• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

23. marca 2010 
autor
napr tuhttp://www.simeshop.sk/
1. dec 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaujimave a ja davam veselo broko aj karfiol!!!!!
1. dec 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi nekojim mala som malo mlieka vobec priberal....

no zase nic nespapal len cumloval dudel na flasi a dala som ho do postielky uvidim kedy spusti....

uz take bolo ze sa na flasi odychol a potom doi 23.30 bol hore a ja uz by som spalaaaaaaaaaaa
1. dec 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a viete co - mnohe mami tvrdia cim viac davali papat podla literatuty tym horsie to decko papalo...a ked tavali vsetko hned od zaciatku a aj vsetko jedlo..
aj mne to svagrina potvrdila - ma dvoch synov....ale zas prehanat to nechcem..
no uz reve :angry:
1. dec 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzka, no ale je toho viac, vsade pisu inac, takze nebojaj :wink:
ved broko davam aj ja a aj karfiol

dzanka , nevadi......tak co hovoris , aj dnes nieco drobcek spapal? teda prikm?

heje my tu mame samich chlapcekov :grinning:
1. dec 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ti nasi chlapi!!!Dzanka nic si z toh nerob!!bojujeme o kazdy mililiter mliecka, lae kase a prikrmy spapka kolko dam, aj 250-300g, aspon to!
Asi maju ti nasi chlapi take obdobie, aleob co, nie??
Ja si myslim, ze treba skusat vsleico, ziadne extremy, a ked to malym chuti, nic tym nemozme pokazit, nie??
1. dec 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved on na noc pred spanim 240ml mliecka zmasti a teraz tu 120ml len dudluje a nic???? co drzi protestnu hladovku mesto mami??
1. dec 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi to tak bude, dzanka, pokial to bude trvat len par dni, ok"!!!hlavne aby neschudol, ale ked to je len 1-2 dnove, nic sa nedeje.
1. dec 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj baby nevsimli ste si, zeby vase deticky boli nejake nesvoje ked sa blizi a ked je spln???
1. dec 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzka , daznka veru , ach ti chlapi furt daco, sak to poznate :grinning:
moj muz este vola mamicke,ze je volaky chory, to ma vo zvyku a ona ho tak polutuje a je spokojny :grinning:

zuzi a kedy je spln?
1. dec 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz niekeyx bude, nie, alebo oklo 15:????vy to v uk nemavate take vymozenosti???? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dec 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uzka hej? no kto vie, ked si dam toho 15 poharik,tak hadam aj nejaky spln bude :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dididi no mam toho vela moj muz je prec az do 15 decembra takze som sama, a problmov vela...

ty si strelec ako moj syn, vy ste zvlastne povahy..... :wink:

osobne varim vsetko sama ako sprosta, a pre maleho vsetko babycook, len detske vyzivy kupujem, a jogurty, sojove, ako vies kvoli alergii...
1. dec 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzka ake vymozenosti?? to volame cez skype :grinning:
1. dec 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda vy ste su tu uz upisali... :confused:
1. dec 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika to my stale, sme si pisali na babatkach, sa cudujem, ze ans nezrusili!!!stale od veci, vsetko dokopy! :grinning:
1. dec 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
erika hej ja by som povedala divoke povahy :grinning: :grinning:

erika niesi sprosta, len ta to mozno bavi, alebo chces to tak robit, no ja som sa malej navarila a nic nechcela, teraz mu dam to co chce a ked bude vacsi , mozno ked bude mat tych 8-9 mesiackovu bude aj nase papat, my nekorenim a davame minimum soli, takze to bude ok
1. dec 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzka veru :grinning: :grinning: :grinning: no to bude asi tym,ze sme spomenuli aj papku :grinning:
1. dec 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka nezrusia neboij, teraz som nas.... jedna kocka nebudem ju menovat, ma v teme, v babtka tak zrusila, v ked ide o zivot, a napisala mi aj do nasej temy, ako nadavam na slovneskych lekarov, pritiom ja neviem asi neviam citat, co pisem, hladam no nevidim jedno slovo, aby som nadavala; len som podala pomocnu ruku, tej nestastnej kocke.. precitajte si jej pribeh ak mate cas dididi povedz mi uprimne, mam pravdu alebo nie... :unamused:

http://www.modrykonik.sk./forum/show.php?vThreadID=78569&vOffset=30&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
1. dec 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
docerta dost mam blby den, za sebou, aby som este toto znasala...

diddidi ako ste na tom s alergiou, uz nepamatam presne, ako ste na tom boli ...

vidis , uz len kvoli nej nemozem vsetko pripravene kupovane, :unamused: :frowning2:
1. dec 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok idem si to precitat :wink:

jaj hej ta alergia, ach jaj :frowning2:
1. dec 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ci pana, ja nechapem, nietore baby, akoze chces pomoct a si mila a oni to uplne opacne otocia :stuck_out_tongue_closed_eyes: sak to je na nervy a treba sa povzniest, fakt, klidanek....
hoci si tu kazdy den, teda na koniku, toto nieje tvoj realny zivot,tak bude v poho :wink:
1. dec 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby musim ist ucit, uz teraz to nestiham!!!zajtra som tu jak na koni!!!!!!! :grinning:
1. dec 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby aj ja sa lucim, lebo drobec uz spi dlho a rano bude skoro hore :frowning2: ,

tak dobru nocku a dik ,ze ste prisli :dizzy_face:
1. dec 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi, tak zajtra, dobru noc, aj vam kocky.......

ta alergia, to mi este popis ako ste na tom , aj zajtra... :wink:
1. dec 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak didi, zavolas ma, a utekas spat :cry: :slight_smile:
..ale skvela temicka :slight_smile:
1. dec 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u na sbude perna noc, zubky!!!!katastrofa!!!uz bol 7x hore, asi bude spat 1xmedzi nami!!!!!nech nemusi tolko vstavat k postielke!!!papa
1. dec 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, aj my moj ma len 2 zuby stale, a idu mu teraz 5 naraz, tak tiez si svoje uzivam, i ked homeo, zabera dobre, ale tiez nie je vsemozne....

a moj druhy syn, zas od vcera horucky skoro 40C takze to bude zase tuto noc perne...

a som sama az do 15 decembra.. :frowning2:
1. dec 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo uz spite???
mna nejak slepak bantuje - to by mi tak chybalo - by ma v tej nemocnici porazilo bez maleho :frowning2:

erikasadek aj tu je chripkove obdobie - snazima sa s malym moc nechodit tam kde je vela ludi...dokonca aj moj brat ma chrilku a 40 horucky - co ja ani nepametam kedy on bol chory naposledy...

zuzka ani ja nechcem mat maleho v postielke ved on ruky rozcapene..nohy na mne vylozene..no kto ho tam bude obchadzat a pozor davat - aj ked si ho niekedy nadranom pri sebe necham uz nic sa nevyspim...
1. dec 2008 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzanka, tak to je blbe, ze mate chripkove, no maly nema chripku, ma keby som vedela co , vlastne ma v slovencine.. :frowning2:
ma nahmatala mu hrudku na krku, nie su to mandle, a ma infekciu, takze sme na atb.., a mna ide slak trafit, ste len pred tyzdnom dobral atb, na bronchitidu..

do troch rokov nebol chory a teraz, no hroza.....
1. dec 2008 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok