Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
5. mar 2009

aka je suma? ja ani netusim...

norik1
5. mar 2009

som im napisala mail uz sa tesim na odpoved. Najlepsie je, ze Dovera mi to nezaplati, Vseobecna by mi to ale zaplatila...

zuzka1.
5. mar 2009

Norik mylsim si, ze spravia nakoniec nejaku vynimku.

norik1
5. mar 2009

hej dufam... len je to nespravodlive...nejde o tie peniaze ako o to, ze na to mal narok a ten narok mu odopreli!!!

dzanka3
5. mar 2009

ahojte babule 😀
mala som tu na navsteve baby s kocikovania dve aj s detmi dobre bolo dali sme si aj sampanske - ale len trosku lebo oni koja..ja trosku viac som vypila 😀 😀 😀
Matko moj je bitkar!!!!!!pustil sa do druheho chlapceka - zadrapol mu do licka....(ale ze aj nas ocko bol bitkar- tak to ma po kom mat)....a druhe bolo dievcatko - tomu hracku zase bral ale ono si nedalo 😀

norik my sme boli proti pneumokokom 1x ockovany a potom vysli zubky tak sa to odlozilo..ale ze na buduci tyzden v stredu mame prist a zaockuje aj napriek zvysenej teplote druhu davku..... - teda ak nic ine sa nam nepritrafi 😅

zuzka ved NR poznas - tak sa ti urcite dobre soferovalo nie? a to je dobre ze ta zobral na viac krizovatiek....a najlepsie by bolo keby ich vypli a ze sama musis ist - najlepsie sa naucis....

a co je to abdominoplastiku??????? kuk som v zufalkach ze to tam pisete....????

zuzka1.
5. mar 2009

dzanka plastika brucha, nasla som aj galeriu a vyzera to dobre. Stoji to od 30-70tisic SK, dost, lae vysledky vyzeraju dobre.
Ja to chcem urcite, lebo sa mi brucho urcite uz neupravi nijak viditelne.
Este 1-2-3 babinka a hor s ana to.

norik1
5. mar 2009

hod link na tu galeriu 😀

dzanka3
5. mar 2009

zuzka a po cisarskom keby si videla to moje brucho 😠 a ty este 4 deti?????to ti uz na plastiku nezostane 😀 😀 😀
aj u vas vsade prsi???tu jak sproste cely den a ze este az do nedele ma prsat sa tesim!

zuzka1.
5. mar 2009
dzanka3
5. mar 2009

no nejak tak vyzera moje brucho - akurat az tak nevysi lebo mam tam aj slaninu 😒 ☹

norik1
5. mar 2009

fuuuj... ty kokso tak to este mozem mat kludne 5 deti.... ved tam ostane jazvisko jak svina!!!!

amatula
5. mar 2009

ahojte 🙂
ach chrbat ma boli cim dalej tim viac 😒

som kukla tie fotky...tak to brucho by sa aj mne hodilo,ale mna viac stvu prsia moji krpci mi ich vicucali tak ze si ich pomali mozem zapravit do nohavic 😝
a na tych fotkach su celkom fajne zmeny.......ale do narkozi uz nejdem....tak zasa smola..

dnes tu je nejak tichsie...ta erika tu chíba 🙂

zuzka1.
5. mar 2009

chyba veru chyba. ja uz cakam kedy s aozve, kao pochodili s malym.
no vyzera to dobre, len si musim dobre rozmysliet kedy si to dam, ci po druhom alebo tretom alebo kolkom!!!este je cas.
Len je to aj dost drahe, keby si dam tak asi na tej sukromnej a tam je to ztrovna najdrahsie. MM len prekrutil oci, povedlaa som asi k promociam chcem darcek.

amatula
5. mar 2009

zuzka ty si dobra 😀 ze ci po druhom tretom 😀 😀 😀

zuzka1.
5. mar 2009

no psychopatka, co ti poviem

amatula
5. mar 2009

ale tak preco nie...ja som z piatich detí aje to fajn..sestra má tri a má sa super.ani jednomu nic nechyba....
ved sa pozri na alon aka je to vyrovnana zena 🙂

zuzka1.
5. mar 2009

ja som zo 4, asi preto,

blau
5. mar 2009

som nestihala odpovedat Norik ano proti pneukokom sme ockovany uz mal dokonca 3vakciny kazda nas stala 100euro tuto nepreplaca poistovna. Potom ta 4ta vakcina teraz nie som si ista je az neskor v 2rokoch ci ako.. Preco sa pytas? Po druhej mal maly horucku, ale len preto lebo som mu neprilozila mokry studeny kapesnik na miesto vpichu. Inak nikdy nemal po ockovani nic, len bol spavy

blau
5. mar 2009

My sme tiez 4 ja som jedina baba a najmladsia. s tymi prsiami sa obavam...po kojeni ich budem mat ako kamienky v ponozkach , ale je mi to jedno. Erika ide asi este metrom s deckami ked tu nieje 😀
amatulka ako ??? krize, to ta normal seklo? do kelu chuda moje, ...prepac ale som sa tu rehatala ked si opisovala ako si maleho obliekala 🙂

zuzka1.
5. mar 2009

blau pomaha, ked na miesto vpichu das studene????

norik1
5. mar 2009

Blau v skratke asi tak sme obisli, ze vsetci ju maju zdarma len deti narodene v 2008 ktore neboli rozockovane v 2008 (je jedno aky dovod) si ju budu hradit sami... ale to len v jednej poistovni, a to prave v nasej... 😠 😠 😠

blau
5. mar 2009

no tak to ste na tom ako my, ked mi doktor povedal , ze predstavte si v italii to preplacaju poistovne. A ja mu na to uz aj u nas a teraz toto co mi ty hovoris no nic. A tu ked mu pichnu injekciu tak za to 10euro jaky biznis...
zuzik pomaha velmi schladit to miesto..
kupila som v dm takeho medvedika modreho je to napusene gelom a to mu davam na to , aby som nemocila mu veci mokrym kapesnikom. A mame to stale v chladnicke ked sa buchne hned prilozim a nic tam nieje

erikasadek
5. mar 2009

ahojte, blau ako si uhadl anedavno som dosla som hotova...... uz su vysperchovane aspia.. idem vas citat..

erikasadek
5. mar 2009

boze j azas episem.. no strasne...

baby zlat emopje ja som vam tu chybala?
ste zlate aspon niekomu... ☹ 😉

norik tu stoji , prevnar 60 euro.. poistovna preplaca 65% a zvysok musis mat bud sukromnu, alebo ten zvysok platis sama.. vyhoda je nie je povinny.. 😉

zuzka ano pomaha schaladit a alebo ked ja tak ahrudl a, mala narasti eokolo v pichu tak treba masirovat kruzivo, s alkoholom.. 😉

zuzka1.
5. mar 2009

ja davam na okolie rany octanovu mast, poradila sestricka, iba raz mal stehienka zatvrdnute!
erika maly je zdravucky predpokladam, zdas sa pokojna, to moze byt aj unavou

erikasadek
5. mar 2009

zuak , ak ti rozpoviem tak mi neuveris... 😉

zuzka1.
5. mar 2009

no citala som v zufalkach, ze sa nieco stalo a ze si nastvana, tak sem s tym, tebe uverim 😉

norik1
5. mar 2009

Eri ani tu nie je Prevenar povinny... len ja uz po salmonele nemozem riskovat pneumokoky... ale ide o princip, nie o vakcinu.... stoji cca 2200 sk, srat na ne, ide ale o princip....

zuzka1.
5. mar 2009

prevenar tolko stoji??ja som za to platila, za 2 davky mylsim 83 nieco osm doplacala

norik1
5. mar 2009

stal 2121 a poistovna preplacala 2034.... preto si doplacala ... teraz sa nedoplaca nic http://www.zdravie.sk/sz/lieky/showone/462/1428...

😠 😠 😠 dnes bol aj tak na prd den 😀 😀 😀