Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
16. apr 2009

norik moja to si stale opakujem , ale nemozem prehltnut ludsku blbost a ludsku vlastnost klamstva ato ma boli.. najviac..
jasne teraz si hovorim stale na moje upokojenie takto to alo byt... ale zeby? nezda sa
ja sa nevzdam, ale boli ma to .. musi to prejst///

norik1
16. apr 2009

Eri kuk na moje motto.... nie je tam zo srandy.... 😔

erikasadek
16. apr 2009

dobre motto. presne sedi.. 😔

erikasadek
17. apr 2009

dobre ranko prva......

ja somm vlastne ese ani nespala.. neda sa. ☹

zuzka1.
17. apr 2009

dobre ranko druha,
ja som musela dat budik, idem si to ewste raz prejst cez skuskou!!!
erika treba si oddychnut, mas narocne dni s tvojimi drobcami!

norik1
17. apr 2009

Cafte🙂

Eri zhlboka sa nadychni, vydychni, povedz si ze si aj tak najlepsia a oni budu lutovat, zopakuj si to aspon desat krat a hned bude lepsie..... a potom si trochu pospi 😉

blau
17. apr 2009

Ahojte, svrta poo....ty den, lebo prsi, tak sme zavrety. Chcela som ist s malym na vylet, ale neoplati sa lebo ocko pride o 1dnej z roboty, tak pockame nanho a pojdeme vsetci traja,

erika--moja presne ako povedalaNorik, naaaadych neboj nadej umiera posledna.
zuzik myslime na teba. 😉
pekny den vam vsetkym
😉

amatula
17. apr 2009

ahojte

vcera som vobec nestihala.....bola som nakupovat 😉 😀 mm so mnou,lebo sa stazuje ze nechcem snim chodit po obchodoch.tak som ho povlacila..(postavili u nas nove velke nakupne cntrum 😀 )tak sme prisli domov po siedmej a on dohrizene pery 😝 😀
ale nakupil si najviac
tak ja musim este ist buduci tyzden 😉
a som zufala lebo,,strasny problem u nas kupit sandalky vel. 19-20 😒 su ale s otvorom na prsty,,,a ja len cele v predu...lebo Bobo mal take a mal stale doranane prsteky 🙄
tak som nakoniec kupila,,nie to co som chcela,ale ujdu

som sa dajak rozpisala 😕

blau suseda hroznááááá..........asi by som sa neudrzala 😅

eri neboj,,,,hlavne ze ste zdravy 😉 nejak bude...........sranda bude este len ked ja zacnem hladat pracu,,,,,ale tak co sa zabijem 😒 😎

dzanka super!!!!vidis a si sa pytala ze kedy bude Matko stát 🙂 😉

pekny deeen 😀 😀 aj ked uprsany 😝

erikasadek
17. apr 2009

ahojte dakujem......
dobre ranko znova....
zuzka vela stastia na skuske...........

blau
17. apr 2009

No ako vidim som VaS PObavila tak este dam: ta suseda( nehaj ho), fajcila u nas na terase a mame tam velke kvetinace s okrasnymi krickami a odklepavala do nich a potom spak tam zatlacila a nehala tak! Dobre? drzana.

Potom mame druhu susedu okolo 70rokov ma penazi plny kotol. Ked sme sa nastahovali, tak jej Mario povedal, ze ak bude nieco potrebovat nech mu povie. Tak ho minule stretla a hovori, ze ci by sa jej nepozrel na bicykel. Tak k nej isiel a vratil sa s 5timi plienkami. Ona ma totiz dve vnucence. Tie uz plienky nemaju a ona tie stare odlozila a za opravu bicykla mu ich dala. O to ale nejde. Prisiel so smiechom a dal mi ich do ruky a ja som ich pozerala a 1 bola tak divne zlepena, No a bola pouzita a vyschnuta!!! Staci Vam? Jaj take mame dobre susedy. Su tu 4 co byvaju same. Sme sa tu zisli particka... 😀 😀 😀

erikasadek
17. apr 2009

blau tak teraz si ma pobavila, naozaj super susedy... 😀

amatula
17. apr 2009

blau no otras teda 😝 😀

strasne je zabrzdeni kôn,,tak mi to dlho trva 😕
dala som dake foto z velkej noci do albumu........ak chcete mrknite

idem ja zehlit,,lebo mm pride z prace,tak nech vidi ze cosi robim 😎 😀 😀

erikasadek
17. apr 2009

amatula fotky su super, aky su zlaty aa ko vyrastli obidvaja... nadhera.. 😉

norik1
17. apr 2009

jaaaj blau uz davno som sa nezasmiala ako na tej plienke 😀 😀 😀 ste sa teda fakt zisli 😀 😀 😀 aspon budu zabavne historky 😀

az mi mäso so salatom zabehlo 😀 😀 😀

Ama no rozkosni su 😵 😵 krasavci 😉

dzanka3
17. apr 2009

ahojte
blau no mas ty teda susedou 😀 😀 😀 😀 ta plienka to bolo prekvapko 😀 dobry napad - zacnem aj ja susit 😀 😀 😀
aj u vas bola taka burka???strasne krupy a tma ako v rohu....uz su pooberane aj marhule, slivky, ceresne....starsne co tu bolo poobede....

my sme mali uraz - Matko stiahol na seba hojdacku - bola v kute pevne postavena a pred nou taburetky aby sa tam nedostal a zrazu len buchot a plac - a pupak ako svet na hlave ma - natier 😀 m heparinom - pupak zmizol ale cervene tam ma....snad mu nebude nic....

amatula akych nadhernych sibacov ste mali - a Matko uz ako beha 😵

erikasadek
17. apr 2009

dzanka ahoj.. tak ma svoju prvu velku skusku bolestou za sebou .. chudacik maly.. 😢

blau
17. apr 2009

Hojte, ja som sa zas pobavila ako dzanka opisala burku, pooberane slivky atd. dobre 😀 no ale na moje susedy nemate. Dzani aj my sme mali teraz uraz boli sme v nakupnom a tam je taka velka mapa a tam sa nahanaju deti a su tam lavicky a Luca utekal k jednej zenskej co tam sedela a nejako sa zakoprcol a otvorenou pusou na hranu tej lavice. Tak bolo placu trosku krvicky.. 😖 😢 😢 😢 😢 Nekrvacalo mu to velmi len to ma take udrete. Myslite, ze som mala ist na pohotovost? Inak pchal si vsetko do ust a tak nakojit sa tiez nakojil, tak asi ho to az tak neboli. Dufam, ze nema rozrazenu tu hrazdicku na zasitie. Boze som ja ale mama 🙄 🙄 Kurnik, ale tomu to sa asi nevyhneme.

amatula
17. apr 2009

hrozne tie urazy coooooooooooo 😒
tak si pomalicky zvykajte 😉

mojho Boba pokusal pes 😅 ked mal dva roky 😒

a odrenin a udrenia a skrabance..................................................................................................... 😖

blau
17. apr 2009

😒 ked ☹ mne je to vzdy tak luto, najradsej by som mala ja rozbitu hubu rozrazene obocko. Ale on je opatrny , ale vzdy taka blba nahoda. Nelezie nikam, kde by si mohol ublizit. amatulka super fotky maly su perfektni.

amatula
17. apr 2009

dik baby 🙂 sak sa nszim aby im nic nechybalo a mali sa lepsie ako ja 😉

blau neboj to nic,kazda sa bojime,aj ja mam bobky vzdy ked sa udru co z toho bude......ale vidis mozes robit vsetko aj tak tomu nezabranis 😒

a kde je zuzka cele dni........................rano cosi cmarne a celi den fuc...nas zanedbava 😒

zajtra budem aj ja fuc...idem k muzovej tetuske na chalupu...........necham sa hickat...........martinka das si kavicku?martinka das si kolacik..martinka daj ja zoberem maleho,ty si odychni 😉 😀 juchu juchu jeje 😎 😎 😎

tak caves babule,,ja som vcera dobralka antibiotika tak dnes si davam fernet s mm 😎 😀

erikasadek
17. apr 2009

blau mas pravdu radsej si clovek odsekne ruku a ko vidiet nase deti ako si nestastne ublizia.. 😢

amatula tak len sa nechaj hyckat , urobi ti o dobre.. ja by som to brala, ja hyckam kazdeho , len mna nema kto.. 😲 😢

tak len si to uzi.. 😉

blau
18. apr 2009

ahojte krasnu sobotu Vam prajeme. Zajtra pridu nasi a buduci tyzden si nas beru domov hurrra...

erikasadek
18. apr 2009

ahojte, aj ja sa pripajam krasnu sobot zelam.....

blau tak to je super..

zuzka1.
18. apr 2009

ahojte zienky,
mam toho eraz dost, skuskove, ucenie, malinky, cvicenia vsetky mozne, tak sa venujem.
Vcera sme boli na chate, bolo vybnorne, zislo s anas 18ks, bolo mi smutno za malym, ale rnao sme uhanali za nim, najskor sme ho chceli zobrat, enze som bola v skole do 19., tak by sa tam isiel len vyspat.
Idem si zdriemnut, vece ridmee na zabavu, etse musime skocit kamaratom zagratulovat k sobasu a sup s aparadit, nech osm kocka, nove handry nakupene, ak porobime nejake fotos, potom hodim.
vcera sme mali na chate fotak a nespravili nai jednu fotku, nemal ho kto vybrat z tasky, strasne s nami!

amatula
18. apr 2009

caves babule

tu dnes ticho..........

zuzka ty si uziuvas zivot 😉 len tak dalej....to sa mi páci..si mlada mas dieta a vsetko stihas aj sa bavit 🙂 😉 super

blau tak sa stav na kaficko 😎 od nas to mas na skok

norik1
18. apr 2009

no u nas bol svokrovci....uz dnes len asi odpadnem do postele... 🙄

dzanka3
19. apr 2009

ahojte
ako sa mate?
my sme tu vcera mali moju mamu - bolo nam veselsie....
Matko sa stava kde sa da - mam zhon 😎
- hlavne pri telke a nos nacapi na obrazovku...

zuzka ja ist na zabavu no rana - zak sa zotavuje tyzden 😀 😀 😀

ideme von - zda sa ze je teplo dnes nastastie 😀 😀 😀

peknu nedelu vam prajem 😵

amatula
19. apr 2009

ahojte

dzanka ty si ako dnes naladena 🙂

mi pojdeme do mesta na kaficko............je krasne 😎 mm zas bude cicky obzerat 😀

aj ja prajem peknu nedelu 😉 😎

blau
19. apr 2009

Amatulka, dik za pozvanie, ak stihnem pridem 😉
My sme boli uz v meste na prechadzke, bol blsi trh, tak som sa pobavila 😀
zuzik, dobre stihas, obdivujem ja by som uz na to nemala asi nerv. Neviem a mozno ano. Dzanka, tak Vam bolo veselo aj s maminou tvojou. A Norik je kde? Zase niekam odletela? Erika, dufam, ze uz aj u Vas vyslo slniecko? 😵
Cakame na nasich o chvilu pridu. A vecer ideme s M na veceru. PO 100rokoch nam ma kto postrazit maleho a my si to uzijeme. Lebo, ked su tu jeho rodicia vsade idu s nami, alebo my s nimi. A postrazit ho im, to sa neodvazim este. Papa

zuzka1.
19. apr 2009

ashojte zienky,
no buzivame, v ramci moznosti. ved mam len 22 tak treba obcas, ked pride chut, aj ked po pravde sa okolo polnoci zacinam vzdy citit na odpadnutie ak si okamzite nelahnem.,
vcera bolo na zabave vyborne, prisli sme o 5 rano, svokrovci o 8!!!!!!nemalo to chybu, bola ziva hudba z Balogu a dalsia ziva hudba-husle, harmonika z Oravy, to su nasi znamy, doniesli syry a korbaciky cerstve, to robia kazdy bohovy den!tak sa budem obzierat!!
Ja to tiez potom dospavam vselijako, ked maly spi, ako vcera.spala som aj doobeda aj púoobede.
ideme k nasim pre malinkeho, mi je normalne smutno za nim, 1x tam spal, bez problemov, vacsi problem to bol asi pre mna ako pre maleho.
Musim sa zacat ucit tneto tyzdne, v piatok mam skusku zase, a musim skocit gyndosovi, mne uz 3 tyzdne meska menzes!zase!
ma porazi!
ozaj a chudnutie, no schudla som na nohach a stale tpo ide, aj pas a bucho a kila nic!chapete to?na zaciatku osm dlaa dole 3 a to je vsetko.docitala som sa, ze to moze suvisiet aj s tymi gyn.vecami, no neviem.
ake na dnes plany?