• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

23. marca 2010 
sikovnaaaaa... a tie volby si si zistovala? ci mozes? vidis ved ja ani vlastne neviem, ci brat v anglicku ide volait alebo to ma v pazi...
20. mar 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na ambasadu som nevolala zatial zavolam na buduci tyzden co sa tyka volieb..
ale vidim to blbo , treba sa presunut na ambasadu a mne sa nechce ist cez cely pariz... :unamused:
20. mar 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eri, tuto sobotu su volby :grinning: ale ked sa mas trepat cez cely pariz tak to by som kaslala aj ja...bracho vlastne tiez nebude, lebo siel lyzovat do Kanady, sviniar jeden
20. mar 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ten sa ma... :slight_smile: :grinning:

aha tak tuto sobotu pojdem rano s patom k homeopatke a potom ideme do disneylandu... :wink:
20. mar 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika nebudes moct volit urcite, pretoze to musis podat ziadost na urad, ktory sidli v petzalke, tam su zapisane vsetky osoby Slovaci zijuci mimo sr, teda ti, ktori maju inde trvaly pobyt. Oni by ti poslali obalku , kde by si napisala kandidata a najneskor 15dni pred volbami musi byt dorucena na ich adresu spat. Mylsim, ze take su tie lehoty, alebo nejak podobne, je to v ustave, mala som z toho skusku, len tie lehoty si uz nepamatam.
20. mar 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuak ata vidis, nikdy som navolila, a asi ani nikdy nebudem.. :grinning:
20. mar 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi nestuduj tolko preboha lebo toto znelo ako zo skript :grinning: :grinning: :grinning: ale zasa raz byrokracia a ked si to nasinec zijuci v zahranici zisti tak sa na to cele vyprdne... verim tomu lebo ja by som sa vyprdla urcite :grinning:
20. mar 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik ver mi, ze ja duplom!!
mali by bojovat za kazdy jeden hlas volica a podporovat, aby ludia volili a nie odradzat a komplikovat
20. mar 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak(myslim volby)
dusime sa dusime :grinning:
my sme tu mali volby zacitakom mesiaca milion letakov aj pera cukriky a pasteta na chleba zavesene na dverach aby sme volili. NIIIIIc pastetu sme zjedli aj cukriky s perami sa hra maly, ale volit sme neboli.
A kde je dzanka a amatula?
20. mar 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oni asi nezaplatili elektriku a vypli om nety aj compy hehe... alebo sa Dzanka nechce priznat ze nedzusikovala cely den :slight_smile: a Amatula....zachranuje deti lebo urcite prave daco riesia :grinning: :grinning: :grinning: alebo milion dalsich scenarov by som tu vymyslela :grinning:
20. mar 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobreeee, som sa pobavila. Ozaj norik ano tu fotku na hrade melir si daj v kazdom pripade, (HOVORI ODBORNIK)
20. mar 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj vazne, vidis som zabudla :grinning: o to viac si to vazim :wink:
20. mar 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute caute
norik ty si uhadla :frowning2: veru dzusik ale nie s reznom ale pizzou :grinning: :grinning: :grinning: a aj sampanskym :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a uz aj zakusky kostujeme co budu zajtra na svadbe...no co vam poviem - ale neustale myslim na dietu - aby ste si nemysleli :grinning:
idem okupat krpateho....potom ja sa musim nejak poludstit nech tam zajtra nevyzerame ako sedliaci z dediny :dizzy_face:
20. mar 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :slight_smile:
vobec nastiham :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zasa mám super manzela :dizzy_face:musim sa venovat :grinning:

A dnes som si bola kupit nove lyze a zajtra sa idem na Kubinsku holu dolamat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :confounded:
Mata nechcavam svokre a ideme sa este vyblaznit.......tak ked to prezijem ozvem sa zajtra vecer alebo nedelu :confused:

tak pekny vecer,,este krajsu sobotu prajem :slight_smile: :wink: :dizzy_face:

idem balit :sunglasses: :sunglasses:
20. mar 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si to uzi, strasne sa tesim ze je to u vas ok:slight_smile: oddychnite si a milujte sa!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
he he dik norik :slight_smile:

milujte sa a mnozte sa hej....

ale mnozit sa nebudem uz to co mám nestiham :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

caute idem ja lebo o stvrtej vstavam :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved presto som tu vetu stopla za "milujte sa" he he mnozenie uz len nacvicujte :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky uz spite??
tak my sme boli s mm v tesci v NR, kupili sme hojdacku, taku hru s kladivkom, malemu pyzamka, supravu disney pochopitlene, lsnecne okuliare, bodynka a straaasne vela zrasdla, neivem na co, ale ok, mm poje.
idem vybalit, do sprchy a hajat, zajtrajsiu skolu si este rozmyslim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. mar 2009 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzik skola v sobotu, to ako tu v rakusku. Ble...M niekde zmizol nepovedal a maly spinka. Tak a ja si dam asi pivko, som hrozna ale mam nan chut.
21. mar 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
he he blau dobreee pivko na rano :slight_smile: no a co? ked ho milujes, nie je co riesit :grinning: :grinning: :grinning:

My sme sa vratili z plavania, spinkame :grinning:
21. mar 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky, rano sme nabehli s mm do dm, nakupene na mesiac by malo stacit, kupila som malemu perfis ciapku a tri cocodrilacke bodynke, tie su cellkom kvlaitne, apson ja mam taku skusenost, mne sa usli rifle a taska, a a a teraz budem mat obdobie apson 3 tyzdne, ze nebudem kupovat ic, lebo s aso mnou rozvedie!!!!necham mu vydychnut!
objednala som tu trojkolku ak si pamatate, dlao som link.Som zvedava kedy bude.
Hojdacka je zavesena v zahrade, dedo montoval rano, tak budeme vonku, poobede pojdeme odvolit a potom budeme slavit tie sestrine narodky, bude rodeo, vsetci surodenci pokope=dobra opica!
21. mar 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa pre zmenu pridavam k skupine tych co maju doma tichu domacnost... pokosili sme sa a mame klud obaja, kedze sa nerozpravame :sweat_smile: isiel von s malym tak ja idem zehlit...
21. mar 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik tak to mi je luto.... :frowning2:

amatl aakze ty si uz, na koni teraz uz je dobre.. :grinning:

zuzka ty vecna nakupovatelka;. :grinning:
21. mar 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co ste besne vsetky tichu domacnost, no cakam kedy to pride aj na moho ,ze ma nasere!!
idmee volit terza, nechcelo s anam predtmy,sme boli vonku pol dna!
maly spi, tak ideme, mozno aj do ulic vyrazime, ale nie na dlho, mm ma rano strelby!
21. mar 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka pridavam sa do klubu tichej domacnosti.. :angry:
21. mar 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzik pockaj este rok dva a aj ty budes stalou clenkou :grinning: asi je to po urcitom case normalne, pred dvomi rokmi by som sa ti vysmiala ze my a ticha domacnost??? Iba ked nikto doma nie je :grinning:
21. mar 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik ked ti chlapi to sa jednoducho neda preglgnut :angry:
21. mar 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak, presne...niekedy je mi zo vsetkych chlapov na grc...a to som porodila do tohto sveta dalsieho :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja dvoch... :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.. tak co je s vami dnes to zachranujem ja.. :frowning2: :confused:
22. mar 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok