. mar 2009

norik Filipko uz chodi??
zuzka aj Samko??? a uz aj bez opory presiel 2 krocky.... no mate sikovne deticky....
toto moje sidlo sa stale len po bruchu sucha - ani na styri sa mu nechce - len trosku a uz sa plazi.....ked je v ohradke tak huci - a ked ho dam z nej von docahuje hracky co su v ohradke 😅

norik a to uz take dlhe vlasy mal?..ved na foto sa mi nezdalo ze ma dlhe 😀

dzanka3
4. mar 2009

erika a co ten chlapec co strazis? uz preglgol alebo to vyplul 😝 ..idem asi kuk do zufalkin ako to dopadlo 😨