Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

lamada181
17. jún 2009

u nas to byva pravidelne rano takze som sa cudovala ale zubky su zubky mi v noci nepapame mi spime od troch mesiacov celu noc

erikasadek
17. jún 2009

lamada ono to bude tym, ja nezijem na slovensku.. 😀 😉

ta predcim moji spia od 2 mesiacov.. 😉

som unavena ako pes ludia to bol strasny den..

lamada181
17. jún 2009

jaj ved ja nic baby ja sa nechcem stazovat ale podtemi pomoct upratat moj byt mam to tu ako po prvej svetovej csade hracky atd maly s ahral a vsetko mi podonasal s deckej do obyvacky a do kuchyne hrozne a kazdu chvilu pride muz domov s prace a ked to zbada tak ho aj picne

lamada181
17. jún 2009

baby nepotebujete kocik dosstali sme totiz kociar od krssnych a ja mam taky pekny a teraz neviem co s tim

lamada181
17. jún 2009

koncim idem spat sdom ko caute

dzanka3
17. jún 2009

ahojte
zuzka maly uz OK...neviem preco ten obed vyvratil - ci tam bol vacsi kus zemiaka a ten ho napol.....potom uz pekne papal a kedze spal len hod na obed - o 20.00 bol kaput 😀 😀 😀

a ked nas mato chyti nervy a odhadzuje hracky...place lebo sa jeduje - uz bolo aj tak ze som ho nechala - odisla som a ked prestal som sa vratila a hrali sme sa.......este ze to bolo asi len 2x

a uz som nasla aj vinnika preco v noci vystrajal - horna lava 2 !!!! hlasim 8 zubkov 😵

zuzka1.
18. jún 2009

ahojte zienky,

ja som vcera vylahla nejak ksoro, ma bolela hlava jak kona, aj na vracnaie mi bolo, neviem ci som nemala upal. Lebo sak herecka si na hlavu nic neda!!!

idem uvarit malemu papanicu, a supnem upiect stehna so zemiakmi a veget. Ja som vcera zacala nieco po 21 uoratovat a skoncila som okolo pol 11, ale vsetko cistucke. MM na mna pozeral ci mi hrabe, ale chcem sa dnes este slnit, kedze zajtra ma byt uz skaredo a poto dalsie 4 dni.

vy ake plany na dnes???

amatula
18. jún 2009

ahojte

joj mám tolko zehlenia ze som ani PC nezapinala...aj tak som neodolala 😅
polievka navarena...ked krpec zaspi pojdem zahlit....ale nevyzera ze to bude len tak 🙄 zas na ruky

dzanka vy ste nas predbehli..moj Mato má sedem 🙂

zuzka ved ty uz musis byt jak mulatka 😕 odfarbená 😀 co más foto na fejsi..si krasne hneducká 😎
uz si prisla na to co si obliect zajtra?dake sexi saty...postavu na to más aj farbu pokozky 🙂

norik ked sa dnes nozves ...zahajujem protest..a nebudem prispievat 🤐 !!!!

a blau som sa chcela spytat...ty más taki pekny vztah s otcom?ten dede co je u vas 🙂
ja nedokazem byt s fotrom 5min 😕 😨

amatula
18. jún 2009

decko mi samé zaspalo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😲 😎 😀 juchu druhy krat za 13 mesiackov..
a chalan má smolu od teraz uz len sám!!!! 😎

no a tu nik..tak idem ja zehlit 😝 🙄

zuzka1.
18. jún 2009

Amatulka chcela som suknu, topik a ppodpatky, lenze hlasia kosu, takze rifle, topik, podpatky a nejaka bundicka asi, .este neviem NI som uz pekne opalena, to sa ja z toho tesim, sa mi to paci.

Norik ma asi pc v pecku. asi stale ten uprgrade robia, alebo coooooo?

dzanka3
18. jún 2009

ahojte
zuzka a kde sas idete flamovat? ci uz tu mas tu sexi kamosku???

tento krpec drichmal len 40min a ociska uz velke ani za pana spat.....teraz si mysli ze ma bude cvicit...a vecer to uz bude ozaj vesele aby do 20.00 vydrzal... 😠

veru norik sa stratila... 😨
a erika dava obklady Joshkovi?

zuzka1.
18. jún 2009

jaaj dobre ranko, jak som si dobre pospala skoro 2 hodky, maly spinka etse, mm vyslany na nakup a seky poplatit a ja vegetim. Amerika.

erikasadek
18. jún 2009

😉 ahojte..

dzanka moj a, endavam obklady, ale len pri vymene plienky mu to , dezinfikujem .. inac nic ani sa nedotykam cista zivina..
maly zavija ked len to dezinfikujem... ☹

teraz haja aj celu noc pekne hajkal; az do 11 rana takze v pohode.. dnes pekne sa hral s patom , len niekedy si uvedomil ze ho to boli pri niektorych poziciach..

za par dni uz nebude ani stopy.. 😉

takze tvoj , nechce spat? 😀

potvorka jedna mala.. teda maly..

dzanka3
18. jún 2009

erika a to co mu robis ze spinka do 11.00???? ved porad 😀

zuzka1.
18. jún 2009

boooze, do 11??to je strasne dlho, ved ja by som nevedela ani co robit! Uz teraz, ked nema skolu sa normlane nudim, tak citam knihy, oplaujem sa, ale ked bude skaredo neviem neviem.

ideme k mojej sestre, maly je uz hore, babka ho chysta, ja seba. pootm vecer sa ozvem.

erikasadek
18. jún 2009

dzanka ja som sa ho snazila zobudit o 7.30 ale nealo sa , pato mal ist do skolky... ale nedalo sa , len zavaloval ocami a zaspaval..

podla mna to bol este efekt anestezie so vcerajska uz vcera bola ko nadrogovany cely den.. no kata...

slubujem ja im nedavma nic na spanok.. 😀

blau
18. jún 2009

hojte len tak narychlo, lebo dede uz pride s malym a idem ho chystat do hajan, No tieto sceny zacal robit od roku....a iba sa to stupnuje. Dzani aj ja som si ho prestala vsimat, alebo bud zavija este viac a krici zalostne mamama, alebo sa zlutuje, nech ma neudaju susedia na socialku.
ama- ano s otcom mam super vztah velmi dobre si rozumieme a on maleho miluje tak moc, ze az moc moc. On to s detmi vie...a super mi s nim pomoze, takze mam aj vegetik.
eri jooooj fukam, nech sa mu to zahoji mojmu malemu. Ozaj Kamila uz dostala list, tak mozno sa ti ozve uvidime. Zuzik aj ja som sa dnes slnila otras hic, ale mna ti nejak nechyta nie som biela, ale extrig sa na slnko moc nedavam, lebo ja sa vzdy opalim a potom vyzeram ako grilovane kuriatko 😎
lamada uz si upratala???

amatula
18. jún 2009

pekny vecer prajem 🙂

mi sme boli vonku cele popoludnie..v piesku..to bol des..
potom Mato vylial pol flase mineralky na novy koberec..mojej mame 😖 😀 este ze to bere z rezevou 😅
mm este nieje doma.isiel na pivco...a dnes sa ma vratit MS s Lúrd..tak som zvedava...
zajtra má asi volno..mozno by sme jej aj sli z(ne)prijemnovat vybalovanie 😀 😀 😝

blau to je super..to aj vidno z toho ako stale pises ze je Luca len s dedom!!perfis dedo!!!aj moj svokor má rad vnukov.aj si v pohode zobere Boba aj na vikend...to su super dedkovia 😉

idem zobuudit Boba.zaspal pri rozpravkach..teraz neviem co chce robit v noci 😕

erikasadek
18. jún 2009

blau jasne nech s ami ozve kedykolvek... nech to stihne hlavne do mojho odchodu domov.. 😉

blau
18. jún 2009

hmmmm ama ako si pekne slusne pozdravila (zlata 😉 ) to je dobre, myslim ten koberec ho pokrstil... 😅 ved mineralkou. Ano dedo je super s babinou je to uz trosku horsie asi mala dost nas 4 deti.
eri ja stale zabudam, ze ty ides zachvilonku domov. No uvidime ci sa ozve 🙂

zuzka1.
18. jún 2009

ahojte zienky,

my sme boli u mojej segry, otom u mamy zaniest visne este, maly sa pekne hral,podareny bol. uz spinka, pojdem si ja spravit wellness, vlasy, nechty. Zajtra mame velky den, poobede si musim pospat, nech vydrzim apson do polnoci 😀

blau
18. jún 2009

zuzi nerob mi chute na ceresnicky visnoveeee.....lebo sa tu zblaznim, taku chut mam. Uz nech je sjused doma z dovosky. Ma obrovsku ceresnu a uz su take zrele na spapanie, len padat e budea padat do huby, tak budem oberat, ze budem grnat a sralkovat ako maly Saminko 😒
zlaty ako si to bohovsky napisala, ze ako mu vysvetlime, ze ceresne sa nebudu jest( odpilis strom) dobreeee, si ty zena cinu darmo.
ama pridavam sa do klubu ak Norik nebude pisat, strajkujem aj ja.

lamada181
18. jún 2009

caute mne sa konecne podarilo doupratovat maleho uspat amozem chvilu mat pre seba

amatula
18. jún 2009

zuzi a vy uz máte visne 😕
ja kazdy den chodim okukavat ceresnu a este su zelené 😒

norik má asi s tim PC ako to pisala---
stavim sa ze má abstinencné priznaky 😀 bez nás

lamada do bola fuska coo 😀 😀
a kedy sa nám odtajnís??mi chceme foto!!sme zvedavééééé 🙂 🙂

lamada181
18. jún 2009

musim nejako zmensit fotku zatial som na to neprisla pc nie moc dobry kamarat doteraz ale uz sa stane mamicka na materskej len hlupne som uplne mimo s pc

lamada181
18. jún 2009

no co moze byt lepsiu teraz nemam

zuzka1.
19. jún 2009

Lamada sa odtajila🙂)))jasne, to jej jedno aka je foto, len nech mame predtsavu.

Inak odbre ranko zienky, dnes bude horuuuco, som zvedava dokedy, kedy zacne prsat!!!!

ja som vcera vylahla dost skoro, este som mm vysvetlovala kinologiu na dnes na tie skusky, chudak, ten je mimo, ked sm ho skusala dostal okno, som myslela, ze sa zruti 😒

ama my uz visne pomaly mat ani nebudeme, dnes este obereme, nieco zajtra a hotovo. cersne uz skoncili v nasej zahrade.

lamada181
19. jún 2009

ahoj zuzu no odtajila dobre ranko babaenky no dnes bude urcite prsat mi tu mame perfektne zatiahnute majte sa idem trosku zarabatg korunky

zuzka1.
19. jún 2009

lamada ty pracujes???

dzanka3
19. jún 2009

dobre ranko
zuzka tak ste si s mm vymenili? dnes skusaju jeho?? 😀 😀 😀 ...no cim starsi chlap tym vacsi stres s takychto veci 😎
lamada krasne deticky mas....a to co je zarabat korunky?? ja momentalne len minat korunky poznam 😅

idem aj ja nieco porobit - dnes musime ist skor von ked taku horucavu hlasili......

ahojte a pekny den 🙂