• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

23. marca 2010 
to za splnu su akoze dievcatka?? :confused: :sweat_smile:
ty si uz ako moj bracho strasne chce syna tak uz vestí z prstenom...vraj ako sa tocí ci kolise :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no na toto by mna nikto nedostal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jún 2009 o 17:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak pocula som ze vraj tesne pred a tesne po menzese je väcsia pravdepodobnost na dievca!!!vraj na chlapcov niekedy v strede cyklu :wink:
zarucene odskusané!!!!!!mne vyslo ....tesne pred menzesom boli obaja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2009 o 17:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
amatula moja , to je vedecky fakt.. funguje na 90% lepsie ako specialne dieta na pohlavie ta ma uspesnost neako 67% ano, spln , teda mesiac posobi na oceany a kedze telo sa sklada prevazne s vody tak posovi aj na telo..

ked je spln, tak prebieha , takzvany eklekrticky vyboj v tele, a je viac ;chromozomov dievcenskych ako , chlapcenskych tak preto... :wink:

o tom uz tu v telke vela rozpravali.. dokonca je aj vedecka studia, ktoru robili skoro 10 rokov a ma ,; len dobre vysledky.. :wink:

a hlavne na chlapcov , sex , velmi hlbopky kdezto na dievcata treba plytkejsi... :wink:

toje tema co. :grinning:
16. jún 2009 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
erikaaaaaaaaaaaaaaaa ahooooj
no nech sa to podari :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sa tesim s tebou a som plna ocakavania :fearful:
a potom budem aj ja v splne mm obtazovat :dizzy_face:

idem kuk ordinaciu.....
16. jún 2009 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte, a erika bude mat dievcatko :grinning: zelam ti to :dizzy_face:
16. jún 2009 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte mamini mozem sa pridat
16. jún 2009 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:wink:

ahoj lamada..

diddi ja odpadnem.. ty zijes.. :wink: no pracuejme na nom.. od nedele.. :grinning:
16. jún 2009 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
erika drzime palce!!!!§

lamada jasne, vitaj:slight_smile:)

didi Thomasko je krasnucky, osm kuk foto v jun2008! podareny chlapcek, drobnucky ako nas maly, ale nepochybne sikulko, ze jo!!

ozaj nas maly sa uz pekne bez pomoci stavia, vcera som dzanke pisala, ze samemu mu to neslo a dnes kuk ho a ide to! takze uz sme "kompletni"
16. jún 2009 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem co mateza temu nech sa pridam trosku mi to trva mam maleho na rukach uspavame sa
16. jún 2009 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
norik, ja som ta zabudla pochvalit, aka si krasnucka v tych tvojich bielo zelenych , kenedy satach.. :wink:

prepac stres zo zajtrajsika, josh ide na obriezku tak stresujem, ako pri patovi.. :unamused:
16. jún 2009 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lamada my si piseme kazdy den co nas caka, co deti apodobne, niekedy rozvijame ine temy, kao kedy.

ake su plany na zajtra?ja budem upratovat a potom citat knizku asi.
nemam co robit normlane, ke duz nemam skolu.

co zajtra varite??ja nemam paru!
16. jún 2009 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj vecna debata ja som varila granadirsky pochod zajtra idem z malým na kontrolu
a malu mam naštastie na prazdninach
16. jún 2009 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jjejeejejeje dididi k nam zabludila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
nabuce napisem ja ze budem mat dievcatko aby si prisla
:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

zuzka ja zajtra karfiol :sunglasses: a na meliiiir :astonished:

dobru noc :dizzy_face: :pensive:
16. jún 2009 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vidis, budmee mat aj my karfiol, aj brokolicu, spravim zapekanu a zemiacky varnee. maly si pochuti.

lamada presne tak, vecna debata.

kde je mala na prazdninach??
16. jún 2009 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj u starých rodicov samozrejme u mojich rodicov ja som dnes chcela robit karfiol len nemali boze mali ti uz spi ja mam maleho stale na rukach a nic ked ho polozim je hore
16. jún 2009 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nas maly zapsava sam, najneskor o pol 9 mleicko , niekedy zaspi hend ako dopuije, inoked y sagulame po posteli, mazname, potom sup do postielky, odchod zo spalne a on zapsi.

Este kojis?
16. jún 2009 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie ja som bola rada ked som mohla kojit dva mesiace a malý mliecko nemože mame zdededu po ockovi otravu mlieckom neviem tento tyzden je taký divný nie a nie zaspat
16. jún 2009 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
co mate zdedene????tot som v zivote nepocula!!!!
nechce sa mu spinkat??drobcek.
16. jún 2009 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani zasvet caka na tatina asi mamzel nesmie mlieko a maly tiez momente ked vypiju mlieko tak grcaju alebo pri tom lepsom dostanu sracku mliecne vyrobky hej mlieko nie
16. jún 2009 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ok zienky, idem do sprchy a citat knihu :sunglasses:

mm sa uci, v piaotk ma skusky polovnicke, zacina by t pokakany :grinning: :grinning: :grinning:

lamada inak z mt som poznala jendeho chalana, moze mat teraz nejak 33-35, stretli sme sa na Cypre, Jozko sa volal, cisty blazon, fesak..................................noooo, slobodny, bezdetny v tej dobre
16. jún 2009 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hmm takych tu je dobre baby aj sa ukladam mozno zaspi tak cauko
16. jún 2009 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
zuzka no vidis ho betariska - aj u nas plati ked sa postazujem sa to napravi, ale bohuzial aj naopak - ked pochvalim sas to po.rie :angry:
erika uz ma ze je aj snz :grinning: - tak budeme cakat kedy sa tam zacnu tyzdne ratat :dizzy_face:

lamada ahoj - budes tu s nami? zaujimave s tym mlieckom...a to od 2 mesiacov mlieko nepiju?...mas to tazke potom ako to stale nahradzat aby dostali toho tolko kolko treba....
16. jún 2009 o 22:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby myslite zajtra na mna, a josha budem to potrebovat... :wink:
16. jún 2009 o 22:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juuj erika az teraz som precitala kam idete......juuuuj pofukame aj odtialto z dialky cikulik malinkemu...asi to bude potom boliet par dni ze? nech sa rychlo zahoji.....a potom uz z dievcatkom nebudete mat taku bolacku :dizzy_face:
16. jún 2009 o 23:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dznak moja dakujem si zlata.. :wink:

no dievcatko by nahodou uz len kvoli tomu bodlo.. no hoji sa to par dni , asi tak 3 dni to boli ale poom uz v pohode, rychlo sa hoji... :slight_smile: ale aj tak ma to stve..
16. jún 2009 o 23:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko dzanka3 no budem ked budem stihat no maly papal mliecko musel do 6 mesiacov ale s tim ze od 4 mesiaca bol viac prikrmovany inymi veciami ako ostatne deti baby drzte palce ideme doktorke pre nedonosenne deti idem si pre verdikt
zuzka pn mi zaspal o pol 11 ked prisiel domov manžel a bol hore uz o 6 hrozne jaj hrozne nech uz mame rok a pol dcera vtedy aspon presedala pri telke pri rozpravkach a mi sme mohli driemat z muzom tak zatial a drzim palce erikasadek
17. jún 2009 o 06:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
erika :fearful: :fearful: :fearful: obriezka??? auuuuu, preco? moj malinky. sorry, ale toto by som zatrhla, ak nema problemy. Ked tak nech si to da spravit ked bude velky, ci to sa robi iba malym detom. V kazdom pripade fuuuukam na dialku. No a ozaj vy ste chceli 2chlapcov, ked si to tak vedela vyratat, ze vtedy a vtedy spln a bude dievcatko? No drzim palciaky nech sa podari. Inak amatula ja som ostala tehu hned po menzese a aha- chlap ako hora a narodil sa, ked bol spln v utorok.
lamada vitaj vitaj.
dzanka si zlata, ze si sa ozvala aspon vieme, ze Nitra este funguje :sweat_smile:
kde je norik? a zuzik drakulujeme k stavaniu, nas maly sa postavi zo sedu bez pridrzania a vyskakuje do vysky a ide sa tu zblaznit od radosti, lebo tu ma miluvaneho deda.
jaaaaaaaaj a viete ake som ja mala ranajky? nizkokaloricke: parizsky salat a pagac. Mm by povedal, ze som perverzna, on by toto do ust nedal na ranajky. No, ale sak som nejaka slovenka ne? Babulky prajem krasny den u nas je pod mrakom a asi aj sprchne zas.
17. jún 2009 o 08:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko zienky ,,

lamada drzime palce, pre aky verdikt??? co vas caka???

blau dakujeme :wink:

viete co sa nam stalo?? maly strasne lubi ceresne a visne, postavi sa v zahrade pod strom, capka pusinkou a vypytuje.

Samozrejem, ze mu s radostou vsetci davali, aj ked sm vravela, ze iuz staci, aby ho nebolelo brusko. Vecer som mu dala klasika mliecko a v noci o druhej sme sa s mm zobudili na to, ako kasle, co sa skoro zadrhol grckou, potm vrackal.

Vymenila som pradlo, malemu pyzamko, spacak , spinkali sme dalej, ale len pol hodku, ked vracal zase a viac ako predtym! tak zase to iste a spinkal uz dobre do rana. Rano sa zobudil posraty aj za usami. Ale strasne: Aspon, ze ho brusko neboli.
Tak je uz aj ulozeny na spanie, lebo bol upistany hned z rana, co sa nam nestava, takze ho spanok dufam napravi.

parizsky salat zbozujem:slight_smile:
lamada maly vobec nepije mlieko teraz?
17. jún 2009 o 08:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzka - tak to mal malinky podobnu noc ako ja :wink: :grinning:
17. jún 2009 o 08:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nika mala si spoluflamujuceho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2009 o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok