Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
1. jún 2009

cooo??ja som etse nic nepocula!!
je tom ozne, kedy tieto katastrofy skoncia.
kde sa malo stratit?

amatula
1. jún 2009

boze erika uz to kukam na zozname 😨 zasa......
ale zas to nesmies tak brat si zober kolko aut havaruje 😒 to by si nemohla nikde jazdit....neboj ty na SK statsne doletís!
s lietadlom je to vzdy horsie ze tam je vela ludí a tie deti 😢

erikasadek
1. jún 2009

zuzka asi preto ze je to air france nad atlantikom moja predpoklad je zatial ze ivh zaxiahol blesk kedze prechadzali zonov silnej burky nadej nedavaju zatial ziadnu feancuzi uz vystartovalu prve luetadlo aby hladali no nedavaju nadej s dakaru..

norik1
1. jún 2009

Cafteee tak sa hlasim ako pracujuca zena he he dnes rano aj nebo za mnou plakalo 😀 😀 😀

dobree to dnes bolo, normalne som mala miestami pocit akoby ten rok a dva mes ani nebol he he...Ama viem ze druhy rok je carovny, dieta nasava nove informacie ako spongia, myslim si ale ze mu to dokazem vynahradit poobede ked pridem o stvrtej domov tak som dovecera s nim, uz sme stihli aj prechadzku vonku dnes, potom uvarim ked zaspi 🙂
No a kedze vstava o pol siestej, mam dve hodiny na hranie s nim kym pojdem do prace 😀 😀 😀

ale ved uvidim ako to budeme zvladat, najdolezitejsie je najst si rezim tak dufam ze ho nebudem hladat dlho he he

a co vy?

dzanka3
1. jún 2009

ahojte
norik no super ze mas taky dobry pocit po prvom dni - nech ti to vydrziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 a urcite ked si najdes nejaky system na to - zvldnes aj pracu aj maleho aj domacnoxt...ale ja by som teda nesla ani za svet do roboty - ved som si uz 10rokov odrobila - teraz oddychujem 😉

erika veru aj v spravach davali o tom lietadle - smutne.....ale ved nie kazdy den sa straca lietdlo....nevieme kde nas to caka 😒

ideme sa kupat
ahojte a prepacte dost vas zanedbavam 😕

norik1
1. jún 2009

no uz som popri panelaku aj navarila he he zajtra sa dzgame granadirom 😀 dnes sme dozrali aj Filovu tortu, fajna cokoladova bola mnam mnam aj jemu chutila xi xi a zasa nebude rok jest cokoladu 😀

no, idem fuki fuki do vlasov a sup sup do hajan lebo rano hopi hopi do prace 😀 cmuky maminky 😀

erikasadek
1. jún 2009

AHOJTE!!!!!!!!!!!!!!!!! hlasim sa s mojho PC konecne vybozkavala som ho ako nikdy...

norik tak ako bolo musim vas docitat ak vobec je co...... aky bol prvy den v praci.... 🙂

zuzka1.
2. jún 2009

dobre rnako,
tkaze dnes sa nam erika vracia v plnej sile a dufam, ze si bude rpatricne iecit svjo deficit 😉

ake dnes plany??,

norik1
2. jún 2009

ahojteeeee ja dnes plany dost jasne he he caka ma skolenie 🙂
vcera filip akurat vstal ked som prisla domov, stal v postielke a hladal ma 😢 ale potom sme sa salili dve hodiny 😀 moje male stastne dieta 😀 😀 😀

tak utekam mamuse pa pa

PS Eri opis pocity ake je to ked po abstaku pride davka 😉

amatula
2. jún 2009

ahojte

norik aka nadsena vysmiata z prace 😀 hopi hopi........... 🙂
urcite si system najdete,len niekedy budu trocha fofry.........ty mas ale vyhodu ze byvas vo svojom byte a ako si upraces,zariadis tak mas!!!ja upracem a len vytiahnem päty z domu a ked sa vratim ide ma slak trafit 😅

erika teda co...........antivirak a ani jeden prispevok 😕 ???
blau hostí svokru 😉
zuzka sa ucí....
tak musim zachranit temu pred upadkom 😀
navarila som jahodove gulky s makom tak sa ideme s Bobom hostit...mi to milujeme!!!! 😵
viete co su jahodove gulky 😕 (ovocie v ceste)snad teda pochopite...viem ze aky kraj taki mrav 😅 u nas sa to vola gulky 🙂

tak caves ...idem na vypredaj,,,zas ceny ze jedno euro ... 😀 dake handry na doma 😉 deckam na dvor

amatula
2. jún 2009

kurvajs ze taki 😒 chcela som napisat taký!!! 😀

zuzka1.
2. jún 2009

matula ja zboznujem tie vypredaje vselijake a diskonty, vzdy nakuipim kopu blbosti a tesim s aako to vsetko pouzijem:- 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
ama posli recept, to aj ja lubim
matkovi jahody nevadia?

blau
2. jún 2009

Ahojte, tak svokra sa nekona. Volala mi, ale telefon som mala na nabijacke. Boli sme za detickami, co sa stretavaju mamicky a deti. Prisli sme neskoro, lebo uz sa hrali a lucili vonku. Potom tam prisli do parku aj deti z jasliciek no a maly Luca bol vo svojom zivle. Svokrovmu bigsefovi sa dnes narodila dcera, tak jej volali, ze mu idu stavat bociana. Mne ho nepostavili, ked sa maly narodil ☹ AAAAle ja som on ani nestala. Nevadi. Cakali nas vcera, lebo bolo volno, ale my sme boli v tom zvieracom parku. Mali sme vyletny den. Od soboty ma M volno, tak potom pojdeme do Stajerska a chceme ist aj do IT aj do Salzburgu za znamymi no neviem ako to stihneme a nakoniec nepojdeme nikam he 😒
Norik to je super, ze sa ti v praci paci. Jasne, zauzivate si svoj rytmus a potom to uz pojde. Ked sa musi, tak sa musi. Mne bolo rano, tak nafigu fuj, tocila a bolela ma hlava od zaludka mi bolo na vracanie a smrdela mi moja vonavka. Priznaky ako, ked som bola tehu. No ale dufam, ze nie som 😕
Dzanka nas tu zanedbava, a Ama ty si mi spravila takuuuuuuuuuu chut na tie gulky mnaaaaaaaam

amatula
2. jún 2009

ha blau 😀 ani som nedocitala.....nie si tehu 😀
ale zasa to aj ja mavam take rána 😒 😕

vypredaje aj ja zboznujem,ale dnes nic moc..kupila som si šortky na dvor 😒 a to som isla hlavne kôli teplakom pre Boba...nemali 😒
on je strasne prasa ked je na dvore..ja tyzdenne tocim sest pracok!!!a z toho tri len prenho 😠

a zuzka ja jahody Matkovi nene az na rok!jahody su silny alergen!

idem kosit travnik 😎 len skoda ze je oblacno...by som nahodila bikiny 😀 😀

zuzka1.
2. jún 2009

ja som dala malemu kusnut z jahod, vyplul to, on vypluva vsetko ovocne, okrem bannanu, ten vynimocne zje.
Slaninu by neohrdol, bude po mame, masovy, klobaskovy, slaninkovy kral.

blau tak budete mat pekne vylety, ak sa zadari 😉

ja sa teism, ked bude mat mm 2 tyzdne volna, povedal, ze si spravi cez leto, ked k nam pridu znami z Belgicka. to bud zabavy,pamatate si co som davala link na tie masaze tej znamje, ze erotikus masaz, tak ti pridu, ona s muzom a dcerou a jej rodicia.

amatula
2. jún 2009

moj Mato by zasa vsetko papal teraz posledne dva tyzdne sa tak otocil len aby mal cosi v puse 🙂
a este ten recept..ja nemam ziadny robim gulky podla mojej mami a jej mami..cesto len hladka muka a voda..normalne huste..moja mama vzdy vravi ze nesmiem utopit vodnika 😕 😀
MS sa vzdy chvali ze ona len s hrubej muky a ze su fantasticke a mm chce len moje vraj tie mu chutia naj naj 😉
raz som robila podla MS a boli ako beton,ani pes ich nechcel 😝

a este máme doma ceresne! svatodúšky 😀 pojdem obrat a zajtra je bublanina mám fantasticky recept 😵 pekne ceresne vykôstkujem,,,mnanam

amatula
2. jún 2009

a zsa sa nazerem a kilá pojdu hore 😅 😕
idem radsej kosit ten travnik 🙄

zuzka1.
2. jún 2009

blau ,zeby sme cakali babinko?????

nenapinaj a daj veidet🙂))

zuzka1.
2. jún 2009
erikasadek
2. jún 2009

ahojte baby , dnes je utorok a utorok mamvelke behacky s patom ... tak preto tu niesom od rana...
blau no , teda tak si chcela aby som ja otehotnela az nakoniec to spravis za mna.. 😀

baby od zajtra som 2 tyzdne sama raaafat ide do egypta.. takze budem mat vela casu na vas dnes vecer nie, to musite chapat.. 😀

amatula
2. jún 2009

erika a preco nejdes s muzom?ci ide pracovne.....
jááj to milujem ked je mm na sluzobke to more casu na blbosti 🙂

zuzka1.
2. jún 2009

amatula my sme blbost? 😠 😠 😠 😠 😠 😠

erikasadek
2. jún 2009

amatula ide za mamou je natom zle.... 😒
takze sme natom rovnako a ja ja uz tesiiiiiiiiiiiiiiiiim.. 😉

zuzka nezlost sa.. 🙂

amatula
2. jún 2009

he zuzka 😀 asi tak nejak 😀
ale nie ja trebars nemam rada vecer ked je mm na sluzobke..to je mi smutno,ale za to cez den nic extra nevarim a máme more casu na flakanie atd..mm je napr rad ked pride z prace a ja mu nalozim papat a tak... 😉 a ked nieje doma mi sa mozme flakat do zblaznenia

norik1
2. jún 2009

aj my aj my he he a mm ide pozajtra, len u nas to uz nebudu take tie flakacky v pravom slova zmysle... zato ta nefalsovana radost v ociach ked pridem domov a viem ze to nehra lebo este nevie 😵

norik1
2. jún 2009

juj baby ideme v sobotu na svadbu a neviem co si mam obliect lebo v kazdych satach mi trci to moje nestastne brucho a vyzeram ako cerstva tehu 😖 nazdar Blau 😀 placeeeeeem mam este vyhliadnute cierne puzdrove saty a la Jackie Kennedy tak uvidime ci neskoncim v nich...

erikasadek
2. jún 2009

amatula ja mam dvakrat viac pratania ked je domaa varenia a prania , ako ty dvakrat viac casu na deti.. ked nie je doma..

norik to je dan
za drobca to brusko.. 😀

zuzka1.
2. jún 2009

norik tie Kennedy by boli fajn podla mna.

blau
3. jún 2009

Halooo damy, no tak dnes mi normalne dobre. Nie nezda sa mi to, ale vcera som to hovorila M a hovori:: nestras ma 😀 😀 Ale keby bolo, tak by bol strasne rad. Nie nie som...Len mi bolo divno, mozno aj z toho, ze som isla spat a nebola som najedena a za cely den som jedla len somarinky. No nic my sme sa boli vozit na bicyku a stratili sme capicu, tak sme ju hladali nebola daleko a bola cela hurrraaaa. Moja oblubena aj vcera ju 1mamicka malemu chvalila. U nas je zamracene, ale neprsi. Kupili sme malemu piesok do pieskoviska, tak ho poobede vypustim 😀
Erika, tak kocur odide a mysi maju hody cooo? 😉
Norik ako Kennedyova by si sa mi popacovala.
dzanka nema signal ci co?

zuzka1.
3. jún 2009

ahojte kocky, teda blau!!
dzanka stratena, erika ma antivirak a aj tak nepise, asi si uz zvykla len citat a nepisat!!!!
norik pracuje!!
blau vyzera, ze si budeme pisat my dve!!a kde je amatulka!!!!
ja musim konecne sfotit maleho v piaskovisku nasom. A tomasko musi ist koecne kupit pisok,!strasne pysny je na svoju pracu(peiskovisko), ale iesok kupit to nie!!!!