Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
27. máj 2009

ahojte zinky,
co este vyspavate v takomto pocasi???
maly ma teplotu uz 3 dni, vzdy stiahne nurofen, k veceru zase aj rano mava, sopliky ustavaju, su iba bezfarebne, ak dnes zse bude tolko teplotu, aj ked nie vysoka, tak pojdem k dr, nech kuk. Tie ocne nech vidu konecne,v noci sme boli s mm na striedacku hore.

Kocky ja som spravila sksuku z toho personalneho, bola to predposledna skuska, osm strasne rada, mam sice C, ale spravilo nas len 24 zo 64, a to bola najlepsia znmaka, takze som spokojna!!hlavne, ze to mam a ostava uz len jedna , na ktoru som s auz zacala ucit, lebo je nejaka tazka. Narodohospodarska politika.

Erika tesim sa, konence to tu rozprudis ako za starych cias!!

inak mne to hlbkove cistenie nepomohlo, virus ziadny nie je, takze pride dne skamarat kuk co s tym je, inka s aprihlasujem na fcbk cez mobil, tam to ide v pohode.

ake dnes plany?? ja len ucit a ucit, a hrat s as malym, svokra spravila ryzovy nakyp, tkaze varit netreba. Vonku skaredo, ale aj tak asi pojdeme na chvilu, ved je celkom teplo.

amatula
27. máj 2009

no neje..ne ma ja pisem prispevok ako h...o... a Mato pride vypne PC a vsetko v r...i 😅

tak este raz

amatula
27. máj 2009

ahojte

ja dnes makam varim ,,upratujem...musim si porobit lebo ideme na 4 dni prec...
k mm tete do ciech..kusok za Brno....a svokra ide s nami 😉
cestou sa chceme zastavit tu!--http://www.zoozlin.eu/
mm teta je super má dve dospele dcery,rozvedena a po stiridsiatke mala tretu dceru ta ma ted 6 rokov..tak sa s Bobom pekne pohraju...byvaju na byte a maju novu chalupu tak tam budeme byvat..a gril a ozran party 😎
len sa nam pocasie dajak pokazilo aj dake burky hlasia tak dufam ze sa to umudrí 😕

pekny den prajem!!

norik1
27. máj 2009

jeeej ama tak krasny vikend je pred vami 🙂

my sme boli plavat, mrzuty bol jak pes, daco strasne co vystrajal, nalepeny na mne jak taky maly kliest... strcim prst do ust a viete co? prerezal sa mu prvy zub!!!! narodeninovy darcek he he 😀 😀 😀

zuzka1.
27. máj 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeej norik drakulujemeeeeeeeeeeee!
oazj baby dnes idem do lv s kamoskou na zumbu vecer

amatula
27. máj 2009

norik no konecne prvy zubok 🙂 😵

zuzky tak si to uzi!!!

idem robit gordon blue

inak to moje decko akosi posledne dni vobec nechce spat cez den 😠 😠 😠

zuzka1.
27. máj 2009

moje sa zobudilo s velkym placom , cele prepotene po 45min psanku, idem robit parene buchty, date si???

blau
27. máj 2009

Ja sa hlasim, mnaaam ze parene. No u nas prsi, ale ako sa ja z toho tesim. Tak som sa z dazda uz dlho nie. Len sa tak pari. Hrozne horuco, ale aj ked prsi je teplo. S malym sme sa zobudili ja cela mokra, tak sa aj precikal dala som mu len body s kratkym a spali sme krasne az do rana. Ide mu ta stolicka ma to tam az bordove, tak to preto tie ranne vstavacky asi. Ocne su von len take bodky no smiesny je aj s tou vylezenou stolickou, ked sa zasmeje.
Norik vidis a je tu k narodkam si dal pod stromcek zubok.
😀
Zuzik super, ze si to spravila si sikovna, len sa pekne uc a spravis tu skolu lavou zadnou.
ama by som hned isla do tej zoo. Luca zacal pomaly napodobnovat zvieratka, tak sa tu vytesujeme. A ked poviem zakric na ocka (papa), tak krici dede. Na deda 😀 😀
Mm pride o 1dnej tak budem musiet nieco uvarit- teda na plane je spenat, ten ma Luca strasne rad.
Norik nevadi, ale daj si uz ten´´ meril ´´ 😉 konecne

amatula
27. máj 2009

tak sme sa naobedovali....idem spravit kávu..a k nej si dám dve parené buchty 😉 mnamnam tie ja lubim,,vlastne vsetko sladke lubim 🙂

ked tolko o tich zuboch aj nam sa slavnostne prerezal...siesty 😅 ja neviem kde sa tolko tulaju

blau moj Mato zasa na kazdeho vykrikuje tata tatí 😀

blau
27. máj 2009

no ja ked som povedala na maria ze je tata, tak ma zrusil, ze u nich to znamena stary ujo, tak a papa nechce povedat. Boze maly matko zlaty, ze tatiiii 😀

amatula
27. máj 2009

aj mne sa to paci to tatíí,lebo ked to povie mm ten je uplne mimo 😉 😀

u nas prsí tak nepojdeme asi ani von 😒 a Dalibor si sam lahol a spí 😕 boze dufam ze nanho cosi neleze 😨 teraz ked ideme prec

dzanka3
27. máj 2009

ahojte
amatula tak nech vam vyletik super vyjde - hlavne pocasie a zdravie.....zabava urcite bude vynikajuca 😉
norik blahozelame k zubku 😵 😵 😵 urcite sa mu to teraz rozbehne a aj prebehne nasich zubacikov......
zuzka aj tebe blahozelame ku skuske - no raz darmo si sikovnica sikovna....... 😉 stihas aj dieta, aj skolu a aj hyrit....(no neviem ake i y sa tam pise... 😎 )

blau a tvoj m akoze spenat zje??? no to by som ja veru nepochodila.....ale parene buchty - zuzka sak posli po drate volaco 😉

dzanka3
27. máj 2009

jaaj a tu je zima ako v psinci....fuka vetrisko...no o nicom cas...cakam kedy sa rozprsiii 😒

zuzka1.
27. máj 2009

dzanka u vas je zima???
tu zamracene, obcas slnko vkyukne, ale inak teplo, takych 25. A to sme od seba len 30km.
maly spinka uz nema tepltoku, tak je dobre, ale papkat nechce, iba mliekco a piskoty. aspon neico.
idem sa ja ucit a ide mi telenovela. maly spinka

dzanka3
27. máj 2009

zuzka a kolko mam teplotu?
my stale vecr co vecer 37,5...ale stale mu idu nejake zubky....
no veru zima - ved aj tu pisu :

http://onlinepocasie.sk/predpoved/nitra-slovens...

erikasadek
27. máj 2009

ahojte .....................potesim vas aj tu je kosa ale dobra .sprava je uz nam konzcne vypli kurenie............ huraaaaaa zuzka neboj ked yz udu zubky tak klesa apettit neboj to bude dobre

amatula
27. máj 2009

ahojte kde ste 😕

ja som sa pobavila vecer...som si nalakovala nechty na nohach,,takou ciklamenovou farbou a som musela bojovat aby mi vobec uschli...Mato ma stale nahanal a chcel ich chytat 😀 😀 😀

ozi vsimli ste si tie blbe temi co tu dakto zaklada ze surova strava a ine ko...ny...uz adminky dnes ale 4 zamkli 😕 😕 😅

blau
27. máj 2009

Hoooj, my sme boli dnes na prechadzke aj ked poprchalo, len maly neznasa ten kryt, tak to bol a potom som sa na to vykaslala a dala ho dole.
Ano dzani spenat pochodi, ved on ho aj kupuje. ALe my sa tak celkovo zdravo stravujeme, ziadne bravcove prilohy a knedliky a tak. My tu frcime na salatoch mozarella feta syr a kuracie a tak. Ja maso moc nemusim, tak preto. Vykrmim sa vzdy doma na SK. tam knedlik , halusky, buchty, omacky , kacice tu to vobec nemam.
Ama, tak nechty fuha, dobreee budes kocka v CZ.
U nas sa tiez ochladilo hurraaa, ale zajtra zas teplejsie no uvidime. Volala mi svokra pride zajtra a donesie mu aj pieskovisko. Budem ho musiet dat volakde k susedovmu plotu a daleko od vchodu na terasu, lebo piesok budem mat aj v gatkach. 😀

blau
27. máj 2009

No tie temy su ohromne a najlepsi je to slovo v jednej. VSTAH!!!!!!

amatula
27. máj 2009

joj no to budes ale piesok je najvdacnejsia vec pre deti....Bobo vceraa v nom sedel,povyzliekany ako na plazi 😀

akurat ze Mato mi ho chce papat 🙄

blau
27. máj 2009

NO ved to ja viem, aj bazen ho naramne bavil, ale teraz uz ani nie. Ide tam len, ked chce vybrat hracku z neho. Piesok bude vsade, len nie vnutri a to, ze ho bude jest to je mi jasne uz teraz 😒 A co s tym? Ked mu poviem, ze nie to nesmie, chyti nerva a zacne plakat. Takeho ja mam precitliveneho nervaka 😢
Ale inak je zlaty, len neznasa slovo nie a fuj. 😉

norik1
28. máj 2009

cawteee

ja som vcera bola off - bola som na rozlucke s tou kamoskou co sa vydava 😀 juj sedeli sme v kaviarni do jedenastej, pospominali...juuuj dobre bolo, tolko som sa narehlila 😵

Fil je straaaasny mrzuty, furt place, zub je vonku uz milimeter...vecer zaspal o desiatej (vraj 😵 )a rano o piatej uz seja hoja....tak teraz konecne zaspinkal....

idem na personalne odniest papiere z prehliadky, potom kuk kamosku co ma porod za par a poobede so spoluiackou zo strednej co som ju 13 rokov nevidela - zije v praze doktorka jedna 😵 sa tesim 😵

ericienka
28. máj 2009

ahojte zenicky,
norik ty naozaj do prace?kde vsade si behala po uradoch?
inac vcera som ti stretla asi svokru von

zuzka1.
28. máj 2009

dobre ranko,
my sme boli hore o 5, mayl ma teplotku, dali sme nurofen, posdriemal pol hodku a nic mu nebolo, teraz spinka ako normalne, snad stupne az na vecer. Tie ocne ma take az bordove, ako blauin Luca stolicky, som mylslela, ze si aj prsty odhryzne dnes.

Som zvedava kedy vidu

norik1
28. máj 2009

cafte cafte

ja sa uz chystam na stretko so spoluziackou 😵

Ericienka v pondelok nastup 🙂 kedze aj ty si podla stareho zakona, na UPSVaR mas len oznamovaciu povinnost ze nastupujes do prace - musis dolozit nejaky doklad. RP mas ale len dovtedy, kym dieta nechodi do statnej skolky. Este socialka - ale u nas to vybavuje zamestnavatel 😉

idem pridem pa pa

zuzka1.
28. máj 2009

norik uz v pondelok????
to nam tu bude bez teba smutno!!!!!!

blau
28. máj 2009

Bryyyyden sa praje. No svokra uz odisla, dobre bolo maly bol dneska ukazkove dieta, hned od rana. Takeho ho miluuuuujem a ani nechcem aby isiel spat, lebo je zlaty. Neboj zzuzik norik na nas nezabudne, ona si najde volake to okienko 😉
jaj svokra sa ma pytala. ze kolko mame zubov a ja som jej uz ani nevedela povedat, no ako sme sa vecer rehotali a robili blbinky, tak som naratala 16necelych.... 🙂 jaj selma zubata je to.

norik1
29. máj 2009

cafteeee

ericienka hej som zabudla to bola svokra, hovorila mi ze ta stretla 😀 tak si teda prva co mala tu cest s MJS 😀 😀 😀

ja dnes veeeelke nakupy idem chystat oslavu, kupovat baloniky a podobne blbosti, este si musim nachystat zoznam potravin, nech ma netrafi priamo doma ze daco zabudnem🙂 a to urcite daco zabudnem 😀 😀 😀 tak idem hodit kavu a pisat ten zoznam 😵

ericienka
29. máj 2009

dobre raaaaaaaaaaanko,prajem
norik takze vy mate velke oslavy,tak dodatocne gratulujeme.Ja ked som pripravovala oslavy (no my uz dve(,tak som sa velmi tesila,a popritom aj nadavala ze som na vsetko sama. Ale tie ocka za to stali.
Ona bude s malym ked pojdes do prace?tesis sa?a co ze tak skoro?
Ja zarezavam od septembra

zuzka1.
29. máj 2009

dobre ranko,
hlasim dnes sme bez teploty, noc kludna, volaal som vcera dokimu, ci mame prist, ale je to ok, povypytoval sa, pozsitoval, povedal, ze to budu zuby, podla prejavov, tak osm zvedava co dnes, sa zobudil jak znovuzrodeny, besny konecne, urecneny, tak sa vytesujem.
Ake dnes plany???
amatulka uz odisla na ten vikendik???
dzanka?erika???
vcra sme boli vecer s mm v tescu v leviciach, nakupili zrranicu, nejake vecicky malemu, ale nic moc nebolo, len nejake bodynka, klobucik, mikinku, gate, plavky a podobne.
AAAle najviac co ma potesilo bol melooon, som zjedla polku aj s mm.nenazranci, ale bola som hladna a jest som uz nechcela.
dnes pride ta nova autosedacka, pojdem s mamkou do mesta nieco kuk do dm a na postu klasika.
hodim foto, ake sme spravili malemu pozvanky na oslavu, ok.