Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
6. dec 2008

Ahojte baby, slavnoxtne hlasim, ze skuska dopadla super. Vsetko vypracovane, a co som nevedela opisane!!!!Docentka nesklamala a bola zabrzdena ako na prednaske 😝 😝 😝
Dakujem za tie palceky!!!! 😲
Mozem zacat od znova, v soboti buduci tyzden mam dalsiu skusku. Mala by byt posledna tento rok, potom az v januari!!!
Samozrejme, som nevarila,bola hippka, zemiak, kralicie a fenykel,Saminko mal vcera strajkovaci den, nechcel papkat,spapal z kazdeho po 100ml.Malicko!
A ma vela soplikov??taky ptiesvitny, tak odsavame o 106!!!Hadam to patri k tym zubkom!
Vecer sme behli ku kamamratovi na vinko, tak som tu neboal cely den!
peny den, utekam do skoly, dnes prednaska len chvalalbohu! Ze ekonomika verejneho sektora!strasna nuda!

dididi30
autor
6. dec 2008

ahojte

zuzka kratulujem 😵

zuzka nas sa zas rozjedol, ale kto vie co bude dnes, tazke je to...

sopliky nemusia suvisiet so zubkami 😉

a co akeho ste mali mikulasa 😀 my sa teraz nadajame cokoladkami 😅

erikasadek
6. dec 2008

ZUZKA GRATULUJEMMMMMMMMMMMMMM.... super...

ako hovori dididdi, tie sopliky asi nelmaju nic spolocne zo zubkami.... 😉

akeho ste mali, vy, patrick sa zobudil a nasiel si balicek, uz sa napchava marcipanom....
kedze som sama, bez muza, tak jemu som nemohl adat, tak bol taky , jednodochy.......... 😉

a vy?

norik1
6. dec 2008

Ahojte 😵

Noooo ja som si myslela Zuzi ze urcite chlasces lebo ja (by) som urobila po uspesnej skuse to iste 😀 😀 😀 ved treba vyresetovat hlavu na dalsie "mudrosti", nie? 😵 😵

My sme este Mikiho nemali lebo sme boli plavat rano a teraz maly spi.... U nas coki este nefici, takze dostane hrajuci klavirik a ja pridem o nervy..... 😅

dzanka3
6. dec 2008

ahojte pekny vecer mikulasovsky.. 😀 😵
zuzka gratulujem - a ved jasne - ved ty si sikula 😉

my uz vyprechadzkovani - malemu idem kasu urobit a ja sa sladkym napchavam - ved co ak som schudla na prechadzke nie 😠 😎

zuzka1.
6. dec 2008

Ahojte dievky, ja som bola dnes do 3 v skole, preberali sme volby!!same vypocty, celkom fajn.
Velka novina!!!nas maly je chorucky, teplotka, kaslik hlienovy, davam cipky, sirupcek, kvapky do nosteka!!!Zatial zvladame!!!celkom hrdinsky to nesie 😝 😝
Musim sa zacat zase ucit, este v sobotu buducu mam skusku z cenovych strategii!!!dobry nazov to ma, uvidim co to bude zac!!!
U nas dnes zase hippka, zajtra uz urcite navarim, aj ked nie je na co, kedze malinky nechce poriadne nic.
Ale ponukam ma kazdu chvilu radsje, niekedy si trosku da, aspon to.
Mikulasik bol dedo u nas, podarene vyzeral v tom kostyme! maly len kukal a kukal, u nas bol mikulas hippky, susienky, mliecka na noc atd a samozrejme hracky!!!!
Dakujem pekne ako ste na mna mysleli!!!!!ste zlate!!!! 😲 😲 😲 😲

erikasadek
6. dec 2008

ja mam dnes pohov, uz znova vonku je strasne skaredo, a vobec nic sa mi nechce.........

dididi30
autor
6. dec 2008

caute

ja som dnes drhla hrnce su ako nove a trocha vyzdoby v dome som porobila a mali sme staviat stromcek, len sa nikomu nechcelo 😒 😀 no neva, tak mozno na druhy tyzden 😀

veru aj my sme mali kopec mikulasskych papiek, fuha mame co jest aj 2 mesiace 😀

zuzka, tak si oslavovala? 😵

norik ako dopadol nas kocik? 😀

erika mas aj nieco napecene?

erikasadek
6. dec 2008

dididi, este nie, zacnel zajtra a niektore den, vianoc, zajtra asi budem robit vanilkove rozteky, patrick tak rad pomaha.... to bude sranda....

erikasadek
6. dec 2008

a ty budes? 😉

zuzka1.
7. dec 2008

Ahojte, uz sme celkom ok, pekne vykasliavame, sopliky uz ok, libenar je super!!!!!
Papanie celkom ujde, bolo z aj lepsie, zajtra volam dr, ci mame prist hned alebo staci az v stredu do poradne ako bolo planovane.
Pekne pecte, ja budem az tyzdne pred vianocami! 😝

norik1
7. dec 2008

hmmmm ja tu mam svokru.....priniesla Mikiho.....este stale je tu...17:52....prisla o jednej...

norik1
7. dec 2008

odisla o siedmeeeeeej....idem si dat poldeci, maly uz spi....

erikasadek
7. dec 2008

norik to chce nervy... a pevne............ 😉

norik1
7. dec 2008

Juj Zuzi, tak sa drzte, nech ste ryyyyychlo zdravi he he...

Dididi vyhravame 😀 Zmietli sme tu s tym Hartanom zo stola...si mysli ze sa vtrepe do diskusie o Jane, zacne nadavat a ze s nou budeme vsetky suhlasit hehehe... inac dik za podporu 😵 😵

zuzka1.
8. dec 2008

norik kde ste sa hadali??a ja som tam nebola!!!!!!!!!!!do riti!!!!!urcite to bola zabava!!!!!!!
Na svokru len pevne nervy, ja po mojej zazeram uz 4 dni, lebo obola chora a nejako to dostal aj na smaly a strasne sa cudovala, ze z coho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zuzanka jej to pekne vysvetlila a nastal koiec sveta!!!!!trubka je to!!!!
Co dnes???idem ja volat tomu lekarovi a zacinam od znova ucit este na sobotu
vcera sme tu mali kamaratov do 2 do rana!!!!oslavovali sme OSB z talentu, ved su od nas predsa!!!! 😝 😝 😝 😝

norik1
8. dec 2008

jej zuzi to je cooooool aj ja som kedysi pila na meniny kazdemu, kto ich v ten den mal 🙂 he he ved dovod sa vzdy najde he he

Zuzi chod do sekcie Vybava, tema Sportovy kocik Jane Nomad....tam sme si to "rozdali" he he ako sa patri

O svokre radsej nic nepisem lebo nikdy nevies kto to tu cita...ach jaj....no a Zuzi, ty si teda rura, takto vysvetlovat svokre ktora ma viac odzite a viac skusenosti???? Sa nehanbis??? Fuj, zla zla zla Zuzanka... a to si hovoris supermatka? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

erikasadek
8. dec 2008

baby ahojte, vy ste sa niekde hadali, , teda uz viem kde, no teda a nas ste nezavolali, zle zle!!! 😀

zuzka1.
8. dec 2008

no pojdem to kuk, skoda , ze som tu nebola, aj ked s ama to netyka, ale tqak nepohadam s aked mozem???
Supermatka???,supeeeeeeeeeeeeermatka predsa!!!!Ja si svokru vazim, ale ked si neda na 5x povedatm tak vybuchnem a to mam co robit teda, lebo ja som strasne impulzivna a pootm je pletka!!!
co zajtra papkate??? 😀

erikasadek
8. dec 2008

zajtra este neviem uvidime...... 😀

zuzka1.
8. dec 2008

ja este neviem , asi konecne nejaku polievocku, dnes som si kopirovala recepty vianocne nejake zo sekcie recepty, co peciete na vianoce???

erikasadek
8. dec 2008

ja klasika vanilkove rozteky, a ine cukrovinky, vies ze este neviem co priporavim? uz by trebalo ze?

dididi30
autor
8. dec 2008

jej aby sorry ,zanedbavam to tu ☹ 😎 😅

ak mate nejaky jednochuchy receptik na vanilkove rozteky sup s nim, dakujem 😵

zuzka1.
8. dec 2008

didi didi polepsi sa, kde lietas???
co zubky????

erikasadek
8. dec 2008

http://shopping.cherchons.com/dossier/Poussette...

norik klikni mi na ten kocik o ktorom sa vlastne bavite ak ho tam v tej kope najdes....

baby my mame 4 zuby, dnes rano som nasla v joshovej puske, 4 zub.. 😉

dididi30
autor
8. dec 2008

zuzka, hm teraz som nejaka nachladena
a zubky nikde a je upistany ako neviem co, hm tesim,sa,ze sa to s nim bude tahat dlho 😒 , taka povaha
a co vy?

erikasadek
8. dec 2008

didi, nemas doma homeo? 😉

dididi30
autor
8. dec 2008

mam su na nadchu a kasel 🙂

norik1
8. dec 2008

Erika o tom Nomad Pro - stvorkolka sa bavime 😀

Blahozelame k 4. zubku 😀 my este furt nic....

norik1
8. dec 2008

Ja som piekla minuly rok vanilkace len keby ja znala kde ten recept v keli je...