Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
10. jún 2009

juuuuuj inak cafte, tak ma ta burina zaujala 😵 ze ani som sa nepozdravila he he alebo to bude tym ouzom s colou? mnaaaaam

eri zamkova = zamkova dlazba, taky chodnik poskladany z kamenov a pomedzi to straaasne rada ta svina burina rastie 😅

dalsi den v praci za mnou, dnes som uz normalne ficala, vsetko pokope - stresy, zhon, nahanacka, dvihacka a volacka na 100 stran, priznam sa asi mam diagnozu workoholic lebo tento stres mi normalne chybal. Som pako, co uz so mnou 😀 😀 😀

Filipko konecne kludne spal, aj ked o tretej sme boli hore, ale mm mal dnes dovcu takze on sa presunul do hrackarne (obyvacky) a ja som dalej sladko spala... dufam ze tato noc uz bude normal, ale kamilka fici, pekne papame 5 granul rano a vecer 😉

mate aj vy tak krasne horuco? zajtra sa asi vystafirujem a nahodim saty 😉 ale k nim treba silonky doprcic

zuzka1.
10. jún 2009

jj ako norik hovori, vsetko osm pekne vytrhala, vyzametala, dvor mame ako lusk, svokra popolievala, pohodicka.

nechty znicenne, ja dopotena, idem do sprchy, doteraz sme sedeli v zahrade. zajtra dojdu kamosky na kafco, snad bude pekne a teplo.
ake zajtra plany??blau?amatula?
na dzanku s auz ani nepytam, ale viem, ze vcera mala byt cewly den u maminy, ve dmala ist aj kadernicke, nie???

amatula
11. jún 2009

caute zuzka co nemozes spavat 😕 😀

vcera som vas uz nestihla,,boli sme s kamoskou vonku a potom s mm na kvet bazy a objavili sme krasne lesne jahody,,tak na husto ako by ich tam niekto vysadil...Bobo bol nadseny 😵

idem spravit cestovinky zapekane,povisavat a von ..dnes je u nas krasne 😎
mm veze dnes svokru do Blavy..ide do Lisabonu,Lurd a Pariza.....

a zajtra chceme ist do tich Bojnic na toho PATA A MATA a niekde sa potom kupkat..razmyslame na CHALMOVOU...uvidime 🙂 alebo margita ilona 😀

zuzka1.
11. jún 2009

amatula tak to sa stavte aj u nas, ved z levic je to 20 minut k nam!!!

my sme stihli dnes ist aj na nakup do lidla aj dm, 100 fuc, ale nakupena zelenina, aj miineralky na sobotu. Nejaka kozmetikus a papanice malemu.

Uz som v plavkach, maly spinka, idem do zahrady, nakupila som v stanku okrem cig aj mamnku, mama a ja, evu a dieta, tak idem citat a trochu slnit.

na obed mame vyprazany karfiol, uz to je obalene a este spravim zemiaky!
ked pride svagrova, budem upratovat u nas hore, nech je z malym a ja mozerm nerusene makat.

My chceme ist do Bojnic az v lete, ked pridu Belgicnaia k nam. A kupat sa chodime do sturova, ja to tam milijem, pre mna je to jak pri mori, sa tam tak vyborne citim.

norik1
11. jún 2009

cafteee no my mame pokojnu noc za sebou, ale dnes hnacky a nechutenstvo, zubiska porantane, spal svokre pol hodiny poobede, tak som zvedava kedy zalomi...ci vobec do kupania vydrzi 😉

idem este pracovat, potrebujem vyrobit letaky do prace, vyhlasila som sutaz pre ludi tak treba motivovat, no nie?

ja som vcera robila kurcu na bylinkovom masle so zeleninou a s ryzou, MJS ryzu neje lebo nafukuje, no co vam budem hovorit...ale z mäsa si vraj dala aj so zeleninou...tak idem robit hlbkovu kontrolu 🙂

amatula
11. jún 2009

ahojte

zuzka no neviem co povie veduci a kadial pojdeme.........a ci pojdeme..dufam ze sa pocasie zlepsi 😕 ked sa nam tak zamracilo
norik ty uz riadne zarezavas v tej praci 🙂
babule mám otazku...rovno na dovcu mám dostat mrchu hnusnu krvavu 😒 mali ste uz niektora tabletku na oddialenie????????????nerobi to neplechu z cyklusom ..potom

norik1
11. jún 2009

jaaaj ama no robi... beries nejaku antiku?

roasha
11. jún 2009

amatula,ak mas antiko-tabletky,tak nedas tu pauzu 7dni,ale normalne beries dalsie balenie.pokial nemas tabletky tak Norethisteron tabletky,uzivas min 2-3dni pred ocakavanym MS/ja aj viac/,uzivas pokial treba a ked vysadis,dojde do troch dni.
norik,ryza nafukuje?som nepocula 😅

roasha
11. jún 2009

ten norethisteron je na predpis/ak mas ale v lekarni nejaku znamu,tak ti aj preda/-ako mne 😅

amatula
11. jún 2009

jeje dik za info...antiku nemam...a znamu mám ale aj tak idem utorok ku gyndosovi..tak sa spytam.....len mam obavy lebo som mala ten zapal a zasa ma boli cele podbrusko..ze ci to nebude robit daku neplechu..
no ved sa spytam...praco zrovna mne to tak vide 😒 ked ja ani o.b. nemusim 😒 🙄

roasha
11. jún 2009

tak to ti da volaco gyndos,mozno ti injekciu pichne,alebo ti da ten norethisteron.mne tak minuly,a predminuly rok meskali zrovna pred dovcou,tak som to oba razy dostala v den odchodu/a to chodia ako hodinky,nastastie to mam slabe,a 2-3dni/. 😝 teraz sa vytesujem,ze prisli ako mali. 🙂

amatula
11. jún 2009

no aj mne chodia ako hodinky a najprasnejsie ked dakde idem...dokonca aj vo svadobny den som mala 🙄 😝

roasha
11. jún 2009

potesenie...svadobna noc v prdeli 😅

amatula
11. jún 2009

😀 😀 aj tak sa dáá 😀 😀

norik1
11. jún 2009

no fuj vy mäsiarky 😀 😀 😀 aj ked sa hovori ze spravny chlap aj na cervenu ide, no nie? 😀 😀 😀

ja tiez mam dovcu istu s rusmi kazdy rok, ale poznam system s antikou ako pisala roasha..... skusila som raz, fungovalo 😉

inac to sa mate ze viete kedy pridu ti rusi, u mna to je hore dole dva dni, len nikdy neviem ci to bude hore, alebo dolu 😀

zuzka1.
11. jún 2009

ahojte zienky, ospravedlnujem sa, ale kocky sa tu zdrzali do pol 9, sme debatili o 106, maly sa samozrejme predvadzal, o zabavu postarane.

este som dne snestihla povysavat a podlahy umyt, ale urobim to zajtra. dnes budem len hnit uz.

zajtra nachystam masko na samcovu oslavu!!!ja sa tak tesim:-ň))

norik1
11. jún 2009

Zuzi, dufam ze ste kvalitne pokecali - to treba, aby zena o rozum docista neprisla 😀 😀 😀 ja to poznam, esteze mam robotu v ktorej sa vela keca he he

A ako zajtra oslava? co ste nakoniec kupili malemu na narodky? kolko ludi pride? len dufam ze sa vam bude drzat pocasie a budete moct byt vonku, aby bolo vsetko tak, ako ma byt 😉

zuzka1.
12. jún 2009

oslava je az v sobotu norik.

inak dobre ranko zienky,

nakoniec sme kupili autosedacku, slnecnik a tu trojkolku, oblecko, nejake hracky v draku, ja y som sa tam aj prestahovala, jake hracky dobre tam maju. Od nasich dostane este take ato nafukovacie s loptickami, ako byvaju tie bazeny s loptami, tak take, len v mesnsom pochopitelne.

od svokrovcov netusim, pride 17 ludi, moj ocino bude v praci, tak nemoze a aani svagrina jedna, ta je vo Viedni, isla za mamu opatrovat na 2 tyzdne.

takze 17. celkom dost, ale nevadi, odbije sa to v jeden den a bude pokoj.

co dnes zienky??blau ma M asi stale doma, ze ked sem nechodi!!
amatulka my to tu drzime nad vodou!
norik v praci, dzanka lost.

erikasadek
12. jún 2009

ahojte baby , musim vam nieco napisat./..asi soim paranoidna, ale nemozem si pomoct...

mampocit ze s ana mna hnevate, ze sme zalozili spolocnu temu s ktorej ste neskor zmizli a nas rozhovor od vtedy uz nie je ten isty..
osobne ma to mrzi..

musilm vam povedat ze niekedy naozaj nestiham , pista to iste do dvoch tem...; preto sme ju vlastne zlucili...
a teraz mi chybate, a este k tomu citim ze to uz nie je co bolo... a je mi s toho smutno..
musela som vam to napisat... ☹

norik1
12. jún 2009

Hej Zuzi viem, som pomylila dni

baby domaci comp bude fuc, ozvem sa 😉

zuzka1.
12. jún 2009

idete kupit novy??
dnes su bejak ksoro ksoncila praci, nie?LL

norik1
12. jún 2009

jak skoro? co skoro?normalka pracovna doba, len väcsinou sme vsetci dlhsie...

u nas burka a comp este doma he he ze vraj bude pa pa 3 az 7 dni bleeeee 😝 😝 😝 😝

Zuzi co, vsetko pripravene?

zuzka1.
12. jún 2009

hej hej, etse pojdeme nafukat balony, zajtra dorobim posledne veci, ale vacsina je! uz nech je zajtra vecer, nech si mozem vylozit nohy na stol a hlavu pod stol 😀 😀 😀

norik1
12. jún 2009

hej hej, treba to poriadne oslavit 🙂 mate super ze vam to vychadza presne na sobotu 🙂

inac nejdeme kupit novy, len ideme zvysit rychlost a vymenit pamät a take veci, aby siel rychlesie bo mi skoro mrzne ked mam otvorene dva excely 😀 a pri tom konika 😀 plno plno peňáze donho ideme sturit, ale nech uz potom par rokov fici ako ma!!!

my cez vikend nic moc, dufam ze nem bude prsat nech aspon na prechadzku ideme dakde

zuzka1.
12. jún 2009

norik dobre motto, az teraz som si vsimla🙂)

jj, len dufam, ze bude pekne a nie prehankovo ako dnes

jj tak norik bude mat super mega rychly pc

amatula je v bojnicjach, isli ve dna ten ozrpavkovy neviem co, jj uz si spominam.

a blau??mario je stale doma,?mali ist do Steinmarska

norik1
12. jún 2009

no jo, ony dve si uzivaju 🙂 len dufam ze im neprsi 🙂

tak pc az zajtra, dnes este mooozem ficat he he

skusim este kuknut na nejake fotos, len prave prebieha odhovienkovanie vo vani, esteze ja som vtedy pri pc 😉 ale potom ja masirujem a obliekam 😀

erikasadek
12. jún 2009

takze dakuejm za vasu , odpoved. pochopila som kde som .. je to skoda...... myslela som ze sme si dost blizske,.. nevadi .. neviem sice preco ale nevadi..

nikdy sme sa tu nehadali , a ani nechcem aby tomu tak bolo...

amatula
12. jún 2009

ahojte

bojnice boli super 🙂 😉postavicky boli uzasne!!!! dam foto ked budem mat cas...
mozno vecer este kuk...ale asi az v pondelok 😅 😒
viac nestiham aj ked by som sa teraz potrebovala vykecat..doma strasne dusno ☹ este ze mám mojho muzika a moje deticky...

SAMKOVI♥♥♥ 😵 !!!!!!!!!!vsetko vsetucko naj naj zdravicko!!! stasticko!!!! a rodicov a surodencov ktory ho budu celi zivot milovat a budu pri nom!!!!! 🙂 😉 😲 😲 😵 😵 😵 ♥♥♥

amatula
12. jún 2009

erika aj teba♥ 😵
ja sa nehnevam,,len tu sa citim ako doma... 😉 teda ako doma sa tu necitim 😅 lebo tam sa necitim dobre 😕
ale mám tuto temu rada!!!!!

aj zufalky 😉

blau
12. jún 2009

ahoj, no my sme prisli zo Steinmarku 😀 zuzik krasne si to napisala, to je steyermark, ale to je jedno..akoze Stajersko, ale vy...t na ich bundeslandy, lebo aj tak ma maly sople porazi je umrncany vopchal by si aj nohy do ust idu mu tie zuby slinta z nosika mu tecie nooooo....som rada. Ano M je este doma az do pondelka. Dnes sme sa povadili ( uz je dlho doma) 😅

erika dnes som pisala Kamile, mozno sa ti ozve. Ja som nechodila do zufaliek, lebo ja tam ti baby nepoznam a bolo toho na mna vela, ja by som tam nestihala pisat. Vies? A tu sa tak pozname a tak sa mi tato tema paci a bez teba to tiez nieje ono. Vobec nic proti tebe, najprv ma ten navrh nadchol., ale ked som to videla akou rychlostou to tam ide tak....to by som tam ani nepisala a uz ani sem. Chapes?? Ved sa tu lubime a ziadne hadky tu nebuduuuuu.
ama to je dobre, ze doma sa necitim dobre?"!!! dojdi ku mne sem a potom budes za domovom plakat 😀
dzanka tu tiez ani nepachne tak hadam mi tu niekto odpise 😉