Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
19. júl 2009

kocky kuk sem, nieco take, kde sme sa my vlastne spoznali. to bude hadok, ked zas eniektore "supermatky" nepochopia nas "lenive matky" no to bude. aj ked je jasne v uvode napisane, ze nechcemem aby pisali tie, ktore uz dopredu nesuhlasia
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

lamada181
19. júl 2009

no zuzka s nim si neda nikto rady ani jeho vlastna matka sice on nic on nic nerobi on vovbec on je nevinny to mi to je obycajny fetak alkoholik atd ma to 19 aiba zakladku urobenu no hroza a matka ho zivi keby bol moj tak ho dobijem tak ze sa mesiac neposedi a neviem co a keby mi dali pokutu 20 vecer a teraz ze 66 on je proste magor jaj skoda sa rozculovat neviete o nejakej dobrej veb stranke kde maju dobre fusaky na zimu nemozem nikde zohnat a uz som preliezla asi 500 veb stranok hrozne

norik1
19. júl 2009

Cawteeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mamuse dufam ze ste nelenili, idem vas citat ze co a ako ste sa mali, kto kde a s kym 😉 😉 😉

blau
19. júl 2009

nORIIIK serus, citaj citaj. Zuzik ano ta tema je fajn, len ja som maleho do chodula nedavala 😀 😀 😀
dnes som mala č navstevy maly odpadol a ja padam tiez , idem cafte, lebo zevraj sa ma ist este dnes na pifco, ak im tam nespadnem pod stol a nezaspim.

amatula
19. júl 2009

pekny vecer prajem damy 🙂

norik super konecne dufam ze oddychnuta...... 😉

zuzka mne je z tich super matiek zle a vobec z tich mudrych"...mne je spatne z tej temy o pohode to co za bludy tam pisu 🙄 ale ja nemam chut sa ani vyjadrovat 🤐

blau ty kazdy vecer pifco 🙂 😵

blau
19. júl 2009

aaale som tu zas, nie dnes nejdem nekse sa mi. Ja si dam maleho radlera, takze o pifco nejde, ale o to, ze skecneme. Ale uz som v pyzamku a pojdem si potom lahnut. Krasne foto ama, a ty kojis, ci to nie si ty s matkom na tej foto?

zuzka1.
19. júl 2009

ahojte kocky,

norik vitaj, nic nepytaj a hovor, ako bolo???

no my sme sa vlastne tak dali dokopy, ze sme sa zhodli, ze sme lenive, vegetacky 😀 😀 😀 😀 😀

idem kuk tu pohodu, po vojne je kazdy general, pozname.

my sme boli na prechadzke,vyspavali, veget

blau
19. júl 2009

ano lenive nic nerobiace a predsa mame spokojne deticky a my sme neni vystresovane, cim to asi moze byt.he zeby tymi hippkami 😀 😀 ja som tiez s malym dnes doobeda spala, ale nespal dlho a ja by som tak este spala, tak si pojdem pekne lahnut.
ja som tu pohodu cil dokukala, aj tak je to hrozne a pocasie je nevyspytatelne. Ja som zazila taku smrst v Zell am See vyzeralo to ako koniec sveta. Zatiahlo sa bola uplna tma a svietilo cervene slnko. Zacali padat krupy ako tenisove lopticky a znicilo nam a dalsim 150 hostom a personalu auta. Trvalo to asi 8min. A potom nic slniecko zas vyslo a bolo. Aj tak je to smutne co sa stalo 😔

norik1
19. júl 2009

ja tiez len cumim...kokso, ides na Pohodu a uz sa nevratis... fuj strasne ☹

bolo fajn, detvaky sa vysalili, filip sa vela naucil (kamoska ma o pol roka starsie dieta) a odkukal, beha ako saleny, je to proste ine ked clovek byva v bloku a v dome, v bloku nie je tolko moznosti na behanie ako vonku po zahrade....vylieza z gauca na gauc, dokonca aj postel zvladne a raz mi v cestovnej postielke vyskocil, drzal sa ako pri vymyku a chcel sa prestverat na normalnu postel, ale to musi este veeeela halusiek pojest 🙂

Dnes som ho konecne naucila moja moja (konecne pohladka a nie zbije 😀 ) Rozkecal sa nenormalne, vkuse blaboce (ako jeho mater), vsetci a vsetko su havo a len ja som mama 😀 ale ked sa rano zobudi a pozrie na mna, aj tak prve zavesi "ha-vooooo" No chutne su detvaky v tomto veku 😉

Pozitivne na celej dovci bolo, ze maleho som naucila naspät na na svoje moresy a MJS ked rano pride, tak dostane kapky. Zasa sa rano vytocim, uz to vidim, ale ten koberec jej len tak nedarujem a nezmeni na tom ani fakt, ze som mala cas vychladnut cely tyzden....nejde o posraty koberec, ale o to, ze ked poviem, ze nocnik nie, tak nie...tak uvidime, co bude rano 😀

lamada, ten druhy porod si mala skoro ako ja prvy, len ja som zatial bez hnisu, aspon si myslim 😖 ale muselo to byt desne....

ama tak som rada ze ste sa mali fajn na dovci, aspon ste si oddychli a to je hlavne, no nie? teda ty si stala v sore na oddych az posledna a vela sa ti neuslo, ale aspon to bolo pri mori... 😎

Zuzi tak Belgosi museli byt tiez zataz na nervy - furt sa o nich starat a varit a robit program.... aspon poducili nieco v erotikus masazi? 😀 😀 😀

Blau kokso mm je tiez niekedy ako pribrzdeny ale ty asi musis mat nervy zo zeleza...ani si neviem predstavit, co by som robila keby mi toto zavesil, ze ty si matka!! a co? otec je snad nieco menej alebo co? Ale to ti verim ze ti musi kvapkat na karbid z toho vsetkeho, ked je clovek na vsetko sam, tak to je casovana bomba... a tvoj M veselo skrta zapalkami pri rozbuske, co?

Volala som s Erikou, akurat opalovala sunky na presovskom kupku, riesime nejake stretko cez vikend, ale az na dalsi po tomto co bude, mam este program... pozdravuje vas vsetkych 😉

norik1
19. júl 2009

a sa vytesujem, dnes som mu slavnostne kupila prvy vlastny nerez pribor, ved cely tyzden jedol ako dospelak, tak aj pribor nech ma dospelacky, nie? 😀 😀 😀 😀

PS.stale placem za svojou lyzicou z detstva, na ktorej bol macko....ostala niekde na chate, ked sme ju predavali, tak sa bojim, ze budem kradnut filovi tu jeho s kacickami he he he

blau
19. júl 2009

ano, mam ale to mi povie, lebo uz nevie co povedat, velmi dobre vie ze povie hovadinu, ale povie a on je spokojny, ja mu potom nadam a je dobre. Ale ti poviem niekedy skrka skrka aj sa chyti, ale ja potom zhansnem, lebo fakt mozem byt rada, ze ho mam, ked vidim tuto ake maju baby muzov/ krcma zabavky atd vsetko je prednejsie len nie rodina,) to on sa nam aspon venuje, len keby neliapal niekedy take kŕaviny.
pozdravujeme eriku 😉

norik1
19. júl 2009

he he blau ved keby sem tam nieco netrepol tak by bol idealny a dobre vieme ze kombinacia slov "muz" a "idealny" je v jednej vete priam nemozna 😀

ale to mas pravdu, mm tiez najprv rodina a potom dlho dlho nic a az tak zvysok sveta, ale tiez ma niekedy dokaze neznesitelne vytocit.... ako napr. dnes, ked som vyprala 3 pracky, vyvesala pradlo, uvarila obed na dnes a dalsi na zajstra, upiekla strudlu, nachovala maleho a neviemcoeste a konecne sadla ku compu ze vam napisem, tak stale nieco potreboval. Raz caj pre maleho, raz topanky odlozit (som zabudla, no), raz uterak doniest... ale furt chcel daco az ked som si sadla a zacitala sa, po minute "mamkaaaaa".... a zavrsil to tym, ze sa nieco opytal, ja som mu odpovedala a 4x zakriacal "co?prosim? nerozumiem" a ja 4x to iste.... samozrejme sa to len poobede opakovalo 3x....

lamada181
19. júl 2009

caute jaj konecne pokoj mamka suseda doma uz som riesila pozehlila pradlo upratala a mozem zatra zacat pomalicky balit aby som nezabudla na nic sby som nemusela nic kupovat poprade
noruk no to bud rada nastastie je to za mnou len obcas nejake tie bolesti ti erika je v kosiciach ci v presove lebo ked budeme u babky v poprade chceme spravit vylet do kosic

norik1
19. júl 2009

erika je v presove, do KE skoci ked sa dohodneme tak pride na vylet 🙂

lamada181
19. júl 2009

jaj a ti si teraz na slovensku ci uz mam misung zijes zahranici nie norik tak ked pojdeme tak ti dam vediet cae net vopred moze byt

zuzka1.
20. júl 2009

Ahojte dievky, ideme s mm do mesta, poplatit, nakupit, maly ide k mojej mamke, pojde spikat , je hore od pol 6!
Potom napisem viac🙂

Norik a nepoducili, neviem potom naco bola ich misia k nam dobra 😀 😀 😀 iba co nam vsetkycm nervy zozrali.

A to tam mame ist posledny augustovy tyzden + v decembri na svadbu. Z augusta sa nejak vyhovorime a v decembri? no neviem

amatula
20. júl 2009

cafte mamuse

norik no super bolo aj tebe aj mne 😉 ....si si oddychla a mala klud(od pestunky) 😉 ten pribor sa mi paci 😀

blau to nekojim to Mato zaspal a stiahol mne cele triko 😅

ja sa lucim mám upratovacky,pranie a idem do mesta..mm sestra bere Boba na ICE AGE3 🙂 a ja pojdem na kafco a mám strasnu tuzbu dnes si nieco pekne kupit 😀 😀

dzanka3
20. júl 2009

AHOJTE
tu sa vyletuje....dovolenkuje.......my ideme dnes zajednat tortu na sobotu - som zvedava aky bude vyber..... 😎
a potom asi na dom trosku porobit - matko bude spinkat a potom na nas pozerat......

citam ze vsetci chodite - no my stale stvornozkujeme - uvidime ci sa do soboty dvihne na nohy......ale asi tazko vsade sa dostane po styroch naco by nohy dral ze?

tak erika sa kupa v bazenoch? ved ona na more naucena 😀

citam ze amatula aj zuzka idu na nakupy - tak si pekne vyberte a moc neminte 😝 😀

norik a lamada uz asi zarezavaju v praci... 😉

ahojte a pekny den 😵

blau
20. júl 2009

Hojte moje mile, ja som dnes vyupratovala, lebo sak naco by moja svag. , ze ked tu byva? No nic.... Maly spinka ja som sa opalovala, ale slniecko si zatiahlo rolety. otec tam lezal, ale teraz prislel nasraty, lebo mame take susedy a oni ked rozpravaju tak to znie ako keby koktkodakali sliepky.
ama aj ja si chcem nieco kuuuupit pojdem aj ja...
norik si ma pobavila s tym tvojim muzom, pripomina mi mojho brata 😀 😀
idem sak lebo nebudem si tu pisat sama< ne? Krasny den Vam prajem.
zuzi chcem vediet co si si kupila 😵

zuzka1.
20. júl 2009

ahojte kocky, no predstavte si, ze nic.

Ak neratam kozmetiku v dm, inak sme boli na poste, v orange, jednote, lidli a dm, klasika nakupy a seky platit. POtom sme skocili s mm na kavu, isli este do dracika, malemu kupili 4 hracky, ved preco by nie, ked ich mame do len milion, malo, nie? uchylaci sme s mm na hracky, zmagoreni. POtom len nadavame, ked sa s tym nehra.
Normalne nic, ja som po tych Belgicanoch etse stale v nechuti na nakupovanie handier, ale mm povedal, ze zajtra ideme do nr na skok, tak uvidim, ci ma to neprejde, chcem nike tricko, z kolekcie dance, ale nie a nie najst! ma porazi.

vy ste co pokupili????

idem vyvasat pradlo, uvarit malemu na zajtra, pozmyvat podlahy, mm dat obed a pridem 😉

zuzka1.
20. júl 2009

kde ste jezibaby??????

podlahy umyte, 2 pracky vyvesana, tretia este perie, dvor pozametany, travnik pokoseny, dieta vyspate, napapane, prebalene, ideme vonka.

koniec hlasenia 😀

amatula
20. júl 2009

zuzkaaaaaaaaaaaa...................ze jezibaby 😕 😕 😀 😀 😀
ani ja som nic nekupila 😢 😢 😢 😀 som ostala sama v new yorkeri a som ostala taka zmatena az som si nemohla vybrat 😕 vsetko som chcela......ale asi mne to bez deti nejde 😀
ale som kupila Daliborovi uzasnu bundu...no uplne som z nej paffff 😎 toz to ako sakra dobraaaaa 😵 a farebne papiere lebo uz neviem ako ho mám tie farby ucit tak zajtra budeme tvorit 🙄

ale dala som si fjne v klude kavu,zmrzku a potom este s mm a Matom cestovinovy kuraci salat 😲

a perlicka .....dalibor z ´)kina zdrhol lebo ze ten tyranosaurus ci co to tam je ich chcel zozrat 😔 🙄 😨 😀 😀

zuzka1.
20. júl 2009

amatula ja umrem z toho daliborka, strasne zlateeeeeee🙂

mata mame rovnayk problem, na vypredajoch vzdy kupim najmenej , pretoze neviem od radosti co

amatula
20. júl 2009

no hotovo teraz ze on by chcel chovat malinkeho naozajstneho draka 🙄 ze on by sa onho staral 😅

presne tie vypredaje trika ze okolo 5eur no vyber si a taka krpata kabelka za 2.99...tá ma ale stve..mala som ju brat 😒 len uz ma mm vyrusil taqk som to nechala tak...ale tak ju mám v hlave ze neviem neviem ci nepojdem v blizkej dobbe do maxu 😵

lamada181
20. júl 2009

dzanka ja nezarzavam v praci ja som na md len obcas privirobim ale to je jedno dnes som mala taky vyletny den s malym tak preto som nejak no pomali zacinam balit zase ja na dovcu mam zoznam a mm mi vravi ze ci ideme na mesiac hrozne cosi

zuzka1.
20. júl 2009

ja hladam dovolenku brachovi, povedal, ze da 2000E, a nevedia vybrat. Radu, aby isli do cestovky, povedlai kriteria a nech sa staraju, asi prepoculi, uz 4x. Len pride sestricka nieco vyberie, pravda!

blau
20. júl 2009

Caute nakupovatelky. My sme sa mali dnes fajn vozili sme sa maly sa unahanal, ale poobede spal 3 hodky, tak som ho dala neskor spinkat. Sused z jednej strany pili na cinkulari a debil z druhej na pile pili drevo, no tu im to vyhrava neuveritelne ( nehovoriac, ze ten cinkularovi zacina pilit o 6.15 a presne o 12tej na obed. Sibe im tu nadobro. V AT su na toto zakony, hned by platili pokuty a mali by zakaz. No ale tu su neni zakony asi na nic 🙄
Zajtra idem rano k zubarke pre moju babicku a potom sa budem prazdninovat, konecne pijem kavicku v klude. Nemam ist s kym na pifco dnes nejdete so mnou , prosiiiim 😀

lamada181
20. júl 2009

jaj blau dobehny a mozme ist aj na 4 pivca

amatula
20. júl 2009

blau uz aj si davam pifco milujem 😉 🙂

zuzka1.
20. júl 2009

bleeee ja nelubim pivo, tonic, nic horke, ani grepy, jedine s kilom cukru a cerstve rajciny, strasny smrad. Inak kecup, polievka v pohode, to milujem