Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
22. máj 2009

Hojte, damy my sme tu mali horucavy, ale potom sa zamracilo, tak sme sa vozili o dusu na bicyku. A teraz konecne prsi. V noci tu je otras horuco, ze som spala hola. Aj maly spal zle...teploooo. 😎 Pojdete niekam na dovolenku? Ci ani nie?

dzanka3
22. máj 2009

ahoj blau
my ideme n a dovolenku urcite - na maltu 😀 😀 😀
to mas dobree s tym bicyklom - no ja neviem kde by sme sa tu po meste vozili.....
ideme uz kupat snad pojde dnes skor spinkat 😔

blau
22. máj 2009

No malta, ci balka(o)n, to je jedno...nie? No ten bicyk je super malemu sa lubi, len tiez sa neodvazim ist este do mesta, pojdem ked mi pojde za chrbtom mm. Lebo maly vresti, ked ma prilbu na hlave a tam kde chodi vela aut sa bojim...Boze uz len zajtra a zas uvidime tatinka. Tieto 3dni total sama su hrozne... 😒

norik1
22. máj 2009

boze boli sme v pieskovisku prvy krat a brutal kolko piesku vsade bolo.... no ale tak sa tesil, co s nim 😵
u nas sa striedalo - pod mrakom, slnecno, pod mrakom, slnecno.... ale fajne teplo 😵

zajtra plavat, na nakup a potom poobede s kamoskou co sa o dva tyzdne vydava 😀 tak na prechadzku 😀 😀 😀

amatula
23. máj 2009

ahojte

vidim ze tu dnes nikto nieje 😕
ale pekne ste popisali......blau som rada ze si sa ozvala a dobre ste docestovali....
sa mi ratal tvoj mali na tom bicykli 😀

ja nemam moc ani co pisat,keby som sa rozpisala co bolo uplinule dni.....bol by to len posr.....ty prispevok....fuj..no hlavne ze uz sa to zlepsuje.dve kila dole 🙂
doma ticha domacnost,ved co sa budem chvalit 🙄 mm niekam vypadol,Dalibor na vikend u tety a ja sa tu s Matkom trapim.....sama po troch dnoch karenteny aj nadalej zatvorena doma....ved sa mozem ist prejst...von na ulicu..nasu- jedna hlavna cesta a stale ti isty jeb...ty ludia 😔
to si nevsimajte,len som sa potrebovala trochu vykecat a nemam komu 😀 ☹

prajem pekny slnieckovy den! 😉

norik1
23. máj 2009

ama.... to ma mrzi, takyto naprd den.... doma si kvoli Matovi? este nie je celkom fit? lebo keby sa dalo tak sadnite na nejaku dopravu a sup sup na nejake nakupy, aspon sa poflakat, ked pride domov tvoj m nech najde prazdny dom... hned mu zalepi ze co sa deje!!!

ozaj dve kila dole kto? Dufam ze ty a nie Matko....

amatula
23. máj 2009

norik jasne ze ja keby Mato tak sa tak netesim 😉 Matko uz je ok a ja sa pomali spamätavam 😅

si zlata,ale vies ze byvam na dedine!..20km od najblizsieho mesta...od nas dnes idu 4 spoje a to uz 3 isli a dalsí ide vecer o osmej 😀 😒

blau
23. máj 2009

Ahojte, ama. to som rada, ze ste uz lepsie. Boze uplne si viem predstavit ako ti je aj s tymi spojmi....Ja som tak byvala minuly rok. Maly bol malinky a parit ho v horucavach na prechadzke bolo o nicom a to som furt kojila ani vodu ai caj nedavala, tak som bola sama s nim zavreta doma. NO otraaaas, chvalabohu sme prec z tadial a byvame v meste a maly je uz velky chlapik. Tak si napustime bazenik a tam sme pod slnecnikom skoro cely den. Dnes sme boli na bicyku mal aj prilbu potom sme boli v ochpode kupit zeleninku, uvarila som fazulkovu polievku. Tak cakam kedy sa zobudi. Hura zajtra uz bude ;M doma, tak konecne sa budem mat aj ja s kym hadat 😀 Ale nie nebudeme sa cil sa strasne lubime vsak sme sa nevideli taaak dlho.
Ama napusti bazenik a bud s detmi cely den vonku ak sa da. A kamosku tam nemas ziadnu?
Norik ako si fandis, ze sa Fil na Teba podoba 😀 Mne sa podoba total na tvojho muzika, ale urcite ma krasu po tebe o tom nepochybujem. Ako si na tom s tym melirom? Sup sup...
A kde ste vsetky?

zuzka1.
23. máj 2009

ahojte zinky,
my sme boli s malym vonku, teraz uz 2x spinka, lebo ksoro vstal a malo psinkal, tak uz buva,
ja sa idem okiepit, nachystat veci, pobalit a ideme k nasim, aj na noc, ja mam dne sdamsku jazdu, mm stretavku, potm sa stretneme snad nad ranom a pojdeme spat k nasim.
moja mama nas necha normlane vyspat, kedze svokru nesere, ze sme sa boli bavit a chceme si pospat,zeby mohla maleho rozbrat aspon na hodinu dve, nech mozme dlhsie posapat, tak to mm navrhol takto.
inak sovkre povedal, viete co osm psominala a cuduj s asvete zabralo. neviem dokedy, ale zatial je klud.

amatula
23. máj 2009

blau mám lamosky,ale vsetky su vydate a poctivo drzia manzelsky celibát...ani do mesta nejdu,pokial nieco nepotrabujú 😝 a mna nebavi donekonecna sa bavit o detoch,varení a pocasí 🙄 ale som hnusná ze..

a u vas uz tak teplo na kupkanie....ved zijes v alpach...boze u nas furt fuka studeny vietor 😕

amatula
23. máj 2009

fuha....nikde nikoho....??

bola som pre Boba a to decko vobec nechce ist domov...tak este do zajtra vecera mám len jedno dieta..az je mi smutno...

erikasadek
23. máj 2009

ahojte amatulaka moja ked ta citam mija ako by si pisala o mne ja ta pkne chapem moha my sme sa vratili s disnyelandu unavena a ubolena a akl klinec zacalo aj strasne luat takze dufam ze nedostanem zapal pluc

blau
23. máj 2009

Ama nie si hnusna, ved to je od veci, ked sa mas bavit len o detoch vareni atd. To ma tiez dokola nebavi, esteze mam vela kamaratok, ktore nemaju deti, alebo take co maju, ale nebavime sa len o nich...
Bud rada, ze mas len jedno si oddychnes nie?
No ano alpy, ale my byvame od mora cca. hodinku, tak je tu ako pri mori, hrozne horucavy, lepkave fuuuj 🙄
erika, neboj daj caj a nedostanes zapal pluc +vitamin C, teraz v lete sa zapaly nenosia, nevies?
no vidis zuzik, svokra mozno pochopi, mozno je to taka svokra co si mysli, ze ked idete hyrit, tak sa mate sami starat aj o dieta a aby ste nechodili a miesto toho isli do kostolika, ze? 😀 😎
Nech u mamy je aj tak najlepsie. Ono totiz uvidite k nasim mamam decka pojdu radsej ako k muzovej. Teda aspon u nas to tak plati aj co sa tyka maleho aj co sa tykalo nasich babiciek, mamina bola lepsia teda este je! 😵

erikasadek
23. máj 2009

blau mo.a tu je len 20stupnou a ktolu aj s vetrom takze som bola na cencul v oarizi je bkbe poasie len smerom dolu je cez 30 stupnov

erikasadek
24. máj 2009

dobre ranko vam prajem vsetkym tak moje obavy sa trocha vyplnili 😠 som chora ako pes

blau
24. máj 2009

Ahojte, no erika tak to ma mrzi, ze si takto prechladla. Teraz je rad na muzikovi nech ta poriadne vykuriruje.
A to akoze damy moje, ked je dnes nedela, tak sem ani nepachnete?
Maly spi a potom dame obedik a ideme volakde prec, lebo mame tatinka konecne doma 😎

amatula
24. máj 2009

ahojte

blau ja by som aj pachla,len doma ticho tak som musela aj varit sama 😝 ..ale uz navarene,upratane,decko spí,ja make-up hotovy a to je je 10:50 😎 ked musim som aj sikovna 😀

erika pekne sa vyliec a vylezat!!treba riadny odych!!!ok

aj ja by som chcela niekedy zobrat deti do disneylandu alebo do legolandu v nemecku..ked bude mat Matko ale tri rocky...dufam ze sa podarí 😵

ake plany dnes?

ja ani netusim 😀 co uz sama narobim 😝

erikasadek
24. máj 2009

no neda mi lezat mame doma tichu domacnost amatula mija nech vam to vyjde disneyland je super pre deti aj dosoelych my tam chodime lebo male rocne oernamentky takze ma to nestoji nic inak je drahy ako fras ak by ste niekedy planovali dajte mi vediet na moje meno mozte mat velke zlavy na vstupne a potom je este park asterix tu ten je tiez uzasny

blau
24. máj 2009

Ahoj, no tak 3jku z absencie dnes fasuju: Norik, Zuzka, Dzanka 😀 Mate ospravedlnenky? Ak nie, tak dostavate neospravedlnene hodiny a 3jku zo spravania.

My sme boli pozriet koniky bicyklovali sme o dusu pod mrakom je cely den, ale tak hnusne lepkavo horuco no fuuuj aj maly bol lepkavy 😕

ze disneyland?! tak to idemeeeee 😎

erikasadek
24. máj 2009

ahij blau aj tu je dnes horyco ako na potvoru este mame stale topenie ide ma slak trafit

blau
24. máj 2009

ake topenie?akoze kurenie? to snaaad nie, ak myslis vodu ako topenie no tak mate veselo 😅
jej a vy zas ticha domacnost? tak rychlo nech sa pomerite aj matula

amatula
24. máj 2009

erika zlaticko dohodnute....ale za dva roky ti zazvonim pri dverach 😀 pre tu pernamentku......

zuzka dospava zurku a norik sa stratila..... 😕
dzanka to je ok ona sa ozve 😉

inak aj u nas je horuco a mi sme sa obliekli podla vcerajska a som myslela ze sa roztopim..
uz aj Dalibor doma a uz aj su bitky velke medzi nimi 😠
a uz aj s mm sa prihovarame 😀

a uz aj padam 😀 🙂 😉

erikasadek
24. máj 2009

blau mame podlahove a stropne kurenie zapinaju s oktobri a vypinaju v maji kazdy rok no hroza vonku je dnes 28 stupnov a v byte s kyrenim ukazovalo 36 stupnov mas dost .............. amatula moja dohodnute kedykolvek

zuzka1.
24. máj 2009

ahojte kocky,
vitam s amedzi zivymi, az do vecera sme boli u nasich, dospavali, ved sme prisli odm aj s mm o pol 6 rano, ale bolo perfektne, sme sa s mm stretli okolo 3, potom pokracovlai psolu.

dnes ko, obidvaja, on teda kvlaitne!

idem kuk lets dance a pojdeme buvat.

rano vybavocky v meste, potom kuk do shopikov a domkov.

norik1
24. máj 2009

cafte cafte, stratena sa nasla 🙂

babka mm prekonala porazku tak som navrhla (kedze mm minule navrhol navstevu u nasich) pozriet ju, Fil bude mat narodky a potom nebude kedy.... babka urcite pookreje... tak sme si dnes spravili vyletik na Spis 🙂

Hlody ziadne, len dookola "daj mu jejsc, šak je lačny"... babka stale vo forme 😵

Blau ze ospravedlnenky a 3 zo spravania!!! Ja ti dam, na to mame opravnenie len ja a Dzanka 😀 😀 😀 😀 😀 ona je profi ucka a ja ucka pracujuca v inom odvetvi 😀 zatial 😀
Ale inak ospravedlnujem sa ze som si neurobila domacu ulohu na konovi vcera ale som odpadla tak ze ani melon som nejedla, mm ho musel zjest cely 😀 😀 😀 😀

norik1
24. máj 2009

blau ja viem ze ked pozries Filipa tak je cely mm, po mne ma len oci - ma ich uplne rovnake - modro-sive s hnedymi flakmi.... a robi rovnake grimasy ako ja, preto sa smejem ze sa podobame.... dokonca MJS zahlasila ze sa viac podoba na mna - co ma dost soklo, cakala by som ze bude tvrdit ze sa podoba na mm - a ona ze eeeeee, maly je cely ja ked som bola v jeho veku...

zajtra idem uz rano na brigadu, dovypratavat byt a odovzdat ho, nech mam pokoj, zoberiem tie fotky a naskenujem ich a potom posudite 😀 😀

som zvedava kedy sa dovalim domov, cely den tu bude MJS...

dzanka3
24. máj 2009

servuste
aj ja sa hlasim 😉
cele dni sami gazdujeme a ked mm pride vecer domov a ja mozem mat fajront mam to tu obsadene 😠
inak som aj tak cela na figu - nejak ma hrdlo bantuje......idem aj ja nasadit nejake homeo ako erika -
erika a ty uz lepsie???ci ked mate v byte saunu urcite....

zuzka vy ako s m zijete 😀 a ved treba este ste mladucky a ked to druhe babo pride uz mozno potom nebude cas....
norik tak daj to foto - sak my to tu najlepsi posudime ze 😕
amatula a to ty mas m kuchara co? ked si sama musela varit....no ja musim sama vzdy - tak mne to tak nepride.....ale ked nieco sa pochytime tak mu rano kavu neurobim - a vie ze je zle 😎

blau ty si to tu dnes zachranovala kukam - a ze 3 nam nadelit???si aka prisna na nas - ja by som nas len napomenula 😀 😀 😀

inak mi blbne pc - vobec nejde do setricu - tak ked ho zapnem ide furt az je vrety....tak sa mi ho kolko krat nechce ani zapinat a potom vypinat...a ked si sem koonecne sadnem krpec je zaveseny na mne 😒

no nic pockam na lets dance a tanecnym krokom idem spat
dobru nocku aj vam 😔

erikasadek
24. máj 2009

vy uz asi spite dzanka oridavam sa do klubu aj ja len stale varim a pritom je tiez sef uz mi je oveça lepsie vyzeralo to na dobry zapal v dutinach a hrdlo no nebudem vas znechucovat detailami nasadila som prirodne atb a zabrali super + homeo parada inac muzicek ï ide do egypta budem 2 gyzdne sama s detmi cakaju ho teploty cez 40 stupnov juj spravodlivost este existuje

dzanka3
25. máj 2009

dobre ranko
je reklama - rychlo pisem....
erika ja som na tom ako ty - tiez akokeby priedusky a hrdlo rapene....a tie prirodne ant. - to je citron,cesnak,med?
ale teplotu nemam - aj ked sa citim nejaka horuca......zatial cmulam coryzaliu....

tu stale niekde buchaju, vrtaju (dva susedne baraky zatepluju a sused vrta kazdy den nieco - neviem co..), rano alarm hucal niekomu ale 5min - zobudil maleho 😠

tak pekny den - snad sa aj ja nejak rozhybem 😉

dzanka3
25. máj 2009

jeej a my mame dnes 10 mesiacikov 😵 😵 😵 😵 😵