• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

23. marca 2010 
dzanka, , ahojte vsetky...

dzanka, co sa deje ze si takto nastvana... povedza nam.... :wink: ulavi s aTi moja.. :slight_smile:
28. mar 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tu .....konecne aspom decko zaspalo - chodieva spat o 15.00 - vypil 260ml caju a pokakal sa....prebalila som...vypil 120ml caju a nic - stale nevedel zaspat - len sa odkopaval...potom este 60ml caju vypil.a sa pogrcal od caju - ale on nateseny veseli......tak sme isli hore....potom na dva krat s placom ledva kasu zjedol....inak cely den nejak nechce papat a......a pri prebalovani zaspal - chvalabohu!!!!!!!!!!!!!!!!

a este viac ale to nie sem.....
28. mar 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=8588&user=18400

toto idem robit mm na 30...musim to kim bude na sluzobke vyrobit..... :grinning:
cim by som to este spestrila???????tolko bankoviek mu nedam :confused: :grinning:
28. mar 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky,
mala sm jazdu, s takou instruktorkou, lebo moj uz skoncil, ide naspat do svojej race, toto ma taku obkovku, no ta ma vychvalila do nebies, ze som talnet!!
ja a na soferovanie??keby neni vydata a nema deti a milenca poviem, ze ma balila asi! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale tak zabijem sa, ked som dobra?????len ta rychlost!
dzanka co bola svokra u teba?????
28. mar 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzk abacha na nu, nikdy nevies.. :grinning:

amatula, tak sa do toho daj, mne osobne sa ta , papierova torta nepaci.. ale mozno bude tvoja krajis akao toto.. :wink:
28. mar 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha erika ked sa tak nad nou zamyslam uz ani mne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

celi den vyvolavam mm ze ideme niekam von...jemu sa nechce a teraz ked uz Mato po kupeli a vela hodin ze on ide na skok ku kamaratovi :angry: :angry:
tak som mu nabalila Dalibora :stuck_out_tongue_closed_eyes: zla zla
28. mar 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka aj :grinning: :grinning: :grinning:
a veru daj si pozor na instruktorku!!!!!
28. mar 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amatula dobre si spravila, ja chcem ist von, mm este v hore, ma poraza, maly spinka, pojdeme snad, uvidime ci nepride opica namiesto muza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no mylsela som si, co uz len moze nasrat zenu na MD- mm, deti, svokra, predavacky, uradnicky
28. mar 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka a ked idete von maly spinka sam???a svokrovci ho pocuju dolu ci ako to mate?
28. mar 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi bacha na vec do mna bola na vyske zamilovana spoluziacka a vobec jej nevadilo, ze som hetero.... vsade ma prenasledovala a chcela, aby som nosila sukne...a pisala mi basne, ona bola taky hrozne velky talent a vahravala vsetky sutaze literarne...

...neodbytna bola... :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maly spinka normane v postielke a mame vysielacku, teda ten odposluch detsky, tak maju odle vysielacku, on si pyta cajik 2x do polnoci, potom je dobre
28. mar 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to svokrovci idu s cajikom???
to mate dobre zariadene :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, ved cajik ma hore nachystany, vsetko nachystane.
no asi jedina vyhoda byvania so svokrovcami :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej....my sme s mm neboli von ani nepamätam... Zuzi a vy ste sa pohli s tym domom? asi nie, co? :rolling_eyes:
28. mar 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vobec, ta stara k.rva to nechcela dat pod milion a ohodnoteny je na pol melona, cundra! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: etse aj svokrova sestra
28. mar 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mi bez deti...................asi 4 roky...aj na chaty ich vlacime :rolling_eyes:
28. mar 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to musi byt dobra svina... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ved mozno ju klepne pepka :angry: :angry: :angry:
28. mar 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je no, ona prirovnava vsetko k BA, tam byva, mylsim, ze tu ho tak preda!este ked je mm dielna v zahrade, ten dom nema dvor!ale, nech im padne na uzitok
28. mar 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka a to ona tam ani nebyva?????
som sa narehnila co si pisala za vyrazi a norik ze klepne pepka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: baby vy ked zakosite tak to stoji zato.. :grinning:
28. mar 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
He he klepne ju pepka, klepne ju pepka...a mozno ze jej infarkt sadne na šerco.... nikdy nevies, co ta caka za rohom :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
na šerco

si tu sedim tazi sa mi ist do sprchy...ale sak uz idem
caute rano :pensive: :dizzy_face:
28. mar 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A to budes v tej sprche do rana Dzanka??? :confused:
:grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre raaanko

ako ste sa vyspinkali???
my este pekne po starom case do 8,15 - po novom do 9,15 a to som uz isla akoze napravovat hodiny a buchotala som nech sa decko prebudi.....
ved ako pojdeme doobeda von do dazda potom spat?
aj u vas prsi?...slak to traf aj s takym pocasim....
poslala som mm do kauflandu s listkom - som zvedava co donese - maju v letaku puzzle podlahove za 240sk - tie velke 10ks....som na ne uz zvedava - ked sme boli na navsteve malemu sa velmi pacili.....

som sa rozpisala - idem varit malemu obedik - my mae zo vcera....pekny den damy :wink: :dizzy_face:
29. mar 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
kuk v zufalkach co som pisala!
a ozaj vcera sme zistili, ze ta zena co som nou jazdila je naozaj lzbicka, teda skor bisex, ale je!skoro osm odpadla, a ja som este spominala, ze som to pislaa na kona, ze sa mi zdlaa taka!
tkaze moje po prve bolo vcera-ale balenie zenou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ani vam neprajem pekny den... :angry: leda tak erike..............tu prsi no hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mi sme boli rano v kostole,,omsa za deda a to ja idem rada ked taka daka udalost....pekne cela rodinka...

mm navaril tak ja dnes veget
uz sme sa aj dva krat pohadali :confounded: aj zmierili a zasa ticho :sweat_smile:

teraz sklada s Bobom lego....a budem kavickovat
myslim ze pride svokra,,,len sa nechcem vypytovat......... :confused: tak sa necham prekvapit

zuzka kedy dalsia jazda?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pondelok a dve dokopy mi dlaa, takze s nou budem travit nadherne roamnticke 3 hodiny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry:
29. mar 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nedaj sa!!!!!!!!!!!!!!!!!! aj jej capni po ruke ked bude otravovat :sunglasses:
29. mar 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzanka rozbijem chrapinu a zlomim ruku!!!!
29. mar 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak nech si nedovoluje!!!

no nemam byt nasrata? ja vyvaram ako taka - ani neviem co...a mm mi vola ze este ide z garaze na dom nieco odmerat...a ja ze co si jedol? no v kfc som si kupil!!!!
nic od zajtra nevarim - ja ved chcem mat dietu a on nech si teda kupuje a je co chce a hotovo!.
je to mozne????kazdy den ma niekto a nieco vytoci!!!!!

inak vcera ked moj maly vrestal a bol zly a aj tej baby co spolu kocikujeme mala bola zla - a to nam deti vychvalovala a ocumovala taka stara tetka na obed :rolling_eyes:
29. mar 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok