Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
14. mar 2009

norik to myslis vazne.. tak camomilla vulgaris das , 15ch 5 granukliek 2 krat dennne, mozes aj 3 krat.. ked je zle.. a teraz je...
potom n aslovensku mas , aj homeo cipky , vraj su velmi dobre.. neviem tu nie su.. 😠 ale chvalia si ich..
VIRBURCOL.. neako takto.. a na dasna mozes dat.. ak chces nieco prirodne.. klincekova silica.. s lekarne..od hanusu.. das , 1 kvapku , na vatovu tycinku a potries dasienka, vsade s tou jednou kvapkou.. nie viac...!!!! nesrandujem je to sila...

je to prirodna anestezia. inak tioez dobre na afty.. 😉

norik1
14. mar 2009

Panecku a ako donutim takeho drobca lignut 5 granuliek??? ty to ako davas?

erikasadek
14. mar 2009

norik no oni su malicke. neprehltat..!!
das to teplej vody, a v troske teplej vody ich rozpustis a das na lyzicku, alebo cez striekacku..
v puse sa pekne rozpustaju.. teda , oni funguju ked sa miesaju so slinami...!!
a 15 minut pred jedlom... 😉 ak chces aby to dobre fungovalo.....

mozes aj 9CH.;;;

norik1
14. mar 2009

no ja som brala Ricinus Communis na mlieko ked som kojila...tiez to boli granulky male...

no tak 9CH alebo 15CH? Zajtra pojdem kupit...

erikasadek
14. mar 2009

no u teb a by bolo dobre 15 ch, ale ak nebudu mat tak vypytaj 9 ch;;; neboj , obe pomozu.. to nie je v sile.. to nie je ako lieky.. 😉

erikasadek
15. mar 2009

dobre rano baby.... 😉 dnes ja krasny den znova.. tak idem e von..

ale ja som grogy... hotova dolamana, ako uz davno nie.. 😖

dzanka3
15. mar 2009

ahojte
erika u vas krasny den????tu prsi a je skoro tma 🙄

dnes som nasla 2x ako maly sedi v prostred izby - a zase som nevidela ako sa mu to podarilo - vzdy si sadne ked kdesi odbehnem......a este som sa aj zabudla - videla som ako kaka a tiska a ma nenapadlo suchnut ho na serbel - az ked bolo po vsetkom ma trklo....snad nabuduce ma skor napadne 😕

erika a nebude zmena pocasia aj u vas ked si dolamana?

erikasadek
15. mar 2009

dzanka ahoj ano je tu teplucko a krasne.. normaln emozes byt vonku v tricku.. 😉

ja ti neviem podla mna to bude mojim stresom minuly tyzden , cely tyzden som sa nezastavil a len same vybavovacky kazdy den nabeham kilometraz no hroza// ani sa necudujem.. skor ze to bude , jarna unava..

dzanka3
15. mar 2009

a este aj v zufalkach si nieco pisala s tou cernoskou..a to za nu vas aj mazali tam?

erikasadek
15. mar 2009

no mazali.. 😀 sme rasistky... 😀
nie ale vazne nasra..la ma strasne ja si svoje dieta nedam... 😉

dzanka3
15. mar 2009

erika a ja kolko krat vynadam aj chlapom co idu okolo kocika a vykrikuje na dalsieho kamarata co je pol km od neho ......ale niekde stojime a niekto pride postavi sa 1m vedla a zacne fajcit -no mas ma vidiet ako si papulu otvorim a co.....nedame si deti predsa 😀 😀 😀

erikasadek
15. mar 2009

janse , ze nedam, tak si vies predstavit moju zlost ked mi tahala , za rameno pata az skoro mu ruku vyklbyla. anie raz.. tak jasne ze ju upozornim.. keby bol aslusna tak ti povie prepacte, ale ona nie, este ta bude urazat a podpichovat a ked so ho dotknem este raz to co urobis, jasne provokativne spravanie.. 😉

nevadi , josh je , strasne nervozny a unaveny.. no hroza.. cakame az sa zobudi a pojdeme von. s apoprechadzat.. asi k eifelovke.. 😉 deti budu mat radost..
alebo do versailles.. do zamku teda do zahrad ke dj epekne tak tam chodime piknikovat..

dzanka3
15. mar 2009

jeeej erika normalne vam zavidim kam sa idete prechadzat....snad sa tam niekedy aj my pojdeme poprechadzat 😵 😵 😵

erikasadek
15. mar 2009

janse snad niekedy.. 😉 my byvame 15 minut od versailles takz emam to blizsko a zahrady su velke.. cez vikend tam uvidis vela doacich okolo , kanala chodime krmit tie velke kapre co tam plavaju. kazdy s aopaluje , a turisti behaju po zamku...

ked prisli moji rodicia tak sme ich tiez tak zobrali, cez den, bili zapnute fontany, tak sme sedeli a opalovali sa , apocuvali hudby pri fontanach a vecr bola nocna sou.. farebna u fontan a konci ohnostrojom..

mama zahlasila, cely zamok moze ist do kelu; ale takto cely den vonku tak je to zazitok na cely zivot.. klud pokoj, obrovske lesy dookola..

norik1
15. mar 2009

Jaaaaj cawteee no ja dnes nestihacka, nakupy v Tescu, ugrilovala som tam aj obed tak sme sa napraskali - kuriatko so salatikom, mm som robila aj hranolky, ale je nie!!! ani tatarku! 😀

ideme este von na prechadzku... Eri tie homeo az zajtra, lebo nemaju ich v kazdej lekarni...ale ved neverim ze takyto cirkus budu robit len prve zuby.... 😉

erikasadek
15. mar 2009

😀

☹ no tie dalsie budu horsie

nepotesim ta

amatula
15. mar 2009

ahojteeeee 🙂
mi sme boli lyzovat..dalibor tak super lyzuje som nanho hrdá 😵

v zufalkach máme nové tvare erika 😀 som zahliadla......

zuzka tu ani dnes nebola 😕 co tak krvopotne snazilkuje 😉 😉

dzanka pockaj stimi uzlinkami,,mozno sa to upraví.fakt to mava vela deti..nemusi to nic znamenat,,moze to byt len hormonmy....sleduj ci sa nemeni velkost a tvar....

norik to este len uvidis akí cirkus vedia robit zuby 😀 😝 😀 ja som z daliborom skoncila az v nemocke co ho drapla laringitida lebo mal oslabenu imunitu 😒
ja pouzivam calgel..je dobry 😉 osobne mam lepsie skusenosti s gelmi ako kvapkami a homeo 😉

norik1
15. mar 2009

boze baby to vazne? a Zuzka rozmysla nad druhym babom????No u nas to bude musiet byt asi nehoda lebo tak skoro do druheho dobrovolne nepojdem 😀 😀 😀

Ozaj, Zuzka to snazilkovanie vzala nejak hopem...cely vikend asi nevyliezli s mm z postele 😵 Zuzi dufam ze ste boli uspesni 🙂

zuzka1.
15. mar 2009

caute kocky,
snazilkovali sme, ved treba vyuzit plodne dni🙂)))
pekne ste popislai, idem precitat etse zufalky, co sa to tam deje, a kto tam smiruje.
Vcera som bola v skole, potom cely den vonku kedze bolo tak krasne.
Dne sme boli od rana u nasich, mamka ma meniny v itorok, je Lubici, tak sme tam obli cela familia uz od obeda az doteraz do vecera.
Taky rodinny vikend.
Pred chvilou som si zacvicila. obetujem 2 tyzdne cviceniu, mimikyky poslala stravovnaie a posle aj cvicenie ake ma byt, ona schudla za 2 tyzdne pekne centimetre.
Uvidime co nase snazilkovanie prinesie nejake ovocie, nechame sa prekvapit, zatial cvicit mozem, nie???

norik1
15. mar 2009

mozes mozes, len si teda neviem dost dobre predstavit ako budeme chlastat na tom stretku ked budes tehu... to uz budes ty aj nnikka...aby to nakoniec nebolo stretko tehuliek he he...ozaj Dzanka, nepridas sa?

erikasadek
15. mar 2009

ahojte, nevdacnice flakate sa... 😀 😀

zuzka jedine ty mas ospravedlnenku.. 😀

norik1
15. mar 2009

Baby poradte...

mame v aute autosedacku Romer, vsetko fasa ale nebavi ma ju stale prehadzovat z auta do auta a tak rozmyslam kupit este jednu - nieco lacnejsie, aspon 9-25 kg, aby sme nemuseli furt ju prenasat... nemate niekto skusenost s nejakou + - 100 eur? Cojaviem, Meggy, Babypoint, Uni sport...ja sa v tom nevyznam...

napisem to aj do zufaliek, mozno niekto poradi...

mikike
15. mar 2009

kup v madarsku, teraz kupili deti, vyslo to na 2500 sk...znacku neviem.

norik1
15. mar 2009

dikes 😉

amatula
16. mar 2009

krasne ránko 🙂

take uzasne pocasie na spanie...a moji krpci vymyslaju od siestej 🙄 🙄

norik mi sme kupili Daliborovy v hypernove GRACO za 1500 😀 ....je super je to vlastne podsedak,ale aj s opierkami na ruky a chrbat...mavaju jnu aj v baumaxe a u nas aj v obchodoch s kocikmi..ale tam ju daju drahsiu...myslim ze je s polska dovazaná......

http://www.zlacnene.sk/detail/autosedacka-graco... tu je drahsia..vtedy bola v akcii...ja som s nou spokojna je to najjednoduchsie a najrychlesie pripevnena sadacka,,len neviem presne od kolko je kg..... 😉

ake dnes plany???ja idem dat kafco a rozhodnem sa....mala by som zacat umyvat okna,,,len ked som bojeb.........neviem 😒

norik1
16. mar 2009

jeeej dik🙂 si zlata 😀 idem dnes obehat nejake obchody a kuknut tie autosedacky nazivo, idem s drobcom aj na ockovanie tak uvididme...

norik1
16. mar 2009

Ama, okna ne zajac, pockaju!!! Najprv chrbat, potom okna.... U nas sa neumyva nic lebo prsi a tak to nema vyznam... 😝

erikasadek
16. mar 2009

dobre ranko.. baby.. amatula, od 15 kg je tato sedacka, teda neako takto .. to nzmen av praxi od neakych 2 3 rokov..

filipko je este malicky; na tuto.. 😉

ale nevadi, nieco uz len najdes.. 😉 🙂

amatula
16. mar 2009

ano erika dik uz som zistila 😉 je ozaj az od tych dvoch rokov ale je super,prakticka..pre nas ked sa stale prevlekujeme 😀

potom je podobna baby point........pre mensie deti 😉 tiez dobra,aj segra ju má,takze mám aj odskusanu 😉 cena je okolo tych 100eur 😉

erikasadek
16. mar 2009

no vidis amatula ti najlepsie pomoze........ 😉 sikulka. 🙂