Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

dzanka3
30. mar 2009

norik zachod????zatial nic bude????
ale ked sa prave napijem je to OK....jedna moja kolegina cely post pred velkou nocou takto len stavy pila a vzdy pekne schudla.....

zuzka1.
30. mar 2009

no ja si dam ten ocistny den asi skor, len musim nakupit take tie huste dzusy, mozno aj zajra ho dam, inak idem rano kadernicke,nech ma nafarbi, trochen mi to vyrastlo
inak jazda ok, z 3hod boli 2, sme kecali, ziadne navrhy, asi nie som jej typ 😝

blau
30. mar 2009

Ocuj zuzi vsak ja som ani nevedela, ze studujes!!! Do kelu len citam a citam lebo to pises, ze sa ucis aj na vodicak a ty takto? A co studujes?

Erika no vies co mozem ti povedat ty mas chlapcekov na zozratie. Juj taky su krasny. O ne sa budu baby trhat to ti hovorim teraz. A uz som ti raz povedala, take krasne deti aj 4!!! Ja uz by som len z principi nechcela babu ani nechcem ja chcem dvoch chlapcov. A vobec ja chcem zdrave deti co tam po pohlavi. NO ni?
Dzanka vydrz dzusiky to istia 😉

norik1
30. mar 2009

moja kolegyna drzi tento dzusikovy den raz tyzdenne a okrem toho normalne je vsetko, neobmedzuje sa... a pritom si krasne drzi liniu, vraj za to moze ten jeden postny den tyzdenne....

asi to bude mat daco do seba 😉

blau
30. mar 2009

Ja som mala kolegynu ta mala pitny den vzdy v piatok. Len pila, ale ked som ju videla ako vyzera o 6tej vecer nebolo mi vsetko jedno. Ale vydrzala vzdy. Hovorila, ze sa citi po tom vyborne

zuzka1.
30. mar 2009

no mozno dam ocistu aj ja zajta, dnes som zjedla len 2x po 4 hrianky, nejak mi nebralo, teraz dam nektarinku, pocvicim a budem pit!
blau studujem ekonomiu a manzment verejnej spravy, robim vodicak teraz, ked nemame tolko skusok, ale uz to zacina, inak tu pracu osm dnes dokoncila, vytlacila

blau
30. mar 2009

aaa pani manazerkyna 😉 baby ja by som mala tiez pocvicit, lebo sak.... 😀

zuzi som ta citala, ze si vrieskala...to chce kliiiid. To mas mladu svokru tiez ze 48. To muz ma kolko rokov?

norik1
30. mar 2009

no asi to bude aj o tom, kto kde robi... my cely den v robote sedime na riti za pocitacom a riesime staznosti zakaznikov, takze len voda a dzus nikomu nezaskodi, ani hlava sa netoci....ak vsak behas cely den, napr. v salone, ako s nasolenym zadkom a nemas ani cas si sadnut, tak to bude mat asi vyraznejsi efekt ked nic nejes, len pijes 😉

amatula
30. mar 2009

nooo Matko spinka a Dalibor vyckava tatinka ze kedy pride ☹ nechce si dat vysvetlit ze tatik dnes nepride 😅

zuzka ty taku mladu svokru 😕
ked norik pripisala ten valcek som sa skoro pototo 😀 😀 😀

zuzka1.
30. mar 2009

no islo to aj be valceka, snad nabuduce 😀 😀 😀 😀
mladu, len kedy s atak spravala 😠
mm ma 27

blau
30. mar 2009

Norik to bolo na lodi, takze to nebola robota, ale drina. Taky salon by bola prechadzka ruzovou zahradou. Ale mas pravdu, presne tak 😉

amatula
30. mar 2009

blau ty si robila na vyletnej lodi?

blau
30. mar 2009

ano, 😒

amatula
30. mar 2009

a preco taki vyraz 🙂 to taka zla robota

blau
30. mar 2009

ale akokedy na zaciatku to bolo super bola som mlada a potom to islo volako dolu vodou a som rada, ze som dala vypoved.

norik1
30. mar 2009

juj aj ja som chcela... tolkooo planov...

blau
30. mar 2009

norik o nic si neprisla( teda mozno), ale naozaj, keby mam ist znova, tak len ako 19-20rocna ako starsia a roumnejsia by som to tam zabalila hned. Boze kolko vysokoskolakov tam skoncilo na drogach a alkohole, alebo sa spamatali a odisli.

amatula
30. mar 2009

boze ked si spomeniem na roky do zadu 😀 🙄 skoda ze uz su fuc

blau ja normalka ani nezaspim idem kuk fotky 😀 😀

zuzka1.
30. mar 2009

ake fotkxy??
aj moj svagor robi na lodi, uz 10 rokov, mozno s aaj poznate, kde si sa plavila?

blau
30. mar 2009

Babulky vypinam idem sa osprchovat a povenovat. tak zajtra ak mi do toho nic neskoci 😝 Dobruuuuuu

erikasadek
30. mar 2009

blau ahoj moja, dakujem za chlapcov, my ich s muzom casto objedama, normalne ma chut ich kusnut, len s adrzi... 😀

a vy kedy ukazete znova neake fotky deticiek cerstve ako ja...???

inac j asom skoro skoncila pred rokmi na vyletnej lodi... tearz som rada ze som tam nikdy nepracovala..

zuzka u vas muselo byt teda ruzno.. 😀

dzanka ty sa nezdas silna vola.. drz sa mi..

amatula
30. mar 2009

dobru blau

erika ja som pridala ja nedelu dve nove 😉

erikasadek
30. mar 2009

tak idem mrknut treb apovedat , ja inak nesnorim po albumoch...

erikasadek
30. mar 2009

boze aky su zlaty a , maly ma vatsi cumlik v puse ako, jeho hlavicka;

zlatucke a tie okale... 😉 nadhera...

zuzka1.
30. mar 2009

erika ja som tiez dala pred par dnami

amatula
30. mar 2009

zuka ja som videla.....
ja si pozeraam albumi,,preco nie.....ved co nechceme aby niekto videl to tam nedavame 😉

erikasadek
30. mar 2009

ja neviem preco nepozeram, ak mi to nepoviete tak tam nejdem.. nedokazem vysvetlit..ale rada si pozriem zuaka idem na tvoje...

erikasadek
30. mar 2009

zuzka na tvoje si pamatam aj som ti pochvalila, dokonc as apamatam som sa ta pytala ko ich robis tie fotky, su nadherne, teda hlavne drobcek..

amatula
30. mar 2009

mne sa strasne paci zuzkin mali..on ma tak uzasne vlasky a v tvari tak podareni vyraz .....on sa smeje ockami 😵

moj Mato ma vlasky tak na 1,5cm 😕 a po celej hlave asi desat

norik1
30. mar 2009

Eri no tvoji mrnusi su rozkosni.... mala Joshka ja nedherna 😉 zacni si vybavovat papiere na zbrojny pas lebo budes musiet frajerky strielat 😀