Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
11. mar 2009

ako sa to rieisi???daju mu nejake kvapky, alebo okuliariky alewbo co??nweviem si predstavit

erikasadek
11. mar 2009

okuliare , moja;.. 😉

zuzka1.
11. mar 2009

sestrin maly ma 8 rokov adioptrie 3. Dr hovoi, ze sa mu zrak kazi vyvojom!!!!!!
dufam, ze to prestane, nemate s tym skusenost???
nemoze sa stat, ze sa mu zrak zlepsi?

erikasadek
11. mar 2009

no mne hovorila ze to mam len slabucke, lebo napriklad v testoch klasickych vsetko videl, to ho len ta masinka, ked do nej pozeral, odhalila.. 😉
no ma to slbe ak s ato podchyti tak v pohode.. sa to zlepis za par rokov.. on aj tak bude mat okuliare na doma, alebo s nai vonku alebo ked si robi ulohy.. moze ho silenim boliet hlava..

takze uz som pozerala po okuliaroch, tak som nasla nadherne a a ktomu druhe bude mat zadarmo, tak mu ich dam urobit slnecne..

my obja s muzom nosime okulmiare.. teda uz len ja on sa dal operovat.. toho roku..

dzanka3
11. mar 2009

erika okuliariku bude musiet?
ale ked aj vy s muzom nosite......
moj brat tiez nieco take ako maly mal a mal dosit okuliare ale mama ho nevedela donutit - nenosil a nakoniec ked bol na kontrole povedali ze uz je to v poriadku ze nemusi nosit!!! 😨

bola tu svokra - tak som ju slusne poprosila nech sa vyzuje ze som uz umyvala a ze maly sa vsade plazi.....a nabuduce slusne rozkazem aj ruky umyt ked dojde 😀

erikasadek
11. mar 2009

😀 dzanka, len tak dalej tvrdo na nu... 😀

zuzka1.
11. mar 2009

tak tak, ked nechapu treba im povedat, ci uz po dobrotky alebo po zlotky 😝

norik1
11. mar 2009

Dobree dzanka dobreee

mm dnes volal svokre a naznacil jej slusne tak aby sa neurazila, ze okrem zeleneho svetra a tej debilnej hnedej bluzky co mala vcera ma plnu skrinu handier ze by mohla zasobovat Cerveny kriz na Antarktide...Pripustila, ze je to jej zlozvyk, dufam ze sa to teda zlepsi...

Na druhej strane prve ked pride tak uteka do kupelne umyt si ruky... ale ved ziadna svokra nemoze byt dokonala, nie?????

zuzka1.
11. mar 2009

aj moja si umyva ruky, aj sa vyzuva ani nesmrdi, ale ma kooooooooooooopu inych veci co ma vytacaju!
mm dokoncuje tu kupelnu, mame to tu jak po vybuchu, ani osm nevedela co vsetko v tej kupelni je. zajtra nahodi policky, a mozem sa do toho pustit.

norik1
11. mar 2009

Dzanka a co teraz? ides zajtra zasa alebo co?

amatula
11. mar 2009

http://tvnoviny.sk/spravy/domace/chlapcek-vylet...

ahojte ste to poculi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aki nam tu vyrastaju vytrznici 😀

trochu vas zanedbavam.......zajtra dobehnem 😉 😉

norik1
11. mar 2009

a tie komentare na spodku strany ste citali? som sa sulala od smiechu....

Amatula mas vytykacku!!!

Erika asi pracuje na tom dievcatku lebo v poslednom case napise o siedmej ze ide osprchovat deti a uz jej niet do rana...teda doobeda, kym nevstane 😀 😀 😀 😀 😀 😀

erikasadek
11. mar 2009

nepracujem;; pozeram, povinne futbal s muzom 😠 a pri tom talcime popcorn..mnam mnam..

erikasadek
11. mar 2009

norik skoncili prazdniny.. 😉
takze vstavm o pol 8 aby som doviedla pata na 9 do skolky.. 😉

norik1
11. mar 2009

och jeskove oci!!! fuj tak skoro bleee.... inac aj mm uspesne pred ligou majstrov spi 😀 takze ja mam zvukovy background

Ja som ti to neskore vstavanie ked ste mali prazdniny tazko zavidela 😉 ale pssssst! 😀

dzanka3
11. mar 2009

no servuste - ja mam tazky vecer - snad to nic nebude a to prejde - ale ako som vam pisala ze na tom infekcnom sami srackovi ludia zeleni boli - no cely vecer sedim na trone - mne by to az tak nevadilo - ale bojim sa aby som tam nieco nedrapla a ze maly by to chytil....uz by som tu moju pediatricku asi ozaj roztrhla v zuboch 😠

norik v piatok ideme na druhy prevenar + dalsie povinne ockovanie....potom ma Dr. 2 tyzdne dovolenku a potom neviem co povie ze kedy znova sa bude ucit pichat do zily 😢

norik1
11. mar 2009

Dzanka uprimne? vymenit... takto na dialku mi to neznie ako doki co urobi vsetko pre dieta...a to nielen kvoli tomu, ze nevie pichnut zilu. Tym infekcnym spravila väcsi pruser. Len idiot posle zdrave dieta na infekcne...

rozdzabkaj si banan a prisyp si donho skoricu, posyp najhorkejsou cokoladou aku mas. Tieto tri veci su prirodne anti-srackovadla....

drzim palce 😒

amatula
12. mar 2009

🙂 dobre ranko 🙂

ja som sa sulala na tom chlapcovi ako zaprel mamu.....ze tu tetu nepoznááááááá 😀 😀 😀 😀 😀
citali ste to? 😀 😀

ja som akosi nestihala..pondelok v meste..utorok v meste....vcera som prebrala od kuriera novy modem ale ja to nezapojim tak som si tu hrizla nechty 😅 ..dnes to musim dobehnut....

kupila som si spotrove saty...ze velkost M a este tam mam aj rezervu 😵 😵 🙂
no idem daqt kávu a nieco navarit....

inak ma zasa drapli tie krize tak zajtra cupkam k doktorovi....lebo ma neznesitelne bolia az nohy 😢 😢

ale som sa rozpisala 😀

zuzka1.
12. mar 2009

matulka ahoj, ozaj si tu dlho nepola, ked hej, tak jeden prispevok a odchod!
idem na jazdu, potom napisem viac

dzanka3
12. mar 2009

dobre ranko 😀
no ja som asi o 3kg lahsia - super....zatial rano nic - ticho 😕 ......tak hadam to nic vazne nebolo.....
norik vdaka za radu - vidis o skorici som ani netusila....

pekny den vam prajeme s Matkom.....konecne slnecny 😀 ...zuzke asi slnko svietilo na jazde do oci 😎
amatula veru daj sa kuk Dr. ved dve deti a bolave krize to ani do kopy nejde....a ze cislo M to co je????este tak XXL to poznam 😀 ☹

amatula
12. mar 2009

jáááj dzanka ved aj som velkost M naposledy nosila ked som mala 18 😀 potom 10rokov uz len L-XL.......
a vidis dve deti jedna poporodna depka a muz si nevie vynachvalit...............len aby mi to vydrzalo 😅

idem si vyfukat vlasy lebo som si vecer umyla a isla spat a vyzeram ako carodejka,,deti saa ma boja.....

to slniecko ma tesi 🙂 konecne sa to trochu zlepsuje aj u nas...... 🙂

zuzka1.
12. mar 2009

ahojte mamusky!!!!
uz mam po jazde, dzanka slnko nezbedne svietilo jak o dusu, ale clona a skulky to istili.
dnes sme sa ucili cuvat! najskor na 1x ako tatar, potom ked som na to prisla uz ok clekom, ale to bolo cuvanie medzi 2 garaze, neviem neviem ako s atrafim medzi 2 auta 😠
ake na dnes plany??
mm konecne domontuje tu kupelnu, ked s amaly zobudi, budem si to upratovat, navarene je, varila pani mamo, tak budem asi upratovat a pojdeme von ak bude slniekco aj poobede

erikasadek
12. mar 2009

norik moj muz zboznuje futbala, nado vsetko.... takze som mu chcel aurobit radost, tym ze som sedela, na jeho kolenach aon pozeral a vysvetloval mi.. nebolo to neprijemne, a potom bol to spickovy futbal, barcelona, proti lyonu.. takz epohoda urobila som nam popcorn sladky.. dvakrat.. 😀 sme maskrtnici.. 😀

a pohoda.. normalne romantika;. 😀

nezavid moja, aj tvoj bude neskor , vstavt uvidis teda zelam ti to... 😉
ja sa cez den tolko nabeham.. ze sa ani nezastavim... 😉

dzanka docerta mas smolu.. aj , borievky su prirodne, protihnackove, aka kolvek forma, sirup kompot.. aka kolvek..
a potom uz len lieky. daj si cierne uhlie.na vycistenie... 😉

erikasadek
12. mar 2009

este som zabudla zuzka neboj zvladnes vsetko, budes soverovat neskor ako fitipaldy..

amatula
12. mar 2009

jaj erika keby ma mm zobral na kolena tak snim pozrem aj mlcanie jahniat 😲 to ja nemusim a on zboznuje....

dnes som akasi zabrzdena uz pijem druhu kavu 🙄

zuzka1.
12. mar 2009

aj my sme vcera v bare pozerlai futbal barcu, ale potom sme po polcase prepli na OTO

norik1
12. mar 2009

Cafteeee

no Erika tak my sa teraz s tymi zubami budime okolo stvrtej, pol piatej, potom hodinu bojujeme a zas zaspime... kruhy pod ocami mam jak v tie olympijske z Pekingu ale co uz ked ho tak lubim?? 😀 😀 😀

aj u nas fical ten futbal... tiez mam doma futbaloveho fanusika 😀

erikasadek
12. mar 2009

norik tomu sa hovori materska laska.... 😉 co pre ne nespravime; ze?

amatula moja, jasne, aj mne to dobre spravilo..byt len tak s nim.. hlavne z eosm zaspala a on potom odniesol, do postele... neskoro... tak to beriem.. asi mu prasklo v krizach... 😀

dzanka3
12. mar 2009

vy ste ake fanusicky 😀 😀 😀 😀 sa nezdate...mna to veru nebavi..nastastie ani muza nie...este tak hokej ked sa hra o majstra a je tam SR to ano..alebo krasokorculovanie ...ale futbal ee

bola som v meste na aute ma muz vysikoval nech sa rychlo otocim - kupila som si kostym tmavosedy - tak uz sme na svadbu vychystany len nech sme vsetci zdravy... 😅

inak dnes mam super den - zajedam horku cokoladu bananmi 😀 😝

dzanka3
12. mar 2009

a mm strazil maleho a aj ho uspal a neprebalil!!!!nechal ho nacikaneho spinkat moje zlatinko - urcite sa precika 😒