Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
24. jún 2009

amatula ssi tak, outfitov nakupenych na cele leto aj dve a taketo pocko, ale neboj, este nam bude horuco a budem prosit o dazd, leto bude az do oktobra🙂

nas sa pod slnecnikom tvari dolezitejsie ako dolezito:-

blau
24. jún 2009

ahoj, no zuzik presne, sice neruci ale kope mi do toho igelitu, nechce ho tam, ale dnes drzal dala som mu polistyrenovy chleba a ticho bolo. Potom prestalo prsat, tak super kupila som mu podobnu mikinu ako mam ja z abercrombie a si ju obliekol doma a bol dolezity, lebo som mu hovorila aky je on fesak! No chlap co Vam poviem. Ja som si rano rychlo navarila. A sup ho von aj ked prsalo, ale uz neprsi maly spinka. Dufam, ze dnes bude troska krajsie ako vcera, skoro cely den doma 😒
ama a kam idete?? ved ani neviem 😕

zuzka1.
24. jún 2009

aj moj maly , ked mu nieco obleciem a hykam sa tvari!!!presne tak, chlapi🙂

uz sa ma opeknit v piaotk, tak s atersme, aj ked tpelo je aj teraz

erikasadek
24. jún 2009

blau ahoj... tak tvoija kamoska sa mi neozvala, takze asi nem azaujem...

hovor mi nieco o chlapoch ; skusat topanky to je ich hoby.. 😀

zuzka1.
24. jún 2009

erika tvoje???

amatula
24. jún 2009

boooze blau ved som to tu milionkrat spominala......co sa neviem dockat..predsa na dovcu do chorvatska..aspon vidim ako ma tu pocuvate a citate 😔 😔 😀
stvrtok cestujeme..ideme cez rakusko sa stavim na kafco 😝

blau
24. jún 2009

no jeeejda pgepac, fakt som ti to nevsimla. to asi,ked som tu abstinuvala, ked mal M dovosku. Jasne pridite na kafco , ale naozaj by som sa po... keby dojdes 😀 Byvame vo Villach. A no to je zajtra??? Lebo az na vikend ma byt pekne je tu hnusne 😖

amatula
24. jún 2009

nooo a chlapi oni sa tvaria ze neradi nakupuju a ked mi zeny nakupujeme tak frflu ze nam to dlho trva a hento tamto...a ked idu nieco kupovat teda a spon ten moj tak to nema konca kraja 😖 a aby som pri nom cucala pri kabinke kim si on vyskusa desat triciek lebo ako v nich vyzeraa 😝 a ked si skusam ja tak má pot na cele a nemoze zvladnut deti 🙄

amatula
24. jún 2009

jááj ale az o tyzden vo stvrtok 😉
a ideme na noc nevadí mozem dokvitnut 😀 😝 ??

amatula
24. jún 2009

no uz mi ide neter a Mato má spat a on preveseny cez postielku a vykrikuje na oblohu 😠 má postielku pod oknom...

blau
24. jún 2009

ano ano, ked ich chvalite, tak su v 7mom nebi. Vcera sme sa smiali, v tej kindergruppe je 1 Jakob je o mesiac starsi od Luca a este nevie chodit, je taky drobucky a maju tam kocik pre babiky a on ho tlaci a stale sa diva, ci ho chvalime a usmieva sa ako slniecko na hnoji a pysi sa ako on vie chodit. Strasne je smiesny, zlaty.
Eri ona ma toho vela. mozno sa ozve neskor, alebo ten list ani necitala. Lebo::: na facebooku mi poslala spravu: Jari prisel mi dopis, ale jeste sem ho nemela cas cist!
toto ja nepochopim, mne ked pride list, tak ho hned otvaram, taka som zvedava. 😅

blau
24. jún 2009

no na noc, tak to tu budete aj takza 6hod, takze nad ranom nie, ci mate to vypocitane aby ste tam boli v noci. Lebo fakt to chorvatsko uz od nas tak daleko nieje 😉

amatula
24. jún 2009

mi ideme na noc na plitvicke jazera a dole na basku az v sobotu 😉

blau
24. jún 2009

sa tesis coooo??? jaj uz nech je teplo zase 🙂 no v kazdom pripade keby daco , tak sa kludne ozvi. 😵

zuzka1.
24. jún 2009

amatula ja som tiez nepostreha, ze idete do chorvatska!!!a ze uz buduci tyzden. my chceme ak sa podari mm uvolnit ist aspon na 4-5 dni niekde tam. uvidime teda.

daj veidet dke ste boli, to idete do hotela, penziounu ci apartmanov, ci sukromia, ci ako???ved daj info!!!

blau
24. jún 2009

tu sa zatvaraju temy jedna radost 🙂

erikasadek
24. jún 2009

blau ani ja nepochopim.. 😀

zuzka nie, svoje topanky.. obidbvaja vytiahnu svoje toppanky a idu na vec pozeraju s ado zrkadla.. a nehovorim ked sme v obchode skusanie je pre ne, zazitok a pohoda; len nastavuju nohy.. 😀

amatula
24. jún 2009

teda ma nestvite..ved som to pisala este v zime ze nam sibe a uz kupujeme opaalovacie kremy 😅 😒
ale nic to
mi to máme zaplatene od decembra ako first moment..takze -20%z ceny 😉 ideme do hotelika s pol penziou

http://www.dekampo-dovolenka.sk/chorvatsko/stre...
asi takto to vyzeraa 🙂 nie je to extra trieda ale taky normal!!!
kamienkova plaz....baska voda skoro makarska...este nieco 😎

a este ideme so segrou 😖 😝ale to by bolo na dlhe IP 😅

zuzka teraz zacinaju last minute tak len pekne chodte..k nam sa teraz jedny pripajaju a maju dobru cenu....

zuzka1.
24. jún 2009

to pojde ozaj tak, ze sa jeden cen rozhodneme , nakupime co treba a pojdeme, ak vobec pojdeme, snadsa to podari. aspon, ze pridu Belgicnaia a s nimi pochodime kade tade.

monkula
24. jún 2009

ahojte..

eri, ja som dnes počúvala Laru Fabian a MM, že čo to je za mačku 😀 😀 😀

zuzka1.
24. jún 2009

monkula ahoj,
mm s avyzna 😀
dnes som sa docitala co sa vam to dialo v tej teme, bola som zhrozena. no, akurat som prispela do tej vasej novej.

piste dalej, berem od vas inspiracie.

a to co si pisala tu tvoju dietu, tie vajcia mam jest same, len tak, bez chleba, rozka???

monkula
24. jún 2009

zuzk? hej, len samotné, až na tretí deň rožok a potom na Ďaľší cornflakes s jogurtom... 😉

ale radšej varené, k nim sa tak ten rožok čerstvý, chrumkavý nepýta 😝

zuzka1.
24. jún 2009

to je ozaj brutalna dieta toto, ale niekedy si davam na veceru samotne vajce, mne to chuti celkom, etse keby je k tomu prazena slaninka, syrcek a podobne, no.

ale aj smaotne sa da a mozem k tomu chrumkat uhorku slatovu, zajedat to tym?

amatula
24. jún 2009

a zasa prsíííííííííííííí ☹
no dietku by som aj ja potrebovala,,ale ja ked nic nerobim tak len zerem 😒 a co sa dá v taketo pocasie

erikasadek
24. jún 2009

monkula ahoj, no , ona je riadna kocica.. ma uzasny hlas.. 😉

lamada181
24. jún 2009

ahojte amatula dakujeme pekne ako sa mate co nove vobec nestiham dnes sme boli na ockovany a dr nam pichla len jednu inekciu klasiku a prevenar nam nemohla iba ak si zaplatime celu sumu som priserne nastvata lebo sme mali pravo zadarmo takze prve dve vakciny dostal zdarma a poslednu si musime zaplatit lebo tento sistem to pokakal jaj baby hrozne ved clovek nepovie nic ved to tomu dietatu zaplati ale to hrozne ked si predstavim ze musim dat paulinku preockovat tiez prevenarom ta je 2500 sk neviem kolko je to eur malemu som objednala ockovanie proti hepatitide A tgo je 1000 sk su dve povinne do pol roka takze som s toho strasne smutna vi mate ake skusenosti ci ste sa nedavali očkovat proti pneumokokom

blau
24. jún 2009

caute dietarky moje: My sme boli v nakupnom c. viete som vam spominala, ze je tam taka mapa obrovska na zemi a tam sa deti hraju. Mali vsetci balony, len 1 chlapcek mal modry. Ten sa Lucovi strasne pacil a stale za nim chodil a chcel sa s nim hrat. No a jeho drbnuta mama fuuurt- nedaj si to je tvoje, utekaaaaaj ryyyychlo (ked mal niekto iny ten balon) furt nahanala ten balon a pchala to svojmu synovi a ten nemal ani on zaujem. No total p,..a! Ked ho mal Luca hned to utekala riesit a zobrala mu ho dala svojmu synovi. Luca na to : zacal ho objimat. A ona si myslela (koza), ze ho asi ide bit, tak zacala kricat halo halo halo. V tom som doletela a zobrala maleho. Jaaaj taka pizda az jaaaaj. Ale aspon sa maly vynahanal a teraz uz sladko spinka. Som zvedava co bude zajtra ak bude prsat tak ma porazi. Dnes sme boli peso na prechadzke. 1 sused mu pozical traktor na vozenie. Ze mozeme si ho vzdy zobrat. Aky zlaty ani nas nepozna. A u druhej susedy uplne inde od nasho domu bol aj vnutri a vyfasoval lizatko( to som zhltla ja) a cokoladu ( to M) 😀 😀
A vy co dnes?

monkula
24. jún 2009

zuzi, tak ak Ti chutí, tak k tomu papaj aj uhorku..
ja som si akurát uvarila cestoviny, tak idem zmiešať s tuniakom..
Ale dnes som sa fajne napapala.. mala som ryžu, rybu a k tomu špenátové listy s cesnakom, mňam 😝

zuzka1.
24. jún 2009

Tak taketo mamicky ma rozculuju, to je hrozne.
nejaka psychoska niekde pislaa, ze deti si to maju vyreisit same, a rodicia proste mau rozpoznat situaciu, kedy je potrebne zasiahnut,
kiezby viacere mamy citali knihy, casopisy a podobne

my sme boli vonku, maly nechcel psinakt, konece, sa mu evidentne polepsilo, davame probiotika a b komplex aj cecko, uviidme ci priberieme, mja muska mala.

amatula
24. jún 2009

blau dobre s tim lizatkom a cokoladou 😀 aspon nieco na ukludnenie

mna nebudete srat s timi dietami...som nechala Mata muzovi a bola som hodinu u bracha na stacionar 😎 ble ale ma vstko bolí 😝
a ked som prisla Mato ma len bokava la stiskal 🙂
ale fakt uz idem na to tvrdo..lebo len sa napchavam 🤐

mon a co davas este do cestovin...k tomu tuniaku aj dresing???ci to uz nie 😕