• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

23. marca 2010 
ja to si robim fotky hned sama v drogerii Bipa -celkom dobra cena, su velke a pekne.Davam to vyvolat lebo robim taky velky album malemu a inak mam vsetko v pc.
to vazne odisiel? hmmm ktovie preco....
to trening na sefa a musi sa zaucat v roznych filialkach, aby mal prehlad. asi tak...
20. jún 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som na ``fejsi`` frkla tiez par foto :slight_smile:
20. jún 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky, ja som sa prave zobudila, potiahla som spokojne 3 hodiny a neviem ani kedy mm zmizol s malym a ulozil ho spinkat. :unamused:

riapos od nej odisiel??fii a vsetci stale provokovali otazkou, ze kedy si j u vezme :unamused:

u nas tie stroje na robenei fotiek mame????ci ani nie??na Cypre som si tak vyvolavala fotos-

aj ja mam maleho fotky v pc, porozdelovane do mesiacov, + fotky tehu, vianoce, umelecke a tak. zajtra idem dat vyvoalt z druheho polroka, nech uzavrem album PRVY ROK.

blau ako dlho trva taky trening???
20. jún 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caves
mm uz buva a ja idem snorit po webe :slight_smile:
blau uz aj tam idem kuk..

dzanka vo fotolabe su za 5 centov
20. jún 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DZAnka dakujem moja, no trpi ale uz je tolesie, podla mojho muza sa to krasne hoji.. :frowning2:

blau, nemoze mat ziadne kupele, a ver mi ani obklad to by asi naozaj vyskocil s koze, len sprcha a vrieska ako na hory....

baby kde mozem vidiet tie vase fotky stale sa chvalite , ale ja nic nevidim bud nemate album, tak ja neviem .. aj ja chcem vidiet..
20. jún 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika na facebooku
20. jún 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vau..blau ja cumim..ved tvoj Luca len o tri mesiace starsí od Mata..a on takto pekne sedka za stolom a papká :confused: ??
to ja sa natrapim aby som ho udrzala...
20. jún 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..
eri, joshovi nech sa pipík rýchlo uzdraví...

a vy ostatné ako?
20. jún 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze, aj ja som pozerala ako pekne sedka za stolom, ved moje dieta by videlo zo stolicky dolu hlavou alebo liezlo na stol, nie sedleo jak 5 penazi.

monkul konence, ty s apochval. y nie si na facebooku,?
20. jún 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved presne...

bola som umyt chrup..lebo uz som zlupla nanuk a este ma lakala cokolada :rolling_eyes:

mon fajn a ty?
20. jún 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, nie, nie som na fb
amatula, aj ja celkom fajn, jarko má pravdepodobne kiahne, aj Chiara má dáke pupáky, no veselo, veselo :grinning:
20. jún 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo super..tak to bude mat za sebou....nedostane v skole a Chiara v skolke :wink:
20. jún 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amatuli, no, problém je v tom, že ani lekárka nevedela, či to sú kiahne, či nie.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jún 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak, apson to budet emat za sebou.. pocasie na nic, apson im nebude luto, ze nie su vonku. :unamused:

idem si etse vyzehlit vlasy a hnit pred tleku s muzikom, pusitme dvd, ked skonci ta komedia na markize.

zatial pa kocky
20. jún 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula seeervus - a vy sa pupacikujete? a ved ako baby pisu - budete mat za sebou, aj vek vhodny mate aj pocasie vam praje...len nech teploty nepridu......

uz aj mm hlasi ze ide domov - parada co?
idem ohriat veceru...

ahojte a dobru noc :pensive:
20. jún 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzanka, vírus, keď mali teplotu okolo 38 dva dni už tiež máme za sebpu, aj kašeľ a soplíky
a teda teraz tu verejne chválim malého jarka, upratal mi postele v spálni a uložil svoje a Chiarkine veci do skríň a teraz triedi na kôpky moje a &jarinove veci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a ešte napravil deky na sedačkách a rozložil vankúše... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jún 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
??????????ako dobre si ho vychovala - teraz chvalime mamicku :dizzy_face: :wink:
20. jún 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzanka, vieš čo mi povedal? No čo mám robiť, prooste som taký :grinning: :grinning:
20. jún 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sikovny to chlapec :slight_smile: a spinkat sa mu este nechce :confused: a Chiara...ci tak ponocuju?

vsetky idete za muzikmi..tak asi aj ja pojdem za nim buvat
20. jún 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula ahoj tak len sa vyzdravte cim rychlejsie...

dakuejm za josha... ALE uz to bude len dobre teraz.. teda dufam... :wink:

zuzka aha, tak dakujem tak idem smirat do facebooku... nabuduce dajte mi link rovno , aby som si pozrela lkahko ja som taka leniva;. :grinning:
20. jún 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amatuli, ponocuju, potvoriaci.... ale už ich vyhadzujem spať...
jjaj monkul azabudl asom , maly je sikulka;. :wink:
jaj potvorky..to si ja ani nechcem predstavit..moji okollo osmej idu spat..musia,lebo niekedy som z nich tak ohucana :sweat_smile:
20. jún 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, jarko už hajká, vraj mi zajtra uprace chidbu, tak si ide nabiť energiu :grinning: :grinning: :grinning:

a Chiarka tá zaspí len pri dojčení... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. jún 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha to ti teda nezavidm :sweat_smile: ja som sa natrapila,ale oducila...uz mna to nebavilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jún 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ani mňa to už nebaví.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ona si tým dodáva sebavedomie a keď je u nás niekto cudzí, tak sa mi driape pod tričko a kňučí, že chce cici am :sweat_smile:
20. jún 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to robili donedavna ja moje netere maju po dvoch rokoch!az teraz ich odstavili
a kamoska tiez kojila dva a pol roka..az sa nasrala,zalepila cici leukoplastom ze neni :grinning: a mala sa s tim zmierila
20. jún 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amatula, mne by to Chiara odlepila, aj som ich skúšala netriť kakaom, že špinavé cici am, fuuuj, malá chvíľu pozerala, potom odišla, ja že to vzdala a ona sa vrátila s vlhkými obrúskami a utrela ma :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. jún 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak tam uz su vsetky rady na nic :grinning: :grinning:
20. jún 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru.... stále mi je za pätami, ja sa ráno oblečiem, že idem kúpiť rožky, ona ma zbadá, začne sa vyzliekať, ja idem s tebou... idem do kuchyne variť, Chiara: idem momáhať maminke... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jún 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok