Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
16. mar 2009

😖 Jaaaj babenky moje. Ked on je taky sikovny nikdy si nebuchol hlavu na zemi on vzdy spravil brusak a sklapacku. Aj ked bol maly rohy na stoloch obchadza fakt aj svokra povedala, ze on si je taky isty. To samozrejme viem, ze ked je taky pevny a isty, musim spravit nejake zabrany. Ved aj mame, ale toto! Sedim vedla neho a treeeesk, a milion veci sa vam preblysne v hlave. Keby spal , keby ho skludnim aby sa neblaznil keby keby keby....Najviac sa obavam ako sa to bude hojit. Povedali, ze 3dni tomu mam dat pokoj. No dobre..., ale je to zakrvacane je to prilepene leukoplastikmy ktore tam nemaju tu klasicku latku v strede. Tak ako mu to mam prelepit? Ved to odtrhnem a nebodaj mu to zas otvorim!? Ach jaj....
amatulka aky novy uces-pekny 😉
Zuzik norik no teda aj ja som rozmyslala, ze by som mala cvicit, ale ked mne sa tak neste

zuzka1.
16. mar 2009

blau ani mne sa nechcelo, ale na 2 tyzdne to zvladnem a mozno si na to aj zvyknem, mam svalovicu, ma boli aj brucho aj tie vankusiky na pase aj stehna, asi som to teda robila dobre. Zajtra ten aerobic, osm zvedava co to bude.
maly uz spinka, pojdem sa venovat nasej vyhlaske podarenej. 😝

erikasadek
16. mar 2009

blau moj a, to nie je obycajny leukoplast, ale vola sa to americke stehy.. teda je to bez stehou.. rana si nevyziadala zasivanie.. 😉
nedotykaj a anekupaj ziadna voda ved vies.. pekne mu spadne samo.. pomloze pokozke sa samo zacelit... 😉

amatula
16. mar 2009

blau to si nemozes tak brat a premyslat keby....ver tomu ze mozno bude aj horsie...proste sa stalo.....ved musi mat aj nieco na pamiatku nie..co mu budes rozpravat ked bude velkí 😉
ja mojim detom normalka vediem denniky a pisem presne datum co sa im prihodilo,kazdy zub uraz vsetko.....
ked vyrastu nech si citaju co vystrajali 😉

inak to nieje novy uces..to je tri roky stara foto 😀 ale chystam sa na melir tak asi bude aktualna.......


dnes mi prisli vzorky od HAMI,krabica mlieka a take recepty a celkom zaujmave..som to teraz studovala,niektore vyskusam 😉

norik1
16. mar 2009

no ja som prisla z aerobicu, dalsie kilo dole, zajtra si idem kupit saty XS!!!! he he he dobre vtipy, ne?

Ale nie, super sa citim...v zaludku sice cigani vyhravaju, ale dobreee je to...a to si chcem dat zajtra pitny den...ach boooze...

zuzka1.
16. mar 2009

ja si pockam na pity den ked bude spln, sme to preberali v teme dieta rpi splne ci kao sa to ovlalo a vraj oto ucinkuje, tak uvidime. idem do sprchy a spat, lebo osm hladna, uz sa envladzem nalievat vodou!
dzanka tu dnes ani nebola, ze??
dobru kocky see you rano

dzanka3
16. mar 2009

jaaj sak obcas vas kuknem - sak ked vy secky takto chudnete aj sa hanbim napisat 😕
veru zuzka tebe uz aj pismenka od hladu preskakuju 😀

norik1
16. mar 2009

Dzanka pridaj sa 🙂

Zuzka kde je taka tema??
Ja musim mat pitny den ked je mm na sluzobke inak nevydrzim robit mu jedlo a nejest....takze spln-nespln... inac Zuzi pockas si ved bol pred par dnami...

dzanka3
16. mar 2009

norik a to co budes cely den len cistu vodu pit?
ved by som vecer asi od hladu odpadla... ☹

norik1
16. mar 2009

nieeee pijem aj dzus, taky husty s vlakninou - ananasovy a mangovy a plno mineralky...Z minulych skusenosti viem, ze najhorsie je prezit obed - potom to uz ide....na obed pride desny hlad, ak sa ten zvladne, uz potom nie si hladna.
Vtedy som sa bala, ze pridem domov z roboty a zjem dvere, ale prisla som domov a zistila ze sa mmi nechce jest... potom som sa bala ze ak teda FAKT vydrzim cely den nejest, rano zozeriem chladnicku aj s obsahom... ale figu, zobudila som sa s pocitom plneho zaludka 😀

zuzka1.
17. mar 2009

dobre ranko mamusy,
mal by byt niekedy 9.4, ci kedy, nacakam sa, zatial cvicim rano, vecer, vecer po 18.nejem, cez den ranajky, obed, veceru, niekedy olovrant. Vcera ma mm pomeral, tak uvidime, nechame s aprekvpait, ci to prinesie nejaky ucinok!
ak nie, budem jest den a noc a den a noc

norik1
17. mar 2009

Cafteee, tak ja dnes idem na ten pitny den, zatial mam v sebe pol litra caju, mangovy dzus pripraveny, mineralka v pozore!!!

Malemu troska vybehla teplotka, 37,2, uvidime ebo zajtra je na plane hematologia a tam by nemal mat teplotu...jaaaj mna uz porazi z tych lekarok...

ericienka
17. mar 2009

dobre ranko norik1 a coze tolko u lekároch?no cudujem sa aj my sme skro kazdy tyzden niekde

norik1
17. mar 2009

vcera ho ockovali, my trochu meskame lebo sme mali salmonelozu...takze toto mal este len druhe ockovanie hexavakcinou

zuzka1.
17. mar 2009

norik tak drzim palce, idem si vypit kys.listovu a chrom, dam spalovaci cajik, naranajkujem sa a idmee von, je rkasne, poobede sa to vraj ma pokazit.
kocky to merate krpcom teplotku kazdy den, alebo su nervozni aleobo placlivy, ked im ju merate?

norik1
17. mar 2009

no ja citim ze by bolo dobre zmerat ked mu dam pusu na celo a perami citim ze je ina nez by mala byt...rukuou taky maly odtien necitim, ale perami hej..nemeriam kazde rano lebo by ma piclo, kamoska (pamätate trhy v polsku) meria 3x denne usnym teplomerom, az mam pocit ze meria teplotu pred vsetkym co robi... k tomu sa nechcem dopracovat...

Ja som kupila teraz taky celovy ale riadny teplomer, nie ten pasik, na spanku meira najpresnejsie a sedi to s meranim v ritke

erikasadek
17. mar 2009

dobre ranko dietarky..... 😉 podte si dat , len ten blby sacok, proteinov a prejde vas to rychlo.. 😒

ericienka
17. mar 2009

nas nemal ziadne vedlajsie ucinky po ockovaniach,az po druhej davke proti pneumokokom,vtedy mal vysoke teploty,dostal to do nozky ani chodit nemohol,len lezal a spal bolela ho nozka.
Heeeej a coze tak vsetky chudnete?ja som drzala 90 dnovku schudla som ale modelkovska postava to zdaleka nie je 🙂 🙂 ,povodna ako pred tehotenstvom.
My chodime na neurologiu, zacali sme kvoli krku tahal sa stale na jednu stranu,tak sme cvicili vojtovku,za tri mesiace bolo vetko ok. Teraz sa "doktorka"zamerala na rec, ze malo rozprava a ze on uz by mal hovorit vetami. Tak nas posielaju na usne ci nahodou nie je nahluchly. Rozne vysetrenia ci nie je dusevne zaostaly. Ale poviem vam skocili sme na usne sme boli lebo bol nachladeny a mal trosku zapal,ale pocuje velmi dobre. A tymto sme skoncili podla nas este nie je tak stary,aaby sme mali reci taku pozornost venovat. A doucujem deti lekarov,tak som im o tom hovorila a vraveli ze je to somariny,ze len zbieranie bodov. No a z ked toto vam povie lekar...

norik1
17. mar 2009

co je Eri, nechuti ti? 😀 nechudni tolko, ved ta uz ani nebude vidno ked vystupis z toho lietadla 😀

norik1
17. mar 2009

hej hej oni si len robia ciarky za vykon a ty behas s dietatom ako pako od dveri k dveram aoni zbieraju vymenne listky...

norik1
17. mar 2009

ericienka co doucujes? a mas pravdu, este ma cas na to, aby kecal o100-600...chlapci su v tomto pomalsi 😵

ericienka
17. mar 2009

matematiku,vies co on kazdy den povie nejake slovicko,on si rozpravu len mu nikto nerozumie

erikasadek
17. mar 2009

NORIK NECHUTNA;;; ☹ ale co uz; onbo zvykom , ti uz nechutna.. na zaciatku mi vsetko chutnalo, ale po rokoch sa telo nenecha odrbat este raz takze je to taka obrana tela....

moja znama skoro uz vracia.... 😀 ked sa ma napit... tolko toho popoila ze sa to uz tazko dostava do tela//

norik bude , a ma byt este kolko vidiet... 😀

amatula
17. mar 2009

ahojte co ste sa vsetky zblaznili 😕 som vas len precitala od vecera a uz mi kvrcíí v bruchu 😅
no snazim sa aj ja trochu obmedzit vecer jedlo,aby som si tu vahu udrzala...ale ze pitny den 😒 😖 😨 to som skusila naposledy ked som mala este nást.....a skoro som odpadla.....teraz si to neviem predstavit.....
ako to vydrzite cvicit a este hladovat.......nemate potom problem s tlakom??norik ty si spominala ze mas nizky tlak....nevedi ti to???
vies ze ci nemavas zavrat alebo tak 😕 to by som aj ja mozno skusila aspom ze by som vynechala veceru a dala len tekutiny 😕 este by som mohla ale 5kg dole......

norik1
17. mar 2009

no ked mas dostatok tekutin tak ti zavrat nehrozi... zasa keby mi malo byt zle, tak to sa radsej najem ako niekde odpadnut, zasa nechcem tu riesit nieco za kazdu cenu, za cenu vlastneho zdravia...

dzanka3
17. mar 2009

dobre ranko
norik a to tie dzusi dostat normalne kupit v potravinach?
ja zatial mam kavu s mliekom v sebe......doobeda v pohode na vode ale potom uz neviem......a este aj ten fajnovy ryzovy nakyp v chladnicke podla erikinho receptu...no neviem ale skusim - ved aj snaha sa ceni nie 😵

erika a ty nic ine nejes len tie sacky proteinove?
ahoj ericienka 😉

amatula
17. mar 2009

a ty si spominal dzusi...ten je asi aj lepsi ako len mineralka ze??a trebars ked si dam rajcinovy dzus...to mam miesto jedla nie? 😕 ten tak zaplny zaludok

ja idem normalka s vami chudnut 🙂 ale cvicit nebudem deti ma cvicia dost 😀

erikasadek
17. mar 2009

dzanka, urobila si ho.... 😉 takze chutnal...???

ano nic ine len tie sacky.. vyhoda rychle znizenie , vahy... za tyzden mozes dat aj 10 kil... ale u mna nehrozi, budem rada ak dam aspon 5 kil za tyzden..... kedze moje telo si uz zvyklo na diety..

norik1
17. mar 2009

DZanka jasne, klasika dzus, len je 100% a tam ze ma vlakninu tak ta trochu zasyti... dzus si kludne mozes dat aky len chces, ja milujem mango a ananas tak preto tieto dva... paradajkovy len s vodkou 😀 😀

norik1
17. mar 2009

Konkretne mam doma Hello Mango s vlakninou 😀