Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
31. mar 2009

...sa nechavate prosit....ama daj historku a Zuzka daj foto!!!

Dzani aj műsli tycinky mozes...zasa nejaky cukor musis, inak ta hodi o zem...

amatula
31. mar 2009

jaj baby to fakt nemozem takto verejne sak by ma zavreli 😅

ja sa tak nudim bez toho mojho chlapa 🙄 som vsetko upratala ,vycistila a to co nemusim 😝

norik1
31. mar 2009

no dobre tak nam ju napis do ip my ju nezverejnime 😉

norik1
31. mar 2009

alebo dobre no tak nenapis, ale teraz to neznamena ze v zufalkach mas 4 riadky za sebou a tu nic??? Poslem ti vytykaci list ako u nas v robote...ozaj, modem bavi?

blau
31. mar 2009

amatulka aj ja som zvedava. Do kelu idem teda vyskusat dat aj volake foto...podari nepodari uvidime zatial mi to tu blika na modro to znamena ze mam zelenu. 😉

amatula
31. mar 2009

co mas s nasim modemom 😀 😝 😝 😝 😝

T com 😝 😀

blau
31. mar 2009

ja som asi debil, ako mam zalozit album nikde to nevidim ☹

blau
31. mar 2009

uz vieeeeem som ja ale... 😀

blau
31. mar 2009

neda sa lebo su velke a neste sa mi ich zmensovat.,tak na buduce 😒

zuzka1.
31. mar 2009

ahojte mamusky, dam zajtra aj snovou trojkolkou, boli sme vonku s malym, potom cvicit, ked som dosla dala som si 3 chlebicky, tak potom etse ked som maleho okuoala 50 brusakov a etse asi dam 50, lebo mam vycitky!!!
zajtra som konecne cely den doma, pride kamoska, pojdeme von s malym, nespal celel poobedie, ale u nasich spal 3hodiny, ke dsom bola prec!
ocot pozname, davam od kanvice!
pesnicka dobra!
amatula co to s tym Bobom????nenatahuj!

amatula
31. mar 2009

norik cakam na ten vytikaci list anic 😕 😅

norik1
31. mar 2009

jaj? no a kde ti ho mam poslat? 😀 😀 a my cakame na tu historku 😀

zuzka1.
31. mar 2009

amatula no kde to je?

amatula
31. mar 2009

norik no domov nie 😉 😀

nechajme nasu historku tak ked by som to napisala aj tak by to uz nebolo smiesne.........mozno pre vas...
proste si Dalibor spieval udavaca tam kde to nebolo zrovna vhodneee 😝 😉

zuzka1.
31. mar 2009

v kostole?

erikasadek
31. mar 2009

norik nemam paru aka je ta pesniocka , nepamatam skoda.. ☹

norik nokia ma sklamala.. som nastvana musim ju odniest , na resetaciu, zacala blbnut. nebudem ani spominat ako.. som nastvana.. ja nedam na samsung ani dopustit. noikdy ma nesklamal, a teraz pykam ze som ho opustila.. 😠 😀

amatula
31. mar 2009

😀 😀 😀 😀 nieeeeeeeeeee 😝
🤐

blau
31. mar 2009

povedz do kelu 😠

zuzka1.
31. mar 2009

inak norik mm ma samsung, ten touchwiz, ale aj omnia je dobra, ta ma aj gps, len za tie mapy sa palti, ale da sa to zohnat na karte, ak poznas niekoho sikovneho, mm neda na samsung dopusitti, ja mam nokiu, osm spokojna zatial
najepsie tleefony, svagrina mala hudobnu nokiu, musela reklamovat, 3x, potom vymenila

norik1
31. mar 2009

juj Eri to fakt? ja velmo rozmyslam, lebo mam 8 megapix fotak tak naco mi bude 5mpix v telefone? a vsetky tie super funkcie... pouzivam hovor, sms, budik a kalkulacku, sem-tam mms a dovidenia....najprv aj video a fotky a mp3...ale to ma preslo, aj mp3 mam samostatne....takze nepotrebujem taku tu super nokiu o ktoru sa bojis co i len polozit na stol....nevieeeeeem 😠 😠 😠 😠

erikasadek
31. mar 2009

norik vazne, ma velku pamat to ano.. 8 go, ale docerta, od vcera nemozem zmenit, farby a ani nic a vypisuje blokovana funkcia a dnes, zvoni telefon, chcem zdvihnut a neda telefon zacne vybrovat neda sa niako vypnut len som musela vybrat baterku a znova zapnut.. takze som nastvana.. naozaj.. 😠
ale inak fotky si videla su suepr video taktiez pamat obrovska vydrzi 9 hodin baterka pri hovore, ale docerta cim novsia, generaci, mobilov tym viac s akazia..

zuzka1.
31. mar 2009

norik ako ja, tak potom ti staci nokia 6120c, dobryx telefonik

norik1
31. mar 2009

pokukam 😉 dikes za tip

Zuzi a ty mas tu 6120c?

norik1
31. mar 2009

no, neviem neviem ci to nevyhra tento https://www.orange.sk/eshop/detailtelefonu.html...

zuzka1.
1. apr 2009

dobre ranko,
na zeny nasa tema na druhej strane, to co?!?!
idem robit halusky bryndzove dnes, pride kamoska tehoska, pojdeme asi von a msm skenovat, vyse 200 stran, aj tu zahynem pri tom skeneri 😝
vy ake pplany na dnes?

norik1
1. apr 2009

ja dnes plany do C&A, nakupit malemu tricka 😀 s kamoskou na prechadzku a tak... a vecer na trening - na tancovacku 😀

vcera som varila pecienku, fajna bola, som ju nejedla rok a pol lebo v tehu mi z nej dvihalo zaludok a pritom pecen milujeeeem, tak este je na dnes...takze no cooking!!
Zajtra bude vyprazany karfiol 😝 😝 😝 ten nelubim ale uz som sa naucila ho jest... takze zjem ale skakat od radosti nebudem 🙂

erikasadek
1. apr 2009

ahojte vyprazany karfiol mnam mnam nemozem

norik1
1. apr 2009

a teraz sup sup vonku je krasne, vietor nefuka tak hor sa na nakupy do C&A 😀 😀 😀

blau
1. apr 2009

Ahojte babulky, moji chlapici isli spolu spat ja som poumyvala z obedu riady a cakam na nich asi pojdeme konecne na ten bazen. Sa tesim celkom 🙂